Mens en Dier

Voor de ontkenners van satanisch ritueel misbruik: lees dit gruwelijke verhaal

Help ons door deze informatie met jouw kennissen op je social netwerk te delen!

De hel van schrijver en blogger Yvonne van Riemsdijk (51) begon op 6-jarige leeftijd en duurde tot haar dertiende jaar. Ze werd als kind meegenomen door haar buren die een sleutel hadden van het huis, zei ze eerder in een uitgebreid interview met EMDR Magazine.

Ze werd meegenomen naar het huis van de buren, naar samenkomsten en seksfeesten waar de elite hun bizarre fantasieën uitleefden op weerloze kinderen. “Ik ben verkracht, vaak in groepsverband, onder stroom gezet, gepijnigd, werd langdurig naakt opgehangen met kettingen aan een haak in het plafond, waarna ik geslagen werd, en ik werd gedwongen tot seks met honden,” zei ze.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Ook pisten mannen uit pure machtswellust geregeld over haar heen als ze naakt en weerloos op de grond lag. Meestal waren er ook andere kinderen, aldus Van Riemsdijk.

Van slachtoffer naar dader

Ze vonden het geweldig om te zien dat ze stikte en bewusteloos raakte. Zwakke kinderen of kinderen die een gevaar waren voor de elite, werden uit de weg geruimd. Denk aan een snuff movie of uitgekozen worden om te worden doodgemarteld en geofferd.

Het is de bedoeling dat kinderen zelf van slachtoffer naar dader gaan. Het allerergste wat Van Riemsdijk ooit heeft moeten doen, was iemand uitkiezen die vervolgens werd verkracht en doodgemarteld. Ze moest zelf het karwei afmaken.

Bloed drinken en vlees eten

Ze is er ook getuige van geweest dat er een baby werd gedood en geofferd. Het meisje werd met een groot mes opengesneden en het hart werd er met kracht uitgerukt. Daarna moest ze het bloed drinken en het vlees eten.

Wie zijn deze mensen? “De leden zijn hooggeplaatsten die de macht willen overnemen. Het zijn mensen die werkzaam zijn in de politiek, bij justitie, politie, medische wereld, het bedrijfsleven en de geheime diensten.”

Doofpot

Haar verhaal is bekend bij politie en justitie, met naam en toenaam. Toen ze ontdekten wie hierbij betrokken waren, werd het in de doofpot gestopt.

Klokkenluider Roelie Post heeft het interview met Van Riemsdijk gedeeld op X en schrijft erbij: “Voor de ontkenners van satanisch ritueel misbruik. Ik heb dit net gelezen en ben even van de wereld.”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vind je dit artikel belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.7 243 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

111 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Mikkel
Mikkel
2 jaren geleden

En er is niets wat die duivels kan stoppen…

Joost
Joost
2 jaren geleden

Ga naar Top onderzoeker Rick Miracle te zien op Bitchute ! Neem dan gelijk Kevin Annette even mee of Ronald Bernard.
The Trueman Show is ook een aanrader.

Pax
Pax
2 jaren geleden

Ik durf het niet te lezen.

Clear Sky
Clear Sky
2 jaren geleden

Plegers van gruweldaden tegen de mensheid zullen zich spoedig moeten verantwoorden.

Fransdo
Fransdo
2 jaren geleden

En die spelen ook sleutelrollen in de politiek?

Geen wonder dat het momenteel overal een zooitje is in de wereld. Overigens is het hun hobby niet meer om meisjes ondersteboven naakt op te hangen maar om de gehele bevolking een spuit in het lichaam te geven. Kicken man!!!

Sardo
Sardo
2 jaren geleden

Namen aub.

En plaats waar het gebeurt is hier Nederigland.

Namen en toenamen AUB.

Exegese
Exegese
2 jaren geleden

Als men alles zou weten wil je in deze wereld niet meer zijn, is mijn idee.

malion
malion
2 jaren geleden

Om te kotsen dat dit jaren door kan gaan, en vooral dat ze er mee weg komen. Die moeten het land leiden? Allemaal bloot over straat lopen met pek met veren. ZOOOOO ZIEK!

Thoughtful
Thoughtful
2 jaren geleden

En dan te bedenken dat we door een aantal van dat geteisem “geregeerd” worden.

Dinges
Dinges
2 jaren geleden

Ik heb het gelezen en ben nu letterlijk kots misselijk. Ik hoop dat de daders voor goed mogen branden in de hel

Poesie maaauw
Poesie maaauw
2 jaren geleden

Namen!

Nog niet!
Nog niet!
2 jaren geleden

Aangiften doen!

Ciss
Ciss
2 jaren geleden

Dit is zo erg niet te bevatten horror en gruwelijk voor normale mensen maar helaas de waarheid. Moge er snel tribunalen plaatsvinden voor al diegenen die zich hieraan schuldig hebben gemaakt.

Mikkie
Mikkie
2 jaren geleden

En wie wil er nu helemaal aan de top?…….

Mikkie
Mikkie
2 jaren geleden

Inmiddels enkele honderden kinderen dood van de verdwenen toeslag- kinderen….

Piet
Piet
2 jaren geleden

Ach ja het zoveelste verhaal waar of niet waar? Das de vraag

Loire
Loire
2 jaren geleden

Dit verhaal al vaker tegengekomen, maar het is maar een beperkt aantal mensen die hier mee komt, zonder echt bewijzen ( lang geleden inmiddels) dus wat kun je daar dan nog mee, is het verjaard of is het nu nog bezig, nu zou je toch opnames kunnen maken, mensen informeren of iets dergelijks en dan binnenvallen.

duivels
duivels
2 jaren geleden

Wat een gore Regering en ELITE Pedofielen en macht wellustelingen WEF en WHO aanhangers Kindermoordenaars en verkrachters het ravijn in met dat geest zieke gespuis

Aalt
Aalt
2 jaren geleden

In en in triest. Het houdt maar niet op.

Moeder van 5
Moeder van 5
2 jaren geleden

De rillingen lopen over mijn rug braak neigingen krijg je van dat ongedierte

obs
obs
2 jaren geleden

kijk ook even in de data dumps van Rennison
http://susanrennison.co.uk
linkerkant pagina

Prikkebeen
Prikkebeen
2 jaren geleden

Voor dit soort daders is de hel nog niet slecht genoeg.

Gijsje
Gijsje
2 jaren geleden

Het is echt niet normaal meer dat dit in de doofpot gestopt wordt!! Ik heb er al meer overgelezen. Dit moet de politiek toch weten en uitzoeken? Niemand hoor je er over!! Gidion van FVD heeft een poosje geleden gevraagd aan de politiek of hij dit vreselijke mocht onderzoeken. Mocht volgens mij alleen met iemand die hun uitzochten. Ik kan dit niet vatten!! De Trueman Show nr. 92 heeft Anneke Lucas haar verhaal verteld. Ze heeft er ook een boek over geschreven.

Draak
Draak
2 jaren geleden

Hebben de ouders nooooit iets gemerkt, of gebeurde het met hun toestemming?
Kinderen die nog niet taalvaardig zijn, slaan de herinneringen anders op. Ook daar wordt, begrijp ik, grof misbruik van gemaakt.

Ik zou graag willen weten hoe een dergelijk gadrag ontstaat, of het te voorkomen/behandelen is. Schijnt dat bepaalde bekende families hun eigen mensvee hebben.

https://vigilantcitizen.com/ geeft beschrijvingen van de misstanden en rijke, geruineerde sterren. Met onder andere ‘Symbolic Pics of the Month’. Ik werd er depressief van, kijk niet meer.

AIDLNZSDWAHW.
AIDLNZSDWAHW.
2 jaren geleden

Waar blijven die namen dan?!

Er komen verhalen, maar nog steeds geen namen…

R.p
R.p
2 jaren geleden

Zulke perverse walgelijke mensen die dit soort daden op hun geweten hebben verdienen in mijn ogen de “doodstraf” die alleen hierom weer mag worden gebruikt. Zo ook vaders die jarenlang hun dochters misbruiken en die soms van die daad zwanger worden . God heeft vele zieke kostgangers!ongeneeslijk ziek in hun kop!

AIDLNZSDWAHW.
AIDLNZSDWAHW.
2 jaren geleden

… En stel je nu eens voor dat we reïncarneren; we komen terug…

Welke wereld laten we achter, waarnaar we terug zullen keren!!!

Tim
Tim
2 jaren geleden

Ik ben gered maar alsnog staat God dit al 6000 toe en laat satan heerser zijn hier en dat idee is toch wel totaal gestoord in mijn ogen ook al is het een straf…zonder satan had de mens het ook kanker gehad. Dus God had hem gelijk al naar de hel moeten trappen!!!!

Thom
Thom
2 jaren geleden

open die beerput met naam en toenaam!!!!!!

Mamalou
Mamalou
2 jaren geleden

Ik ben er stil van. Denk opeens aan al die spoorloos verdwenen kinderen.

Crazyworldupsidedown
Crazyworldupsidedown
2 jaren geleden

Jij bent echt het spoor volkomen bijster

Snappie nr 1
Snappie nr 1
2 jaren geleden

Heb zondag de film “sound op freedom “ gezien ! Prachtig, maar zo zwaar 🥲🥲!
Deze film is heel wat om te doen geweest, en mocht eerst door de elite niet getoond worden ! Waar gebeurd verhaal, vreselijk !

Dubito
Dubito
2 jaren geleden

Nou, kom op met die lijst dan.

IFF
IFF
2 jaren geleden

Nee, ik weiger te geloven dat dit echt is. Nee, mensen kunnen niet zo slecht zijn. Kinderen bescherm je met alles wat binnen je mogelijkheden ligt, toch? Zeg me aub dat ik gelijk heb, anders wil ik hier niet meer zijn. Kots- kotsmisselijk ben ik er van…

Kiekedief
Kiekedief
2 jaren geleden

Heb het twee jaar geleden al beluisterd .
de val van het cabal heet het !

Tom Poes.
Tom Poes.
2 jaren geleden

Ik word geloof ik een beetje misselijk…

Bezorgde burger 🌺🌺
Bezorgde burger 🌺🌺
2 jaren geleden

Dit is ernstige realiteit. Dit is al van oudsher….
Daarom dat de God van Abraham, de God van de Bijbel, het Joodse volk de opdracht gaf : de Ammonieten en andere volkeren, die jonge kinderen/ mensen aan hun god Baäl (Satan) offerde, uit te roeien.

Dit soort rituelen was een gruwel in Gods ogen en moest vernietigd worden. Nee geen oorlogszuchtige God maar een rechtvaardige God, die al deze smerige vuile gruwelijke daden verafschuwde. Dit moest stoppen en er was maar 1 mogelijkheid : uitroeien…

https://m.youtube.com/watch?v=STXLgRjDQWA&pp=ygUgRGUgYW1vcmlldGVuIGRvb3IgZ29kIHZlcm5pZXRpZ2Q%3D

Maar God de Vader zal ook deze mensen die deze afschuwelijke praktijken uitvoeren niet ongestraft laten gaan, mits zij zich hier van bekeren.

Want dit gaat door merg en been …. 😢
Dit is de meest ernstige vorm van duisternis

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
2 jaren geleden

Zo te lezen een bijeenkomst van liberalen

C.J van der Nagel
C.J van der Nagel
2 jaren geleden

gaat het menselijk verstand te boven

Yollie
Yollie
2 jaren geleden

Misschien toch even verder kijken dan je neus lang is…

Pure blood
Pure blood
2 jaren geleden

Noem gewoon de namen van die elites een keer.

Nadenker
Nadenker
2 jaren geleden

Zeer raar inderdaad.

Nomen nescio
Nomen nescio
2 jaren geleden

Weer een complottheorie bewaarheid?

Bozkurt
Bozkurt
2 jaren geleden

Welke wereld leef jij dan …serieus

Leo the lion
Leo the lion
2 jaren geleden

dit staat los van die gruweldaden van die satanische rituelen idioten die martelen ,verkrachten en moorden voor genot en voor de kik , ondankst die oorlog die gecreerd is tussen Israel en Palestina en oekraine zijn het de zelfde organisatie die de zelde methodes gebruiken en zijn het die zelfde elites hoge heren die banden hebben met de elite kharzaarse zionistische sektebeweging van de synagoge van Satan van uit de Deep State in de VS , die op als verdachten op de lijst staan en daar behoort de elite top van de Hamas en de Israelische President Netanyahu net zo goed bij , het is een en al een grote duisterendnetwerk !! als je weet en beter infomeert komje er achter wat voor duisternis je leeft met al die zogenoemde hoge elite heren en regeringleiders !!

Kees
Kees
2 jaren geleden

Ik mis ook hier weer keihard namen,benoem ze en het balletje gaat rollen.

BAVIAAN
BAVIAAN
2 jaren geleden

KOM MET NAMEN !!!!!!!!!!

Rose
Rose
2 jaren geleden

Privé school? Of rijk thuisonderwijs ….voor zover

Jantina
Jantina
2 jaren geleden

K mag niet haten , niet okay , maar …. 🤮🤮🤮🤮

Jantina
Jantina
2 jaren geleden

Wist k als jong kind al ….

Putramas
Putramas
2 jaren geleden

Lees in dit artikel nog steeds geen enkel bewijs.

Highlander
Highlander
2 jaren geleden

Doordat we er op onze msm zo goed als niks over horen zegt genoeg over dit verhaal. Herfstig en ik geloof er ieder woord van…..

Locke
Locke
2 jaren geleden

Is al heel oud, luister even rond 5.00

https://www.youtube.com/watch?v=ipnNIL_tyYo

Bezorgde burger 🌺🌺
Bezorgde burger 🌺🌺
2 jaren geleden
longrider1919@hotmail.com
2 jaren geleden

Slaap lekker verder. Eens zal ook u wakker worden. Hopelijk is het dan niet te laat voor u. Groet.

Liek
Liek
2 jaren geleden

Die satanisten zullen ooit voor de troon van God komen te staan en moeten hun daden verantwoorden. Walgelijk dat mensen die tot dat soort dingen in staat zijn. :S

888
888
2 jaren geleden

het zijn zieke geesten met een extreme lust op het moorden van kinderen, de wereld zit er vol van, dus wat ik eerder al zij bescherm je kind of kinderen, want ze zitten overal, ze zitten in kerken, gemeentes, op scholen, waarom moeten de kinderen wormen eten das niet voor niks, het zijn offers, ze zitten in huisarts praktijken, op politie burouwen, in ziekenhuizen dat ik persoonlijk lijken kisten noem, de globalist is een afgesante van het kwaad, of ze nou willen of niet, je kunt niet ontkennen wie je werklijk bent, als je voor hun, het kwaad bedoel ik kiest, dan heb je je handtekening gezet, moge god geven dat dit nog tijdig gestopt kan worden, zo niet, dan is er ook geen god nog duivel maar verzinsels van de mens zelf, dus dan ook de bijbel, ik weet dat dit geen leuke brief is, en ik heb natuurlijk en zeker niet het recht jullie geloof te ontemen, dus blijf geloven in de kracht van het goede, dat doe ik ook, maar de waarheid mag gesproken worden, net als de leugen, we moeten stoppen te hopen op dingen die toch niet uitkomen, de voorspellingen die in de bijbel staat geschreven, hebben de globalisten ook gelezen, en spelen daar nu hard op in, dus laten ze de dingen uitkomen die in de bijbel staat geschreven, tot de laaste regel, bekijk alles met gezond verstand, al is het nog zo moeilijk, vooral als het om kinderen gaat die nu bij die griezels zijn, ik ben er zeer van bewust dat dit allemaal speelt, en wat wij allen elkaar kunnen geven is veel liefde en steun, want dat hebben wij allen nodig om sterk te zijn, maar makkelijk is het niet voor velen, en die hebben ook deze liefde en steun nodig, ik persoonlijk herdenk de vaccin doden en de vaccin slachtoffers, en hun nabstaande en families van de kinderen die schade hebben opgelopen, maar wij zielen an het licht en kinderen van de wereld zijn de kracht, en ik denk dat wij het zijn die proteseren en het einde aan de tijd van de globalisten, maar waneer dat is, kan ik niet zeggen, want als de toekomst voorspeld kan worden, wat is er dan met onze vrije wil of vrijheid van leven, en de keuzes die we maken, als alles al vast staat in het geschrift, geloof doet hopen op een toekomst dat dat niet vast hoef te staan, een toekomst dat niet voorspeld wordt, een toekomst dat de wereld vrij is zonder manupilatie, zonder rampen, onderdrukingen, maar een eenheid is dat elkaar niet in het vaarwater zitten, maar dat is toekomst praat, we zitten in het hier en nu, en daar zijn geen voorspellingen voor, we blijven gewoon doorstrijden voor de vrijheid en dat over de gehele wereld, veel srkte en kracht gegroet 888

yvonjana
yvonjana
2 jaren geleden

meer dan de helft van de huidige nederlandse regeringen zijn meer dan schuldig aan. alleen al door het feit dat zij alles bedekken. ook die Rutte is ook een satanist!!!

AAr om engeland.
AAr om engeland.
2 jaren geleden

Het is een te veel voorkomend verhaal ,maar indien het uitkomt en er enig onderzoek naar wie of wat de daders zijn verdwijnt het in de doofpot .Waarom worden de daders steeds weer vrijgepleit zodra zij in bepaalde kringen verkeren .Of te wel hoge heren hoe sferen .Dar door stopt dit niet of nooit zij weten zich straffeloos door positie of macht .Dat veranderd niet tenzij men eens echt doorzet en ze werkelijk aanpakt

patrick lefevere
patrick lefevere
2 jaren geleden

er is iemand die dit alles in de gaten heeft en die dit laat gebeuren omdat heel het westen zeer zwaar is afgeweken van Gods woord en daarom laat Hij dit gebeuren, totdat jullie alle rotzooi in je wereld gaat opruimen en eindelijk eens zelf de Bijbel gaat onderzoeken in plaats van deze lui geworden protestanten en antichristelijke katholieken, jullie hebben Zijn geboden verlaten, wees dan ook niet verbaast dat dit alles gebeurt, vroeger is dit met ons volk ook gebeurt, en ze werden door God uit hun land gejaagd en kennen hun eigen identiteit niet meer,

Fearing human
Fearing human
2 jaren geleden
  • Dat er zo’n mensen bestaan kan ik moeilijk begrijpen want dit is toch echt ongelofelijk extreem walgelijk.En dat er waarschijnlijk mensen bij zijn die wereldwijd gekend zijn zoals politici,beroemdheden,etc…waarvan je denkt dat het goede mensen zijn.Dit geeft mij een zeer ongemakkelijk,misselijkmakend gevoel dat er mensen zijn die je bewondert of waar je een fan van bent daar wereldwijd bij betrokken zijn.🤢😥
Sophie
Sophie
1 jaar geleden

Dit is zo onbeschrijfelijk dat ik het niet kan geloven.
Vaak heb ik gelezen van kindermisbruik en pedofiele zieke geesten maar dit soort praktijken gaat mijn verstand te boven.
Wat zijn dit dan voor wezens die plezier en macht over kinderen uitoefenen?
Zijn dit nog mensen, of wezens uit duivelse krochten die nu in grote getalen uit hun holen te voorschijn komen om verderf te zaaien aan onschuldige kinderen?
Ik ben niet voor de doodstraf maar deze on mensen verdienen niet beter.

Jan W. Horenjas
Jan W. Horenjas
1 jaar geleden

FVD van Meyeren weer gelijk

eenechtemens
eenechtemens
1 jaar geleden

Zie ook de ervaringen van Toos Nijenhuis in deze zin.

Back to top button
111
0
We lezen graag je reactie!x