Uit gelekte WhatsApp-berichten van de Britse oud-zorgminister Matt Hancock blijkt dat corona niet dodelijker was dan andere verkoudheids- en griepvirussen.
Hancock voerde met toenmalig premier Boris Johnson via WhatsApp een discussie over de lage sterftekans bij corona. Dit was een probleem, want daardoor zouden de vaccinatiedoelen niet gehaald worden.
De coronamaatregelen waren vooral bedoeld om de bevolking angst aan te jagen. Het doordrukken van de vaccins en het invoeren van het bijbehorende digitale coronacertificaat was het achterliggende doel.
Betrokkenheid van Gates
Daarbij werd geen enkel middel geschuwd. Ongevaccineerden werden niet alleen neergezet als onverantwoordelijk, maar ook als asociale, gevaarlijke, staatsvijandige sujetten. Er werd gedreigd met opsluiting en gedwongen vaccinatie. Ongevaccineerden werden ontslagen.
De Britse Lockdown Files laten zien dat de ongevaccineerden en kritische artsen gelijk hadden en dat er totaal niets klopte van het overheidsbeleid, stelt Europarlementariër Marcel de Graaff (FVD).
Wat ook uit de appjes naar voren komt, is de betrokkenheid van miljardair Bill Gates. Hancock appt letterlijk over Gates: ‘he owes me one’. Oftewel: Gates staat bij me in het krijt.
Medeplichtig
Hancock had miljoenen van zijn vaccins laten inspuiten. Deze zogenaamde filantroop kocht voor 50 miljoen dollar aandelen in Big Pharma en verkocht nadat de coronahype voorbij was diezelfde aandelen voor 500 miljoen, aldus De Graaff.
Ondertussen zijn de contracten die overheden met farmareuzen sloten nog altijd niet openbaar. Ook de correspondentie tussen Pfizer en EU-baas Von der Leyen is nog steeds geheim. De berichtjes tussen Hugo de Jonge en Mark Rutte over corona zijn zogenaamd gewist.
“Als lid van het Europees Parlement eis ik van de Europese Commissie dat zij hierover in het parlement verantwoording komt afleggen. Daarom verzoek ik de voorzitter van het Europees Parlement met spoed […] een debat over de Lockdown Files met Von der Leyen op de agenda te zetten.”
“We zullen zien of het Europees Parlement haar controlerende taak wil oppakken of dat zij medeplichtig is aan het grootste schandaal van de eeuw.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.







NASA-specialist ontslagen wegens geloof in intelligent ontwerp
Fractie Omtzigt haakt nu af op zijn eigen motie over de oversterfte: ‘Zorgwekkend’
Lees en huiver: deze lijst met voorgestelde belastingverhogingen publiceerde Kaag op 10 augustus
Reiner Fuellmich legt uit: hoe globalisten de coronapandemie 10 jaar lang hebben gepland
Donderspeech tijdens WHO-protest: ‘We staan voor het hoofdkwartier van één van de meest kwaadaardige organisaties’
Amsterdammers worden helemaal gek van herrie warmtepomp: ‘én meer CO2 én niet warm te krijgen én meer lawaai’
Rob Jetten geconfronteerd met leugens over stikstof: ‘Pure desinformatie, pure bangmakerij’
Minister Van der Wal dreigt: Als het landbouwakkoord er niet komt, ‘gaan we als kabinet zelf besluiten nemen’
Scott Ritter: “Mijn bankrekeningen zijn zonder uitleg gesloten”