Wetenschap

Wat als we in een computersimulatie leven?

Help door dit met iederen die je kent op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Volgens sommige theorieën leven we in een computersimulatie. De huidige stand van de wetenschap stelt dat de Plancklengte de kleinste lengte is die in onze kosmos voorkomt.

De Plancklengte of kwantumlengte is ongeveer een honderd triljoenste deel van de middellijn van een proton.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Stel je voor dat een proton opgeblazen zou worden tot de grootte van de gehele Melkweg. Een planckdeeltje zou op deze schaal dan de grootte hebben van een mens.

Bewegingsillusie

We kennen daarnaast ook het begrip Plancktijd, de kleinste betekenisvolle lengte van tijd. De Plancktijd is gelijk aan de tijd die licht nodig heeft om een Plancklengte af te leggen.

Alles in de wereld bestaat net als pixels op een computerscherm uit individuele onderdelen. Tijd is op de Planckschaal niet continu, maar bestaat uit individuele momenten. Voor ons lijkt het echter alsof tijd en ruimte wel continu zijn.

Er zijn minimaal 24 frames per seconde nodig voor het menselijk brein om individuele frames als een vloeiende beweging te ervaren. Films berusten op een bewegingsillusie. Onze hersenen proberen altijd samenhang aan te brengen in aangeboden prikkels. Door in hoog tempo stilstaande beelden achter elkaar te projecteren, bijvoorbeeld 24 beelden per seconde, lijkt het of opeenvolgende beelden een beweging weergeven.

Kwantumgetal

Uit de kwantummechanica blijkt dat een foton, een lichtdeeltje, bestaat in een waarschijnlijkheidsgolf. Fotonen transformeren pas op het moment dat een waarnemer zijn bewustzijn erop richt.

Fotonen zijn vrijwel identiek. Elektronen zijn daarentegen allemaal uniek. Elk elektron in het universum is een unieke entiteit en heeft een specifiek kwantumgetal. Twee identieke fermionen kunnen bijvoorbeeld niet dezelfde kwantumtoestand bezetten. Om te veranderen moet een elektron eerst een ander kwantumgetal krijgen.

In onderstaande video wordt dit uitsluitingsprincipe van Pauli nader toegelicht door Brian Cox, die zegt dat alles met elkaar verbonden is.

Een kunstmatig universum zou de Fermiparadox oplossen. Het is goed mogelijk dat we een spel spelen en dat alles één grote simulatie is. Wellicht zijn de ruimtewezens systeembeheerders. God wordt ineens ‘god’ omdat we misschien wel zijn gemaakt door een groep zeer intelligente programmeurs.

We hebben geen ‘god’ meer nodig. We hoeven alleen maar het programma te begrijpen om onze eigen realiteit te creëren en het systeem in ons voordeel te gebruiken.

Naar verluidt probeerde Jezus dit geheim al over te brengen aan zijn volgelingen:

Toen ze de volgende dag uit Betanië vertrokken, kreeg hij honger. Hij zag in de verte een vijgenboom die in blad stond en ging erheen in de hoop iets eetbaars te vinden, maar toen hij bij de boom gekomen was, vond hij geen vruchten; het was namelijk nog niet de tijd voor vijgen. Hij zei tegen de boom: ‘Nooit ofte nimmer zal er nog iemand vruchten van jou eten!’ Zijn leerlingen hoorden dit.

Toen ze ’s morgens vroeg weer langs de vijgenboom kwamen, zagen ze dat hij tot aan de wortels verdord was. Petrus herinnerde zich het voorval en zei: ‘Rabbi, kijk, de vijgenboom die u vervloekt hebt, is verdord.’ Jezus zei tegen hen: ‘Ik verzeker jullie: als iemand tegen die berg zegt: “Kom van je plaats en stort je in zee,” en niet twijfelt in zijn hart, maar gelooft dat gebeuren zal wat hij zegt, dan zal het ook gebeuren. Daarom zeg ik jullie: alles waarom jullie bidden en vragen, geloof dat je het al ontvangen hebt, en je zult het krijgen.

Bron: Viewzone.com

Gerelateerd:

 

0 0 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je dit waardevol?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

52 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Red Skywalker
Red Skywalker
11 jaren geleden

Maar waar komen de programmeurs en de computer waar we dan gesimuleerd in zitten dan weer vandaan? Of zijn die dan ook weer een simulatie?

john
john
11 jaren geleden

Hmmm op die manier zit er wel wat in ja. ’t Grenst zelfs tegen het logische aan Als het al niet logisch is. Yeshua van Nazareth heb ik in het verleden al vaker bestudeerd en geconcludeerd dat hij geen geloof of oproep in of aan zijn “vader” predikte, maar eerder opstand tegen dezelfde “vader”. Voorbeelden te over als je goed leest in de bijbel. Bijna alles wat hij predikt draait namelijk om bewustzijn, niet om geloof.

Henk van der Heijden
Henk van der Heijden
11 jaren geleden

Aanbevolen literatuur: “Hitchhiker’s guide to the Galaxy”

R. Ruijter
R. Ruijter
11 jaren geleden

Dat laatste stukje uit de bijbel, kan net zogoed een tekst zijn uit het boek “the secret” wat een paar jaar geleden zo’n hype was.

Theo
Theo
11 jaren geleden

Tja, wat als..
Wat als het hele universum een bedenksel van mij is? En als ik mijn ogen sluit is alles weg? Wat dan?

Tja, wat als..

Daar kun je nogal wat aan ophangen..

Linda
Linda
11 jaren geleden

Maakt het wat uit? Ik speel mijn rol net als ieder ander, tot het is afgelopen. Ik ga naar bed en de zon gaat onder. Ik sta op en de zon is er, al of niet achter wolken of chemtrails. Computersimulatie of niet.
Ik denk, dus ik besta. Of niet, wat maakt het uit?

sander
sander
11 jaren geleden

Wauw, computers in een computersimulatie, en wie weet is die computersimulatie wel een simulatie van nog een grotere computer.. Dit klinkt zo ontzettend logisch!!!!
Ik denk dat aliens de computersimulatie beheren, en de illuminati samenwerkt met de beheerders van de simulatie om ons dom te houden !1!!!

Even serieus, ik vind het prima dat iedereen zijn mening heeft. Maar really.. Sommige hallicunerende drugs zouden verboden moeten worden.

nancy.
nancy.
11 jaren geleden

Als wij in n computersimulatie leven ,moeten we oppassen voor virus ,en om niet gehackt te worden,als dat zo is is de cosmos maar klein ,en wij zijn dan het uitgebreide verscheidenheid ,zelf achter de computer ,hoi apple alles goed ?
of god bent u mij in aan t tikken . 🙂

kim
kim
11 jaren geleden

Virtuel reality net als die film met Arnold Zwarzenegger

redice
redice
11 jaren geleden

die laatste zin kan idd zo uit “the secret” komen, wat achteraf dikke commercie bleek te zijn want het werkt dus NIET!!
als ik alles wat ik wou dat ik had ook effectief al had gekregen, het zou mooi zijn, nietwaar???
en voor een computersimulatie te zijn, zitten er nog veel “syntax errors” in het systeem denk ik 😉

neo xirtam
neo xirtam
11 jaren geleden

Tja dat laatste verhaaltje over Jezus lijkt meer op de “Law of attraction” de wereld vormen we zelf, en het is een puinhoop omdat we geen zelfvertrouwen uitstralen en alleen maar ontevreden zijn. Er zijn machten op aarde die ons vertrouwen ondermijnen en angst zaaien. Geloof in jezelf, denk positief en de wereld zal veranderen…..

Allard
Allard
11 jaren geleden

Gaan we jezus in een keer aanhalen, dringt het wel door dat jezus een mythe is, en zijn leven een metafoor…? Even heel eerlijk: niemand, niemand weet hoe het zit, iedereen slaat er maar een slag naar…..

NEO
NEO
11 jaren geleden

movie the matrix..vergelijkbare realiteit, maar geloof niet dat we in een computersimulatie leven en uit 00111 bestaan.

days of our lives
days of our lives
11 jaren geleden

[quote name=”redice”]die laatste zin kan idd zo uit “the secret” komen, wat achteraf dikke commercie bleek te zijn want het werkt dus NIET!!
als ik alles wat ik wou dat ik had ook effectief al had gekregen, het zou mooi zijn, nietwaar???
en voor een computersimulatie te zijn, zitten er nog veel “syntax errors” in het systeem denk ik ;-)[/quote]

Verbaast je dat nog? Kijk naar Afrika en je weet dat the secret gebaseerd op mentale kracht dan wel erg selectief werkt.

Mentale kracht werkt gewoon niet. Hard werken richting je doel kan wel werken. Want dat is eigenlijk the secret, maar dan verkoopt de film niet.

Hr
Hr
11 jaren geleden

Ik ben God of god dan dankbaar dat hij niet voor 8 bit heeft gekozen….

Sim
Sim
11 jaren geleden

[quote name=”Red Skywalker”]Maar waar komen de programmeurs en de computer waar we dan gesimuleerd in zitten dan weer vandaan? Of zijn die dan ook weer een simulatie?[/quote]
Simulaties zijn oneindig. Alles is simulatie.

Sven
Sven
11 jaren geleden

Wat, als wij niet in een computer simulatie leven!

Bennie
Bennie
11 jaren geleden

Jammer voor jullie dat je het niet begrijpt!
Maar alles hangt af van bewustwording en als er geen bewustzijn is is er ook geen begrijpen!
En lijkt alles wel verzonnen maar er is er maar een die verzint.
Daarom verzin iets waar je ook iets aan hebt.

Veel bewustwording gewenst.
Groetjes Ben.

Pascal
Pascal
11 jaren geleden

Ik heb daar wel eens vaker over gehoord. Op Zaterdag nacht was er een film op Duitsland die daar over ging. Het was boeiend en het zou zo maar kunnen.

carpa
carpa
11 jaren geleden

Stel, dat een enorm geavanceerde beschaving, zeg maar 5 maal ouder dan ’t bestaan van onze aarde, een wijze heeft ontwikkeld om een ‘belevingsuniversum’ te kunnen bouwen om entiteiten die zich daartoe geroepen voelen vrijwillig ervaringen te kunnen opdoen als onderdeel van hun leerplan. In dat ‘platform’ zijn er oneindige keuzenmogelijkheden van waar precies en onder welke vorm je wat wil ervaren.

Een ontzettend primitieve vorm van wat zij deden/doen, ontdekken we millimeter per millimeter en noemen we computerprogramma’s. Daar waar men vroeger voor een simpele rekensom een hele zaal aan computers nodig hadden, kunnen we nu met onze tech die in een eenvoudige I-pod of telefoon vervat zit. We hebben nu meer malen rekenkracht in spelconsoles dan de computers waarmee ze naar de maan gingen. (landing wél of niet daargelaten)

Waarom zou ’t niet kunnen? Wat weten wij werkelijk om er zo zeker van te zijn dat ’t niet kan? Objectief gezien zijn we een erg jonge en immature beschaving, dus…het is misschien niet wat we nu verstaan onder computerprogramma, maar eerder een ontzettend geavanceerde wijze van creatie.

Bedenk dat we leven in een ‘fractal universe’ en alles, hoe macro of micro ook zich gewoon herhaalt. Wij zijn ‘hen’ in de embryonale fase en van ’t bestaan en zij zijn waar we heen evolueren. Afgescheidenheid maakt deel uit van de illusie.

Nadat dit ‘stuk’ is uitgespeeld lijkt ’t wel een héél leven te hebben geduurd, maar tijd is onbelangrijk daar eeuwig ‘leven’ of ‘zijn’ van toepassing is. Zo zou, in onze termen een mensenleven best slechts bvb 1 nanoseconde kunnen duren in ’t geheel van ’t concept.
What if?

kim
kim
11 jaren geleden

[quote name=”carpa”]Stel, dat een enorm geavanceerde beschaving, zeg maar 5 maal ouder dan ’t bestaan van onze aarde, een wijze heeft ontwikkeld om een ‘belevingsuniversum’ te kunnen bouwen om entiteiten die zich daartoe geroepen voelen vrijwillig ervaringen te kunnen opdoen als onderdeel van hun leerplan. In dat ‘platform’ zijn er oneindige keuzenmogelijkheden van waar precies en onder welke vorm je wat wil ervaren.

Een ontzettend primitieve vorm van wat zij deden/doen, ontdekken we millimeter per millimeter en noemen we computerprogramma’s. Daar waar men vroeger voor een simpele rekensom een hele zaal aan computers nodig hadden, kunnen we nu met onze tech die in een eenvoudige I-pod of telefoon vervat zit. We hebben nu meer malen rekenkracht in spelconsoles dan de computers waarmee ze naar de maan gingen. (landing wél of niet daargelaten)

Waarom zou ’t niet kunnen? Wat weten wij werkelijk om er zo zeker van te zijn dat ’t niet kan? Objectief gezien zijn we een erg jonge en immature beschaving, dus…het is misschien niet wat we nu verstaan onder computerprogramma, maar eerder een ontzettend geavanceerde wijze van creatie.

Bedenk dat we leven in een ‘fractal universe’ en alles, hoe macro of micro ook zich gewoon herhaalt. Wij zijn ‘hen’ in de embryonale fase en van ’t bestaan en zij zijn waar we heen evolueren. Afgescheidenheid maakt deel uit van de illusie.

Nadat dit ‘stuk’ is uitgespeeld lijkt ’t wel een héél leven te hebben geduurd, maar tijd is onbelangrijk daar eeuwig ‘leven’ of ‘zijn’ van toepassing is. Zo zou, in onze termen een mensenleven best slechts bvb 1 nanoseconde kunnen duren in ’t geheel van ’t concept.
What if?[/quote]

What if ik er nooit voor gekozen had hier te zijn..dan zat ik nu naar de mensjes te koekeloeren op een scherm..(of zoiets) en gooide er nog een aardbevinkje tegenaan of een tornado’tje 🙂

neo xirtam
neo xirtam
11 jaren geleden

[quote name=”Sim”][quote name=”Red Skywalker”]Maar waar komen de programmeurs en de computer waar we dan gesimuleerd in zitten dan weer vandaan? Of zijn die dan ook weer een simulatie?[/quote]
Simulaties zijn oneindig. Alles is simulatie.[/quote]
[quote name=”days of our lives”][quote name=”redice”]die laatste zin kan idd zo uit “the secret” komen, wat achteraf dikke commercie bleek te zijn want het werkt dus NIET!!
als ik alles wat ik wou dat ik had ook effectief al had gekregen, het zou mooi zijn, nietwaar???
en voor een computersimulatie te zijn, zitten er nog veel “syntax errors” in het systeem denk ik ;-)[/quote]

Verbaast je dat nog? Kijk naar Afrika en je weet dat the secret gebaseerd op mentale kracht dan wel erg selectief werkt.

Mentale kracht werkt gewoon niet. Hard werken richting je doel kan wel werken. Want dat is eigenlijk the secret, maar dan verkoopt de film niet.[/quote]

Werkt wel, echter je moet er in geloven en ervan overtuigd zijn….

neo xirtam
neo xirtam
11 jaren geleden

[quote name=”Red Skywalker”]Maar waar komen de programmeurs en de computer waar we dan gesimuleerd in zitten dan weer vandaan? Of zijn die dan ook weer een simulatie?[/quote]

Bijbel: God creëerde de mens naar zijn evenbeeld, we zijn goed op weg dit zelf ook te doen en als het ons lukt is het kringetje weer rond. 😉

henk
henk
11 jaren geleden

[quote name=”Allard”]Gaan we jezus in een keer aanhalen, dringt het wel door dat jezus een mythe is, en zijn leven een metafoor…? Even heel eerlijk: niemand, niemand weet hoe het zit, iedereen slaat er maar een slag naar…..[/quote]

Jij slaat er zelf nu ook een slag naar, jij kunt nooit bewijzen dat Jezus een mythe is. Zelf ben ik een atheïst, en sta open voor alle opvattingen totdat het tegendeel bewezen is.

henk
henk
11 jaren geleden

[quote name=”kim”]Virtuel reality net als die film met Arnold Zwarzenegger[/quote]

Arnold bestaat niet, is een virtueel persoon…. 😉 Heb je hem wel eens ontmoet? Nee, hoe weet je dan dat hij bestaat?

neo xirtam
neo xirtam
11 jaren geleden

[quote name=”Allard”]Gaan we jezus in een keer aanhalen, dringt het wel door dat jezus een mythe is, en zijn leven een metafoor…? Even heel eerlijk: niemand, niemand weet hoe het zit, iedereen slaat er maar een slag naar…..[/quote]

Ben je wel eens op de zuidpool geweest? Nee, hoe weet je dan of deze echt bestaat?

Highjump
Highjump
11 jaren geleden

Op den duur gelooft men álles, behalve in God.

edjuh
edjuh
11 jaren geleden

Hoe moeten mensen met laag onderwijs blo vso mok hier in godsnaam iets van snappen, wat een moeilijke woorden zeg man man man zelfs ik krab achter op me kop want al vertel je me dit 3 keer snap ik er nog geen ene donder van.

Linda
Linda
11 jaren geleden

” ‘Ik verzeker jullie: als iemand tegen die berg zegt: “Kom van je plaats en stort je in zee,” en niet twijfelt in zijn hart, maar gelooft dat gebeuren zal wat hij zegt, dan zal het ook gebeuren.’ “

Dat heb ik een paar keer meegemaakt, alhoewel niet met een berg hoor. Nooit geprobeerd. Ook geen belang bij.
Erop terugkijkend heb ik die keren op het absolute nulpunt in de tijd gezeten, tussen verleden en toekomst. Dus helemaal in het nu. Het waren kleine wensen waar ik belang bij had maar waar wel kleine wondertjes plaatsvonden.

Het hele verhaal gaat over de matrix. Ik heb gelezen dat die is uitgewerkt, of klaar. Wat betekent dat? Zijn we nu een soort aflopende duracelkonijntjes, of geldt dat alleen voor deze tijd?

kim
kim
11 jaren geleden

[quote name=”henk”][quote name=”kim”]Virtuel reality net als die film met Arnold Zwarzenegger[/quote]

Arnold bestaat niet, is een virtueel persoon…. 😉 Heb je hem wel eens ontmoet? Nee, hoe weet je dan dat hij bestaat?[/quote]

Ik heb hem ontmoet.

hetzalwel
hetzalwel
11 jaren geleden

ik ben ingelogd, dus ik besta.

kim
kim
11 jaren geleden

[quote name=”Linda”]” ‘Ik verzeker jullie: als iemand tegen die berg zegt: “Kom van je plaats en stort je in zee,” en niet twijfelt in zijn hart, maar gelooft dat gebeuren zal wat hij zegt, dan zal het ook gebeuren.’ “

Dat heb ik een paar keer meegemaakt, alhoewel niet met een berg hoor. Nooit geprobeerd. Ook geen belang bij.
Erop terugkijkend heb ik die keren op het absolute nulpunt in de tijd gezeten, tussen verleden en toekomst. Dus helemaal in het nu. Het waren kleine wensen waar ik belang bij had maar waar wel kleine wondertjes plaatsvonden.

Het hele verhaal gaat over de matrix. Ik heb gelezen dat die is uitgewerkt, of klaar. Wat betekent dat? Zijn we nu een soort aflopende duracelkonijntjes, of geldt dat alleen voor deze tijd?[/quote]

We zitten in een Simms spel wat ik je brom.
Óf in een Lara Croft Tomb raiderspel nu nog de leefpakketten vinden..

BdeD
BdeD
11 jaren geleden

Vandaar dat ik telkens het Super Mario deuntje in mn hoofd heb zitten….

Wesley
Wesley
11 jaren geleden

[quote name=”neo xirtam”][quote name=”Allard”]Gaan we jezus in een keer aanhalen, dringt het wel door dat jezus een mythe is, en zijn leven een metafoor…? Even heel eerlijk: niemand, niemand weet hoe het zit, iedereen slaat er maar een slag naar…..[/quote]

Ben je wel eens op de zuidpool geweest? Nee, hoe weet je dan of deze echt bestaat?[/quote]
Simpel.

Aan ieder object zit een noord en een zuidpool. Dat zal voor de aarde dus niet anders zijn.

Wesley
Wesley
11 jaren geleden

[quote name=”neo xirtam”][quote name=”Sim”][quote name=”Red Skywalker”]Maar waar komen de programmeurs en de computer waar we dan gesimuleerd in zitten dan weer vandaan? Of zijn die dan ook weer een simulatie?[/quote]
Simulaties zijn oneindig. Alles is simulatie.[/quote]
[quote name=”days of our lives”][quote name=”redice”]die laatste zin kan idd zo uit “the secret” komen, wat achteraf dikke commercie bleek te zijn want het werkt dus NIET!!
als ik alles wat ik wou dat ik had ook effectief al had gekregen, het zou mooi zijn, nietwaar???
en voor een computersimulatie te zijn, zitten er nog veel “syntax errors” in het systeem denk ik ;-)[/quote]

Verbaast je dat nog? Kijk naar Afrika en je weet dat the secret gebaseerd op mentale kracht dan wel erg selectief werkt.

Mentale kracht werkt gewoon niet. Hard werken richting je doel kan wel werken. Want dat is eigenlijk the secret, maar dan verkoopt de film niet.[/quote]

Werkt wel, echter je moet er in geloven en ervan overtuigd zijn….[/quote]
Aha, dus als je een rotleven hebt, schulden hebt, geen werk kunt krijgen enz enz enz. Dan heeft het geen zin de elite de schuld te geven want het ligt aan je zelf? Je bent gewoon niet overtuigd genoegd. eigen schuld dikke bult dus.

Dat is wat je zegt toch?

carpa
carpa
11 jaren geleden

Kim zei:” What if ik er nooit voor gekozen had hier te zijn..dan zat ik nu naar de mensjes te koekeloeren op een scherm..(of zoiets) en gooide er nog een aardbevinkje tegenaan of een tornado’tje :-)”

Haha! Inderdaad, what if als je dat niet had gedaan, dan had je wel ergens anders je realiteitsfocus op gelegd, denk ik. Je doelt vast op ’t feit dat je hier niet “bewust” voor gekozen hebt, met wat je nu reeds hebt ervaren en weet. Hell, dan zou het hier een pak minder bevolkt zijn! Haha!

Dat laatste zie ik als een sneer naar de huidige en vorige situaties op ’t wereldtoneel, je bent hoegenaamd niet erg tevreden hoe ’t allemaal loopt. Maar, volgens mij, wanneer meer mensen ’t inzicht krijgen, zijn deze bij machte om ’t een véél betere plek te maken. Helaas zijn we in the land of the living dead terechtgekomen, lijkt wel en gaat comfortzone nog steeds boven algemeen (wereld) welzijn. It’s a choice.

I hear you. 😉

kim
kim
11 jaren geleden

[quote name=”carpa”]Kim zei:” What if ik er nooit voor gekozen had hier te zijn..dan zat ik nu naar de mensjes te koekeloeren op een scherm..(of zoiets) en gooide er nog een aardbevinkje tegenaan of een tornado’tje :-)”

Haha! Inderdaad, what if als je dat niet had gedaan, dan had je wel ergens anders je realiteitsfocus op gelegd, denk ik. Je doelt vast op ’t feit dat je hier niet “bewust” voor gekozen hebt, met wat je nu reeds hebt ervaren en weet. Hell, dan zou het hier een pak minder bevolkt zijn! Haha!

Dat laatste zie ik als een sneer naar de huidige en vorige situaties op ’t wereldtoneel, je bent hoegenaamd niet erg tevreden hoe ’t allemaal loopt. Maar, volgens mij, wanneer meer mensen ’t inzicht krijgen, zijn deze bij machte om ’t een véél betere plek te maken. Helaas zijn we in the land of the living dead terechtgekomen, lijkt wel en gaat comfortzone nog steeds boven algemeen (wereld) welzijn. It’s a choice.

I hear you. ;-)[/quote]

Is idd niet echt gezellig meer hier op aarde maar ik begrijp eindelijk na vele jaren onderzoek en nadenken dat dat de bedoeling is/was.Ikzelf weet me geen draad te herinneren dat ik ervoor gekózen heb hier te komen,maar als dat zo was.. hell what was i thinking.Kprobeer wel zoveel mogelijk een positieve wereld te visualiseren sja wat moet je anders he.

henk
henk
11 jaren geleden

[quote name=”kim”][quote name=”carpa”]Kim zei:” What if ik er nooit voor gekozen had hier te zijn..dan zat ik nu naar de mensjes te koekeloeren op een scherm..(of zoiets) en gooide er nog een aardbevinkje tegenaan of een tornado’tje :-)”

Haha! Inderdaad, what if als je dat niet had gedaan, dan had je wel ergens anders je realiteitsfocus op gelegd, denk ik. Je doelt vast op ’t feit dat je hier niet “bewust” voor gekozen hebt, met wat je nu reeds hebt ervaren en weet. Hell, dan zou het hier een pak minder bevolkt zijn! Haha!

Dat laatste zie ik als een sneer naar de huidige en vorige situaties op ’t wereldtoneel, je bent hoegenaamd niet erg tevreden hoe ’t allemaal loopt. Maar, volgens mij, wanneer meer mensen ’t inzicht krijgen, zijn deze bij machte om ’t een véél betere plek te maken. Helaas zijn we in the land of the living dead terechtgekomen, lijkt wel en gaat comfortzone nog steeds boven algemeen (wereld) welzijn. It’s a choice.

I hear you. ;-)[/quote]

Is idd niet echt gezellig meer hier op aarde maar ik begrijp eindelijk na vele jaren onderzoek en nadenken dat dat de bedoeling is/was.Ikzelf weet me geen draad te herinneren dat ik ervoor gekózen heb hier te komen,maar als dat zo was.. hell what was i thinking.Kprobeer wel zoveel mogelijk een positieve wereld te visualiseren sja wat moet je anders he.[/quote]

Er dient altijd goed en kwaad te zijn, anders valt er geen spel te spelen en leren we niets…..

sander
sander
11 jaren geleden

[quote name=”neo xirtam”][quote name=”Allard”]Gaan we jezus in een keer aanhalen, dringt het wel door dat jezus een mythe is, en zijn leven een metafoor…? Even heel eerlijk: niemand, niemand weet hoe het zit, iedereen slaat er maar een slag naar…..[/quote]

Ben je wel eens op de zuidpool geweest? Nee, hoe weet je dan of deze echt bestaat?[/quote]

Inderdaad!!!! en de aarde is plat!!!

yoyo
yoyo
11 jaren geleden

[quote name=”kim”][quote name=”henk”][quote name=”kim”]Virtuel reality net als die film met Arnold Zwarzenegger[/quote]

Arnold bestaat niet, is een virtueel persoon…. 😉 Heb je hem wel eens ontmoet? Nee, hoe weet je dan dat hij bestaat?[/quote]

Ik heb hem ontmoet.[/quote]

Hasta la vista baby

yoyo
yoyo
11 jaren geleden

[quote name=”BdeD”]Vandaar dat ik telkens het Super Mario deuntje in mn hoofd heb zitten….[/quote]

Haha! dat ken ik… Komt door die rood/witte paddestoeltjes (vergrootjes)

Sol
Sol
11 jaren geleden

Fotonen transformeren NIET pas op het moment dat een waarnemer zijn bewustzijn erop richt.

De juiste informatie is dat Fotonen (en alle deeltjes) transformeren pas op het moment dat er informatie betreffende een waarneming bestaat.

De waarneming kan worden opgeslagen in een computer zonder dat iemand er ooit naar gekeken heeft en ook dan transformeren ‘deeltjes’ van een waarschijnlijkheidsgolf in een deeltje.

De quantum erasure experimenten laten zelfs zien dat het achteraf vernietigen van de waarnemingsdata de resultaatdata beinvloed. http://en.wikipedia.org/wiki/Quantum_eraser_experiment

De fysieke realiteit bestaat wanneer de data bestaat ergo we leven in een statistische digitale simulatie.
Deze is niet geprogrammeerd maar geëvolueerd.

Een ander aanwijzing is het uitdijen van het universum.
Waarbinnen dijt het uit? In een computer kun je een spheer defineren met een radius van 16,4 miljard lichtjaren en die kun je eenvoudig laten uitdijen door de radius variabel te maken.

nora
nora
11 jaren geleden

@11 neo xirtan
die twee jongetjes hadden toch ook wel vertrouwen in hun vader.

kim
kim
11 jaren geleden

[quote name=”Sol”]Fotonen transformeren NIET pas op het moment dat een waarnemer zijn bewustzijn erop richt.

De juiste informatie is dat Fotonen (en alle deeltjes) transformeren pas op het moment dat er informatie betreffende een waarneming bestaat.

De waarneming kan worden opgeslagen in een computer zonder dat iemand er ooit naar gekeken heeft en ook dan transformeren ‘deeltjes’ van een waarschijnlijkheidsgolf in een deeltje.

De quantum erasure experimenten laten zelfs zien dat het achteraf vernietigen van de waarnemingsdata de resultaatdata beinvloed. http://en.wikipedia.org/wiki/Quantum_eraser_experiment

De fysieke realiteit bestaat wanneer de data bestaat ergo we leven in een statistische digitale simulatie.
Deze is niet geprogrammeerd maar geëvolueerd.

Een ander aanwijzing is het uitdijen van het universum.
Waarbinnen dijt het uit? In een computer kun je een spheer defineren met een radius van 16,4 miljard lichtjaren en die kun je eenvoudig laten uitdijen door de radius variabel te maken.[/quote]

Daarom hoor je nu ook vaak dat je met je gedachten/visualisatie alsof je het voor je ziet, in een tijd gekomen bent dat ze zich kunnen manifesteren ,aangezien we altijd wel gedachten hebben positief of negatief en alles daartussen in zal dat zijn uitwerking vinden( in het menselijk lichaam vooral).Hoe het verder werkt met de energieen die ons lichaam verder kristallijn maakt ( de cellen tussen cellen) en daardoor op den duur langer houdbaar /jonger is mij( nog) onbekend.

sol
sol
11 jaren geleden

[quote name=”kim”]Hoe het verder werkt met de energieen die ons lichaam verder kristallijn maakt ( de cellen tussen cellen) en daardoor op den duur langer houdbaar /jonger is mij( nog) onbekend.[/quote]
We hebben geen lichaam en er bestaan geen energieën, dat zijn slechts (hele overtuigende) metaforen.
Je bent bewustzijn in een bewustzijnsysteem. Voor bewustzijn is kwaliteit, inhoud, organisatie van belang. Bewustzijn is informatie in een informatiesysteem.
Bewustzijn is niet DATA (gegevens), een boek bevat geen verhaal. Iemand moet het lezen, dwz de lettersymbolen interpreteren naar informatie. Vandaar dat alles subjectief is, omdat je alles interpreteert.
Dit is geen computersimulatie maar een bewustzijnsimulatie, bewustzijn IS de computer.
het wordt niet uitgerekend, het is geen deterministische systeem, maar een statistische waarschijnlijkheids systeem.
En daarom kun je ingrijpen. Middels een sterke intent kun je de realiteit manipuleren binnen de natuurlijke onzekerheid. Daarom kun je niet vliegen, da’s niet binnen de natuurlijek onzekerheid van deze realitiet, in je droom kan het wel.

kim
kim
11 jaren geleden

[quote name=”sol”][quote name=”kim”]Hoe het verder werkt met de energieen die ons lichaam verder kristallijn maakt ( de cellen tussen cellen) en daardoor op den duur langer houdbaar /jonger is mij( nog) onbekend.[/quote]
We hebben geen lichaam en er bestaan geen energieën, dat zijn slechts (hele overtuigende) metaforen.
Je bent bewustzijn in een bewustzijnsysteem. Voor bewustzijn is kwaliteit, inhoud, organisatie van belang. Bewustzijn is informatie in een informatiesysteem.
Bewustzijn is niet DATA (gegevens), een boek bevat geen verhaal. Iemand moet het lezen, dwz de lettersymbolen interpreteren naar informatie. Vandaar dat alles subjectief is, omdat je alles interpreteert.
Dit is geen computersimulatie maar een bewustzijnsimulatie, bewustzijn IS de computer.
het wordt niet uitgerekend, het is geen deterministische systeem, maar een statistische waarschijnlijkheids systeem.
En daarom kun je ingrijpen. Middels een sterke intent kun je de realiteit manipuleren binnen de natuurlijke onzekerheid. Daarom kun je niet vliegen, da’s niet binnen de natuurlijek onzekerheid van deze realitiet, in je droom kan het wel.[/quote]

En óf ik kan vliegen vannacht nog in mijn droom ik gebruik in mijn dromen ook een sterke Intent:-) Maar oke jij noemt het bewustzijn in een bewustzijnssysteem( kzie wel ’n link met een computersimulatie) ik noem het energie(en) een basisoerkracht die alles in werking zet óok de bewustzijns systemen,. Maar hé ieder zijn religie he :-)( Ik denk ineens aan de uitspraak dat toeval niet bestaat..?zomaar ff wat anders.)interpreteren we dan alles of staat alles al ‘beschreven’? hmmm questions questions questions.

sol
sol
11 jaren geleden

[quote name=”kim”]En óf ik kan vliegen vannacht nog in mijn droom ik gebruik in mijn dromen ook een sterke Intent:-[/quote]
Ja, je droom realiteit is net zo echt als je wakende realiteit, alleen is je wakende realiteit een gedeelde en daarom heeft het meer consistentie en limieten nodig. Je droom realiteit is persoonlijker en heeft daarom minder limieten, je hoeft met niemand te overleggen of je kan vliegen. Je bewustzijn schakelt gewoon tussen realiteits feeds, net als TV zenders, je bewustzijn hoeft echt niet te slapen 🙂

[quote name=”kim”]Maar oke jij noemt het bewustzijn in een bewustzijnssysteem( kzie wel ’n link met een computersimulatie) ik noem het energie(en) een basisoerkracht die alles in werking zet óok de bewustzijns systemen,. Maar hé ieder zijn religie he :-)[/quote]
Ja, juist, aura, chakra’s, chi, prāṇa, the force, het zijn allemaal metaforen, het gaat om de informatie achter de metafoor.

[quote name=”kim”](Ik denk ineens aan de uitspraak dat toeval niet bestaat..?zomaar ff wat anders.)[/quote]
Ja, toeval bestaat, maar niet alle toeval is toeval. Sommige toeval is compleet random, geboren uit de transformatie van waarschijnlijkheid, andere toeval is gemanipuleerd door het systeem en/of deelnemers.

[/quote]interpreteren we dan alles of staat alles al ‘beschreven’? hmmm questions questions questions.[/quote]
We interpreteren alles maar niets is beschreven tot het moment van actualiseren (het NU), wel zijn er hardnekkige waarschijnlijkheden, dat is waarom sommige toekomst voorspellingen wel kunnen kloppen.
Het is de dans van het onzekerheid, grote onzekerheid kan gemanipuleerd worden met weinig intent, lage onzekerheid heeft veel meer kracht (focus) nodig.

kim
kim
11 jaren geleden

[quote name=”sol”][quote name=”kim”]En óf ik kan vliegen ingekort):-[/quote]
Ja, je droom realiteit is net zo echt als je wakende realiteit, alleen is je wakende realiteit een gedeelde en daarom heeft het meer consistentie en limieten nodig. Je droom realiteit is persoonlijker en heeft daarom minder limieten, je hoeft met niemand te overleggen of je kan vliegen. Je bewustzijn schakelt gewoon tussen realiteits feeds, net als TV zenders, je bewustzijn hoeft echt niet te slapen 🙂
(ingekort) :-)[/quote]
Ja, juist, aura, chakra’s, chi, prāṇa, the force, (ingekort)

[quote name=”sol”][quote name=”kim”]En óf ik kan vliegen vannacht nog in mijn ingekort):-[/quote]
(ingekort)]
[/quote]
We interpreteren alles maar niets is beschreven tot het moment van actualiseren
(ingekort)

Op zich ben ik er wel’voor’ wat dat interpreteren(manifesteren) betreft kan ik mooi vat houden op alles : -) ,maar ik heb voorspellende dromen gehad soms 3x achter elkaar dezelfde met tussenpozenen dan kwam het ook uit(over andere mensen), in mijn slaap ben ik volgens mij niet (althans niet bewust)de ’toekomst’ aan het interpreteren ik zie nog veel dat niet 1.2.3 te verklaren is ,Maar ik weet bijna zeker dat we met de voortschrijdende inzichten steeds meer in staat zulen zijn om hier ook daadwerkelijk mee om te gaan op opbouwende scheppende wijze..
OOk nog,ik las dat we nu in een tijd belandt zijn waarin alles open staat, dus een blanco vel zogezegd,voorheen zouden andere ‘energieen’ alle of meer afremmende invloed gehad hebben op de individu en dat zou nu stukken minder zijn en zijn we afzonderlijk meer in staat om onze eigen werkelijkheid (ook eventueel een vredevolle aarde) te scheppen dat is waarom ik persoonlijk bv nog amper tv kijk etc me er niet mee wil verbinden (ellende).Om maar even terug te komen op energieen of hoe het ook mag heten, er is iets zeer bijzonders gaande.Ja mooi ding dat bewustzijn 🙂

Sol
Sol
11 jaren geleden

[quote name=”kim”]maar ik heb voorspellende dromen gehad soms 3x achter elkaar dezelfde met tussenpozenen dan kwam het ook uit(over andere mensen), in mijn slaap ben ik volgens mij niet (althans niet bewust)de ’toekomst’ aan het interpreteren ik zie nog veel dat niet 1.2.3 te verklaren is[/quote]
Het is een informatiesysteem, je bent aan het leren om dat systeem te raadplegen. Alle informatie staat tot je beschikking. De kunst is om kritisch naar je interpretaties te kijken. Je kan ook door het systeem worden getest en als je slaagt dan gaan steeds meer deuren voor je open. Neem je tijd en neem het niet te persoonlijk. Zorg vooral dat je er plezier in hebt.

Anoniem
Anoniem
11 jaren geleden

Kan iemand mij dit in simpele woorden uitleggen? Ik snap er niks van.

gekkie
gekkie
11 jaren geleden

duidelijkere uitelg over dit soort zaken,
Johan oldekamp zijn heelheids theorie,
darryl anka (channeling Bashar)legt ook een heleboel dingen uit

Back to top button
52
0
We lezen graag je reactie!x