Een vrouw uit de staat Iowa stelde zich kandidaat als senator, maar zag daar vanaf toen ze ontdekte dat de Verenigde Staten worden bestuurd door een schijnregering.
Ze benoemde zichzelf tot senator voor de Republiek van Iowa in een alternatieve regering, de Republiek voor de Verenigde Staten van Amerika.
Randi Shannon had zich kandidaat gesteld voor het 34e senaatsdistrict, maar kwam er onlangs achter dat de echte overheid na de Amerikaanse Burgeroorlog van 1861 tot 1865 is vervangen door een illegale regering. Ze liet haar politieke ambities varen en benoemde zichzelf tot senator voor wat in haar ogen de echte regering is.
United States Corporation
In een brief die ze op 4 juli jongstleden op de Facebook-pagina van haar campagne publiceerde schreef ze dat haar geboorteland in 1787 is opgericht als de Republiek voor de Verenigde Staten van Amerika, maar dat daar na de jaren 1860 ten tijde van de Burgeroorlog verandering in kwam.
Toen de oorlog was afgelopen, zo schreef ze, werd de regering vervangen door de United States Corporation die tot op de dag van vandaag onder aanvoering staat van een schijnregering.
Buitenlandse bezetting
Volgens Shannon maakt de federale regering zich schuldig aan het onderdrukken van ondernemerschap en het afnemen van persoonlijke vrijheden. Erger nog zijn de gekozen beleidsmakers, zo zei ze, die het systeem in stand houden en daardoor zware misdaden begaan tegen het volk.
Shannon ziet veel overeenkomsten tussen haar standpunten en die van Ron Paul. Ze wil het ministerie van Onderwijs afschaffen en de belastingen drastisch terugdringen. Ze pleit voor een einde van de buitenlandse bezetting.
Omdat het land al anderhalf eeuw wordt bestuurd door een onwettige regering verklaart ze alle grondwettelijke aanpassingen die sindsdien zijn gedaan ongeldig. De de facto United States Corporation is illegaal en moet verdwijnen, besloot Shannon.
Bron: Rawstory.com
Gerelateerd:
- Hoe de nalatenschap van een Britse imperialist de moderne wereld vormde
- Het ongeziene imperium van de vrijmetselaars, de oliemagnaten en de mediatycoons
- De grote families die de wereld regeerden
- 147 superbedrijven ‘controleren’ wereldeconomie
- Soeverein: we zijn al vrij, maar geven onze macht weg (video)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Oostenrijker die inenting weigert, krijgt boete van 3600 euro: ‘Het wordt steeds gekker’
Hoeveel vaccindoden hebben overheden op hun geweten? Bekijk dit gesprek met Bret Weinstein
Politici, minister Brekelmans en Paternotte voorop, scheppen op over droneaanslagen Oekraïne in Rusland: ‘Fascinerend’
“We kunnen ons lichaam leren om zichzelf te genezen”
Cardioloog: ‘Als het doel van het vaccin het uitdunnen van de wereldbevolking is, dan doet het zijn werk’
BlackRock: Er is een ‘Nieuwe Wereldorde’ aangebroken
Duitse rechter oordeelt: mondkapjesplicht illegaal en schadelijk voor kinderen
Buitenaards organisch materiaal ontdekt in Zuid-Afrikaans gebergte. Geologen doen unieke vondst
Dit is hoe de dodelijke schietpartij in El Paso kan worden gelinkt aan het MKUltra-programma van de CIA