Vorige maand vond in Kuala Lumpur een congres plaats over het onderzoek naar de ramp met vlucht MH17.
Het congres, ‘MH17 – Quest for Justice’, stond in het teken van de tekortkomingen van het door Nederland geleide strafrechtelijke onderzoek door het Joint Investigation Team (JIT) en heeft ertoe bijgedragen dat Maleisië opnieuw zijn bezwaren tegen de naderende rechtsgang kenbaar heeft gemaakt.
De Nederlandse ambassade heeft geprobeerd het congres te saboteren.
Rechtsverkrachting
Er waren sprekers die kritiek uitten op het JIT-onderzoek. Daarnaast waarschuwden juristen dat het proces tot rechtsverkrachting zal leiden.
Door op voorhand Rusland als dader aan te wijzen, Maleisië lange tijd buiten het onderzoek te houden en Oekraïne er een bepalende rol in te geven, zal de waarheid over wat er op die fatale 17 juli 2014 gebeurde, voor altijd verborgen blijven.
Op het congres werd verder de kritische documentaire van Jana Jerlasjova en Max van der Werff over MH17 vertoond.
Speelbal
In onderstaande video bespreken Kees van der Pijl, die het congres bijwoonde, en Patrick Savalle hoe de nabestaanden van de ramp tot speelbal van de NAVO-politiek inzake Oekraïne en Rusland worden gemaakt.
Zo heeft de Nederlandse ambassade onder meer geprobeerd Maleisische nabestaanden te beïnvloeden.
Bekijk het hele gesprek hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Eva Vlaardingerbroek haalt hard uit naar Barbara Baarsma: ‘We moeten deze communisten à la minute cancelen’
‘Tsunami’ van sterfgevallen: ‘Ze hebben een manier gevonden om mensen hiermee langzaam te vermoorden’
Opzienbarende ontwikkelingen in Florida: wordt het biowapen straks VERBODEN?
“Ze komen weg met moord”: Big Pharma verliest 25 miljard dollar tijdens persconferentie Trump
Cannabis is geschenk uit de hemel voor Spaans crisisdorp
VIDEO: De Amerikaanse elite is in paniek!
BlackRock aangeklaagd voor opdrijven van energieprijzen: ‘Dit is een verbazingwekkende overtreding van de wet’
Poetin-interview zal ‘baanbrekend’ worden: ‘Een historische gebeurtenis in de maak’
De waarheid moet nu eindelijk eens boven water komen. Journalist legt uit waarom hij de NOS-directie wil laten vervolgen