De WHO gaat het Europese coronareisbewijs delen met de rest van de wereld. De EU voerde het digitale certificaat, dat werkt met een QR-code, tijdens de ‘coronapandemie’ in om reizen weer mogelijk te maken.
De WHO wil de technologie achter het reisbewijs gebruiken als basis voor een ‘wereldwijd gezondheidscertificatiesysteem’. De pas moet een ‘mondiaal publiek goed’ worden, zei WHO-baas Tedros afgelopen week tijdens een persconferentie. Hij bezweert dat de privacy beschermd blijft.
WHO director explicitly states that the new health passports will be used in future “epidemics, conflicts, the climate crisis, and other emergency situations.”
Another “conspiracy theory” that became a reality.pic.twitter.com/2IVWON4mHF
— Dr. Eli David (@DrEliDavid) June 10, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Uitgebreid
Het is daarnaast de bedoeling dat deze infrastructuur wordt uitgebreid. Zo moet de pas fungeren als een digitaal internationaal vaccinatiecertificaat, immuniteitskaart en internationaal patiëntendossier.
Het certificaat kan ook een cruciale rol spelen bij grensoverschrijdende humanitaire situaties, door ervoor te zorgen dat mensen toegang hebben tot hun patiëntendossier en andere gegevens, terwijl ze grenzen passeren als gevolg van conflict, de klimaatcrisis en andere noodsituaties, aldus Tedros.
Volgende stap
Journalist Efrat Fenigson stelt dat dit paspoortsysteem de privacy schendt en de volgende stap is richting een totalitair, globalistisch regime.
“Merk op dat Tedros uitdrukkelijk zegt dat het systeem zal worden gebruikt bij toekomstige pandemieën, conflicten, de klimaatcrisis en andere noodsituaties,” aldus Fenigson.
Ze waarschuwde al eerder voor een toename van beperkingen en controle, met name door de ‘klimaatcrisis’ als excuus om de broekriem aan te trekken.
WHO en WEF ga voor een ander hol keffen!
Ik leef mijn eigen leven ze zakken maar ergens in.
Werk hier niet aan mee , heb ik nog nooit gedaan .
Als iedereen nu eens een x opstaat bereiken we misschien ook nog eens iets
De opmaat naar een totalitaire staat
Waar blijft de held die Nederland verlost van rutte en de rest van de coalitie, niemand wil toch dat de slager jou dieet bepaald, waarom bigfarma wel dan? Kan alleen door criminelen worden bedacht