Goldman Sachs heeft belangrijke posities in Europa geïnfiltreerd, zo schrijft de correspondent van het Franse dagblad Le Monde in Londen Marc Roche. Dat meldt de Franse nieuwszender France 24.
Zowel de premiers van Griekenland en Italië als de nieuwe president van de Europese Centrale Bank hebben nauwe banden met de zakenbank.
‘De Europese vrijmetselarij van Goldman Sachs’, kopt Le Monde op onthullende wijze. De krant besteedt tevens aandacht aan Peter Sutherland die tussen 2001 en 2010 voorzitter was van de Trilaterale Commissie, de geheime club van de globale elite. Hij maakte de huidige premier van Italië, Mario Monti, het nieuwe hoofd van de privé-organisatie. Sutherland zit tevens in de Bilderberg-stuurgroep.
Correspondent James Creedon merkt op dat de uitspraken die 6 tot 12 maanden geleden werden gedaan door ‘samenzweringsgekken’ nu als feitelijkheden staan weergegeven op de tweede pagina van een grote mainstream krant.
Bron: France24.com
In de onderstaande video uit de Britse politicus Nigel Farage zijn onvrede over de marionettenregeringen die de EU in Griekenland en Italië heeft geïnstalleerd. “Hoe durven jullie de Italianen en Grieken te zeggen wat ze moeten doen!”
Gerelateerd:
- Goldman Sachs is lachende derde in Europa
- Einde Europa betekent einde Amerikaanse banken
- Waarom het bankensyndicaat Papademos noemde als nieuwe Griekse premier
- India klaagt Monsanto aan voor biopiraterij, een unicum
Kijk en huiver: Hollywoodactrice vertelt over gruwelen kinderporno-industrie
Expert: UFO’s bestaan, ‘overvloed aan bewijs’ (video)
‘Er ligt een RNA-vaccin tegen mazelen op u te wachten, nu nog de angst opwarmen’
Mexicaanse oud-president roept op tot legalisering cannabis
10 bewijzen dat we in een nep-economie leven
De Jonge over coronavaccin: ‘Ik ben niet als eerste aan de beurt’
‘Ieder mens beschikt over bovennatuurlijke vermogens’
Van Haga haalt uit naar Rutte & De Jonge: ‘Overheid schendt onze grondrechten op grote schaal!’
ME’er gaat weg bij politie na demonstraties: ‘Het werk heeft alle glans verloren’