Nieuw-Zeelandse artsen hebben aan de bel getrokken over het verontrustende aantal sterfgevallen na coronavaccinatie. Ze spreken van een ‘humanitaire crisis’. In een open brief, waarin ze zich richten tot de politie, eisen ze dat er een onderzoek wordt ingesteld om hier een einde aan te maken. De politie heeft de eis naast zich neergelegd.
Heel belangrijk
Nieuw-Zeeland wilde een vaccinatiegraad van 90 procent behalen. De autoriteiten hebben dat doel in december gehaald door burgers en artsen om te kopen, zegt de Amerikaanse arts Peterson Pierre. Iedere burger kreeg 12 euro per prik, iedere arts 216 euro per prik. “Dit is heel belangrijk,” aldus Pierre.
Klap in het gezicht
De politie negeerde ook drie open brieven van advocaten die een onderzoek eisten. “Wat betekent dat voor de mensen die zijn overleden? Zijn ze vervangbaar?” vraagt de arts. “Dit is een klap in het gezicht van de nabestaanden, terwijl de lijst met overledenen steeds langer wordt.”
“Ik denk dat het tijd is voor een tweede Neurenberg-tribunaal,” benadrukt Pierre.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Vaccincontracten vrijgegeven, dit staat er in: ‘Het deksel gaat van de beerput!’
Schokkende cijfers over het aantal dode vleermuizen door windmolens
Een fascistische erfenis: Zelensky haalt omstreden nationalist terug uit Nederland — en Den Haag zwijgt
Mysterieuze ‘rookpluim’ gespot op Mars. Wat is er allemaal aan de hand?
Groot bankschandaal in Vaticaanstad
VIDEO: Journalist laat Coca-Cola-baas zien hoeveel suiker er in een grote beker cola zit
‘Politici van regeringspartijen stonden 2 jaar lang te liegen over betrokkenheid bij het WEF’
Grote corona-uitbraak in Amersfoort na vaccinatie: ‘Het zoveelste verpleeghuis’
Oud-premier Balkenende ontevreden over uitrol WEF-agenda: ‘We zijn niet on track’