Schrijver en onderzoeker James Gilliland is oprichter van de ECETI (Enlightened Contact with ExtraTerrestrial Intelligence) Ranch, een UFO-hotspot waar geregeld onderzoek wordt gedaan.
Gilliland houdt zich bezig met de ontwaking en genezing van de mensheid en de aarde en geeft les in hogerdimensionale realiteiten.
Volgens Gilliland kunnen we in contact komen met het eenheidsbewustzijn en andere wezens in het verenigde veld. Het huidige tirannieke imperium voert een strijd om ons bewustzijn waardoor twee werelden, twee systemen ontstaan.
In deze video gaat James dieper in op buitenaards contact en de desinformatie die veelvuldig wordt verspreid binnen de UFO-gemeenschap. Daarnaast verwacht hij in 2014 grote veranderingen op planeet aarde.
Bron: YouTube/JoshLeCash
Gerelateerd:
- Onbekend object vastgelegd boven vulkaan Popocatépetl
- 4 buitenaardse rassen bezoeken onze planeet al duizenden jaren
- Buitenaardse wezens hebben kernwapens onderzocht
- De wereld verandert door je voorbeeld, niet door je mening
- Mexicaanse overheid: Maya-stukken wijzen op buitenaards contact
Staatsgeheimen over Nederlandse hulp aan Syrische strijdgroepen per ongeluk onthuld. Het stinkende web van leugens en bedrog wordt ontrafeld
Franse wetenschapper die onkruidverdelger van Monsanto linkte aan tumoren bij ratten wint tweede rechtszaak
Cardioloog die ‘niet zal huilen op de begrafenis van ongevaccineerden’ sterft 2 weken na boosterprik
Op het ministerie van Onderwijs komt ‘een rabiate World Economic Forum-minister’
“Sluit niet langer de ogen voor het basisinkomen”
Zoeken naar buitenaardse objecten op de Maan
Nederlandse huishoudens met voorsprong grootste schuldenaars binnen Europa
Twee vissers werden ontvoerd door aliens zonder benen. Getuigen verbreken na 45 jaar stilte
Moleculair bioloog Peter Borger getuigt over de test. ‘Ik dacht: dit kan niet waar zijn’