Tweede Kamerlid Martin Bosma (PVV) vindt het verbijsterend dat NU.nl reacties van klimaatsceptici niet langer toestaat.
Op Twitter schreef Bosma dat de nieuwssite bij de linkse kerk hoort. Op internet werd met veel verbazing gereageerd op het besluit.
“Steeds minder ruimte voor geluiden buiten de linkse orthodoxie,” tweette het Kamerlid. “Gisteren: alleen nog NPO-geld voor programma’s over Israël mits anti-Israël. Zojuist: Tommy Robinson verbannen van Facebook en Instagram. Nu: alleen nog reacties pro-klimaatkerk op NU.nl.”
Beetje eng nu
Telegraaf-columnist Rob Hoogland reageerde: “Het wordt een beetje eng nu.”
Journalist Jan Dijkgraaf voegde toe: “Facebook en Twitter zullen spoedig volgen.”
PVV-leider Geert Wilders en presentator Robert Jensen hebben hun aanhang opgeroepen de app van NU.nl van hun telefoon te verwijderen.
Noord-Korea
Wilders: “Wat een enorme engerd die [hoofdredacteur] Gert-Jaap Hoekman. Kan die man niet het mediabeleid voor Noord-Korea doen of zo? Zijn ‘duiding’ maakt het alleen maar erger: berichten die zijn waarheid ontkennen worden weggecensureerd. Snel de NU.nl-app verwijderen!”
Jensen zei: “Deze mensen zullen nog steeds zeggen dat ze ‘integere en gewogen journalisten zijn’. Dit is schokkend. Maar we accepteren dit natuurlijk niet meer van de media. Dit is niet de toekomst!”
“Honderden volgers melden me dat ze @NUnl app deleten gezien hun standpunt dat het klimaatdebat daar niet meer open, eerlijk en journalistiek integer gevoerd mag worden. Ik sluit me bij mijn volgers aan en heb het ook gedaan. #deletenunl”
Weg ermee !!! pic.twitter.com/4dL5K8VXh7
— elcasa (@elcasa8) February 27, 2019
Wat een enorme engerd die @gjhoekman kan die man niet het mediabeleid voor Noord-Korea gaan doen of zo.
Zijn “duiding” maakt het alleen maar erger: berichten die zijn waarheid ontkennen worden weggecensureerd.
Snel de https://t.co/S01VdO8Cij app verwijderen! https://t.co/Ek3wTcKP2S
— Geert Wilders (@geertwilderspvv) February 27, 2019
Steeds minder ruimte voor geluiden buiten de linkse orthodoxie.
Gisteren: alleen NPO-geld voor programma’s over Israël mits anti-Israël.
Zojuist: Tommy Robinson verbannen van Facebook en Instagram.
Nu: alleen nog reacties pro-klimaatkerk op https://t.co/dPvZZ0e7tm. ? pic.twitter.com/Gf2LbolDhS
— Martin Bosma (@Martinbosma_pvv) February 26, 2019
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Deze partijen willen niet weten waarom het aantal ambulanceritten plotseling sterk gestegen is
FVD stelt vragen over ambities van het WEF om zonlicht te blokkeren
“Buitenaardse hogepriester verborgen in Mona Lisa”
Arts pleit voor autopsie na onverwacht overlijden, en wordt geschorst
Nieuwe stralingsgordel om de aarde ontdekt (video)
‘We weten dat er leven is op andere planeten’
Het gaat hard: 55 Amerikanen overleden na coronavaccins
Bilderberg verantwoordelijk voor dramatische wereldgebeurtenissen. Deze nieuwe film onthult dingen die het daglicht niet kunnen verdragen
Nog nooit was de westerse wereld zo verdeeld. Luiden deze apocalyptische tijden het einde van een zeer duistere periode in?