Paranormaal

Beschermengel verschijnt op foto

Help anderen door deze info met je kennissen op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

In mei dit jaar werd de Amerikaanse staat Oklahoma getroffen door een tornado die onder meer een basisschool met de grond gelijk maakte. Onder de doden waren zeven kinderen, onder wie de 9-jarige Nicolas McCabe.

Zijn ouders denken dat het jongetje nog op aarde is. Op een foto die op 4 juli van zijn nichtje Madison is gemaakt, is een verschijning te zien die op Nicolas lijkt.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/10/nfn-donatie-2.png

Volgens vader Scott zijn op de foto twee verschillende personen te zien. “Ik kon niet geloven wat ik zag,” zei hij. “Toen mijn broer de foto zag gingen zijn haren recht overeind staan.”

Volgens Scott is de tweede figuur op de foto duidelijk niet Madison. Er zijn twee personen te zien of één persoon en een geest. Hij denkt dat Nicolas achter Madison staat.

“Ik voel het,” zei McCabe, terwijl hij op zijn borst klopte. “Ik voel dat hij hier is.” Nicolas werd begraven in het rode t-shirt van de school waar hij op zat. De figuur op de foto draagt volgens hem ook een rood t-shirt.

Bron: news9.com

Gerelateerd:

 

Interessant

Vond je dit interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

12 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
nellan
nellan
11 jaren geleden

Het lijkt heel duidelijk een licht wezen die het ventje wil opnemen…..

enkidoe
enkidoe
11 jaren geleden

De ouders willen natuurlijk dat graag geloven. Niets zo erg als je kind verliezen. Verder, waarnwas de beschermengel van Nicolas?

Spira80
Spira80
11 jaren geleden

Ondanks dat ik mezelf wel als kritisch beschouw, geloof ik dit wel.

En het doet er niet toe wie er wat van denkt….de boodschap is voor de ouders en dat heeft zijn werk gedaan.

Sander
Sander
11 jaren geleden

Die spoken van tegenwoordig willen altijd maar op de foto hè, erg asociaal van ze, wie denken ze wel dat ze zijn!

Aequus
Aequus
11 jaren geleden

Och mensen… de dierbaren die overgegaan zijn, zijn dichterbij als wat jij je maar kan indenken. Voor alle mensen die dierbaren zijn verloren, zit hier echt de troost in. Als jij maar op de vele tekenen gaat letten die de dierbaren jou proberen te tonen…

pietjepuk
pietjepuk
11 jaren geleden

[quote name=”nellan”]Het lijkt heel duidelijk een licht wezen die het ventje wil opnemen…..[/quote]

Verklaar U nader aub ? Licht wezen, bedoelt u dat licht op de foto?? Dat is vuurwerk/sterretje/sisser of hoe je t wil noemen..

ook schrijf U
Het lijkt heel duidelijk? die zin vind ik dan weer onduidelijk

vrede
😉

pleiadian
pleiadian
11 jaren geleden

Volgens mij is het gewoon een bewogen langere belichting met flits. Een aantal van mijn avondfoto’s hebben een soortgelijk dubbel beeld.

Je ziet bijvoorbeeld rechts nog de beweging van haar arm.

Hr
Hr
11 jaren geleden

[quote name=”pleiadian”]Volgens mij is het gewoon een bewogen langere belichting met flits. Een aantal van mijn avondfoto’s hebben een soortgelijk dubbel beeld.

Je ziet bijvoorbeeld rechts nog de beweging van haar arm.[/quote]

Het zijn spetterkaarsjes. Ik las dit elders. De familie benoemde dit zelf. De beeldtenis van het jongetje is bijzonder en ik geloof best dat dit een paranormale gebeurtenis kan zijn. Maar het licht niet, helaas Spetterkaars.

Aardebewoner
Aardebewoner
11 jaren geleden

[quote name=”Aequus”]Och mensen… de dierbaren die overgegaan zijn, zijn dichterbij als wat jij je maar kan indenken. Voor alle mensen die dierbaren zijn verloren, zit hier echt de troost in. Als jij maar op de vele tekenen gaat letten die de dierbaren jou proberen te tonen…[/quote]

Jawel er zijn zeker paralelrealiteiten.

Jippiiiiiiiii!
Jippiiiiiiiii!
11 jaren geleden

[quote name=”Aardebewoner”][quote name=”Aequus”]Och mensen… de dierbaren die overgegaan zijn, zijn dichterbij als wat jij je maar kan indenken. Voor alle mensen die dierbaren zijn verloren, zit hier echt de troost in. Als jij maar op de vele tekenen gaat letten die de dierbaren jou proberen te tonen…[/quote]

Jawel er zijn zeker paralelrealiteiten.[/quote]

Zitten ze ook naast je te kijken in alles wat je doet? naar de wc, wipje.. ;D
nou lekker dan, vind ik geen gezellig idee hoor..

Pluijm
Pluijm
11 jaren geleden

Ik sta hier niet gek van te kijken. In de zomervakantie werd ook een foto van mijn nichtje gemaakt. Pas later bij het terug kijken, zagen we duidelijk de hoofd van mijn overleden opa erop met een lichtbol ergens bovenaan. Ze hebben helemaal geen licht daar op het plafond. En op de rest van de kaart staat geen ene foto van mijn opa, dus het kan ook niet dubbel of over elkaar heen geschreven zijn.

Kan wel allerlei verklaringen verzinnen waarom dat lichtflits is, maar uiteindelijk weten we het toch niet en is het iets veel groters en mooiers dan mensen simpelweg suggereren.

pleiadian
pleiadian
11 jaren geleden

[quote name=”Hr”]Het zijn spetterkaarsjes. Ik las dit elders. De familie benoemde dit zelf. De beeldtenis van het jongetje is bijzonder en ik geloof best dat dit een paranormale gebeurtenis kan zijn. Maar het licht niet, helaas Spetterkaars.[/quote]

Uiteraard is het vuurwerk. Waar ik op doel is het feit dat avondopnames met een langere belichting worden gemaakt, terwijl de flits slechts een kort moment afgaat. Hierdoor kun je een dubbel beeld krijgen op de foto, zeker als het onderwerp beweegt.

Dit verklaart ook het verschil in kleur, want het ene beeld is door de flits belicht en is blauwer van kleur terwijl het andere beeld enkel door het omgevingslicht (zoals het vuurwerk) is belicht.

Ik sta absoluut open voor paranormale verschijnselen, maar ik vind dat we eerst naar een reguliere verklaring moeten zoeken voordat we iets aan bovennatuurlijke krachten toeschrijven.

Back to top button
12
0
We lezen graag je reactie!x