Karen van Loon uit het Brabantse Megen gaat buitensporig zwaar gebukt onder stralingen van elektronische apparatuur, waaronder met name een nabijgelegen UMTS-mast.
Ze slijt haar dagen in een stralingswerend tentje. Blootstelling aan gepulste hoogfrequente elektromagnetische straling is schadelijk voor de gezondheid.
Karen’s vader heeft het voor elkaar gekregen dat de UMTS-mast werd uitgeschakeld, maar om te voorkomen dat deze weer in werking wordt gesteld voert hij actie.
Naar schatting 150.000 à 200.000 mensen in Nederland hebben in meerdere of mindere mate last van stralingen. Karen van Loon zou lijden aan elektrohypersensitiviteit (EHS). Daardoor is ze extreem gevoelig voor de straling van de UMTS-mast.
In EenVandaag een gesprek met vader en dochter Van Loon. Ook wordt gesproken met een stralingsdeskundige. Om bevrijd te worden van blootstelling aan de schadelijke gepulste hoogfrequente elektromagnetische straling biedt Niburu de Schumann Resonantie Cursus om het zelfgenezend vermogen te herstellen en ons energetisch veld op orde te krijgen.
Bron: Eenvandaag.nl
Gerelateerd:
- Nieuwe studie: Mobiele telefoon oorzaak verdwijning bijen
- Risico’s straling mobiele telefoons erkend door Europese leiders
- Straling bodyscanners luchthavens 10 maal hoger
- Natuurlijke bescherming tegen straling
- Bomen en planten lijden onder straling Wi-Fi en UMTS
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





VIDEO: Beelden 9/11 tonen ‘geest’ die opstijgt uit puinhopen World Trade Center
Er is ook nog een klimaatmeisje dat niet gehoord wordt. De reden laat zich raden
Europese functionarissen bespraken levering van KERNWAPENS aan Oekraïne
Hugo de Jonge is bezig met nieuwe wet: ‘Hiermee gaan heel veel mensen hun eigen huis verliezen’
Mysterieus onbemand ruimtevliegtuig voedt complottheorieën
‘In Denemarken is iets verschrikkelijks aan de hand’
De reusachtige wapenvoorraad van de Verenigde Staten in Israël
VIDEO: Wetenschappers staan voor raadsel na vondst dode ‘alien’ in Rusland
Leven op de rode planeet? Wetenschappers ontdekken verschillende soorten bacteriën in deze Marsmeteoriet