Tijdens het verhoor van de Britse oud-premier Tony Blair op maandag stormde een betoger de zaal binnen, melden diverse Britse media.
Hij noemde Blair een ‘oorlogsmisdadiger’ die tijdens de Irakoorlog smeergeld zou hebben aangenomen van JPMorgan.
Filmmaker David Lawley Wakelin wist het verhoor door de commissie die de connecties tussen de pers en de regering onderzoekt enige momenten te onderbreken.
Adviseur
“De man is een oorlogsmisdadiger!,” riep Lawley Wakelin terwijl drie veiligheidsbeambten hem de zaal uit sleurden. Hij verwees naar de functie van Blair als adviseur voor JPMorgan.
“Wat hij zei over Irak en JPMorgan is absoluut niet waar,” hield Blair vol nadat de indringer was verwijderd. “Ik heb daar nog nooit met ze over gesproken.”
Steun
De voormalige minister-president getuigde voor de commissie-Leveson over zijn relatie met algemeen directeur van News Corporation Rupert Murdoch. Blair kon drie keer tijdens zijn verkiezingsstrijd rekenen op de steun van Murdoch. Daarnaast is Blair sinds 2010 de peetoom van een kleindochter van de mediamagnaat.
De commissie-Leveson heeft ook al verbanden aangetoond tussen leiders van de Murdochgroep en de huidige Britse premier David Cameron. De commissie zal deze week nog meer politici ondervragen over hun banden met de pers.
Bron: Rawstory.com
Gerelateerd:
- ‘Brown en Blair waren te close met Murdoch’
- Bush, Blair schuldig bevonden aan misdaden door tribunaal
- Maleisisch tribunaal acht Bush schuldig aan oorlogsmisdaden
- De verstrekkende invloed van het Britse Rijk
- Britse krant verdwijnt, lange geschiedenis van corruptie







Gratis cannabisolie voor honderden zieke mensen. Kijk hoe deze dappere beleidsmaker het recht in eigen hand neemt
‘We zitten op een kantelpunt in de geschiedenis’
FBI-memo blaast Roswelldebat nieuw leven in
Brits Roswell: de waarheid achter de UFO-waarneming in Rendlesham Forest
Demonisering van Rusland neemt bizarre vormen aan. David Icke onthult in dit interview wat het doel hiervan is
‘F**k de prik, lang leve Australië’: Tienduizenden leggen snelweg in Melbourne plat uit protest tegen lockdown
Farage: Over 10 jaar is er geen Europese Unie meer
Journalist haalt uit naar Fox News (video)
Advocaat haalt uit naar Marion Koopmans: ‘Effe optiefen nu met jullie virussen en pandemieën’