Duizenden patiënten kunnen baat hebben bij cannabisolie. Voor het eerst wordt deze olie nu in een apotheek in Den Haag gemaakt van cannabis van betrouwbare afkomst. De belangstelling is enorm.
De cannabisolie is al meer dan 1500 keer voorgeschreven en wordt gegeven bij ziektes zoals kanker, Parkinson, migraine of epilepsie.
Groter bewustzijn
Joël werd op jonge leeftijd gediagnosticeerd met een zeldzame vorm van epilepsie. Door de epileptische aanvallen zijn de hersenen van Joël zo erg beschadigd dat hij niet meer kan praten.
Sinds kort gaat het beter met hem door de cannabisolie. Zijn vader zegt: “De aanvallen zijn ongeveer gehalveerd.” Zijn moeder ziet een ‘groter bewustzijn beschikbaar komen’.
Geen pesticiden
De olie die Joël gebruikt wordt gemaakt bij de Transvaal Apotheek. De cannabis is afkomstig uit de enige legale medicinale kwekerij van Nederland. Zodoende weet men zeker dat er geen pesticiden, schimmels en oplosmiddelen in achterblijven.
Om verzekeraars en artsen mee te krijgen moet er volgens de apotheek meer wetenschappelijk onderzoek worden gedaan. De Transvaal Apotheek gaat de opgedane kennis nu delen met andere apotheken die interesse hebben getoond.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Gemeente in Drenthe ontkent klimaatverandering formeel, maar het duurt niet lang voordat GroenLinks ingrijpt
Kritiek op uitspraak Schoof over ‘meer dan alleen Nederlandse boots on the ground’ in Oekraïne
Lange Frans: ‘Ik hoef geen vaccin, chip of biometrisch fakking paspoort’
60.000 jaar oude genezingsmethode van Aboriginals vindt zijn weg naar Australische ziekenhuizen. Kijk wat deze genezers kunnen
Nederland ligt niet op koers om de SDG’s te behalen: ‘Ons land bungelt nu ergens achteraan in Europa’
Moeder die weigert haar kind te laten prikken verliest voogdij: ‘Dit is regelrechte dwang’
Bitcoin is project van Amerikaanse inlichtingendiensten. Medeoprichter antivirusbedrijf ontmaskert digitaal geld
Professor Schetters in Hart van Nederland over het vaccineren van kinderen onder 12: ‘Niet doen!’
“Bomen zijn sociale wezens die met elkaar praten, vriendschappen aangaan, kunnen tellen en pijn voelen”