Enkele weken geleden trok president Donald Trump de Amerikaanse troepen terug uit Syrië.
Diezelfde Amerikaanse troepen zullen naar alle waarschijnlijkheid toch blijven. Niet om hun Koerdische bondgenoten te helpen, maar vanwege de olie.
Tijdens de jaarlijkse bijeenkomst van politiechefs zei Trump: “We houden de olie, onthoud dat. Dat heb ik altijd gezegd. We willen de olie houden: 45 miljoen dollar per maand.”
Waarheidsbom
Misschien is Trump nu wel de eerlijkste president uit de geschiedenis, aldus Polly Boiko van het RT-programma ICYMI.
“We weten allemaal wel dat Amerika alleen in het Midden-Oosten zit vanwege dit zwarte spul, maar iedereen was intussen een beetje gewend geraakt aan de status quo,” zei ze.
Trumps waarheidsbom zet de wereldorde op zijn kop, waarbij iedereen Amerika ervan beschuldigt een militaristische, oliehongerige imperialist te zijn, Washington dit bestrijdt en zegt alleen geïnteresseerd te zijn in mensenrechten en democratie, blablabla, en vervolgens alsnog doodleuk de olie inpikt.
Wat doen we nu
Dit is dus ook al geen complottheorie meer. “Maar wat doen we nu Trump het openlijk toegegeven heeft?” vraagt Boiko zich af.
Stel je nu eens voor dat iedereen opeens eerlijk zou zijn.
Wat als de Democraten zouden toegeven dat ze de Russen de schuld geven van alles omdat dat beter is dan toegeven dat je van Trump hebt verloren?
Wat als de Europeanen zouden toegeven dat ze in de NAVO blijven omdat dat veel goedkoper is dan jezelf verdedigen?
En wat als Israël zou toegeven…?
Bekijk het filmpje hieronder:
[ICYMI]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Kijken: Duizenden Duitsers vormen menselijke ketting rond vliegbasis tegen het gebruik van drones
World Economic Forum gaat ‘misinformatie’ over gezondheid en vaccins censureren
Wat is er gebeurd met de verzonken stad voor de kust van Cuba?
Ongehoord Nederland strijdvaardig na nieuwe klachten: ‘Ze willen ons geluid zien verdwijnen, dat laten we niet gebeuren!’
Felle weerstand tegen mannen in Nederlandse vrouwengevangenissen die zich “vrouw voelen”
Wetenschappelijke studie: Assad had niets te maken met Syrische gifgasaanval. Ook dit mag jij niet weten
Geen steun van de Kamer voor debat over inlichtingendienst die EU wil oprichten: ‘Onbegrijpelijk’
Status quo: dit is hoe bureaucraten in Washington president Trump op alle mogelijke manieren dwarsbomen
Afrikaanse stam wist al veel eerder dan moderne wetenschappers dat Sirius een begeleider heeft. Hoe kan dat?