De drie grootste banken – ING, Rabobank en ABN Amro – zijn gekoppeld aan het World Economic Forum, en uitvoerder van Agenda 2030 en de Sustainable Development Goals.
Voorzitter bij ING Group is Karl Guha, die gelinkt is aan het WEF. Hij zit ook bij SHV Holdings van Annemiek Fentener van Vlissingen. CEO Steven van Rijswijk is ook gelinkt aan het WEF. Eén van de grootste aandeelhouders van ING is BlackRock.
Bekijk de opname van ‘Nederland wat is er gaande’:
BlackRock is ook één van de grootste aandeelhouders van ABN Amro. Voorzitter van de raad van commissarissen is Tom de Swaan (WEF).
Rabobank is een banking industry partner van het World Economic Forum, net als De Nederlandsche Bank (DNB). Voorzitter van de groepsdirectie van Rabobank is Stefaan Decraene (WEF).
U wilt een bankrekening openen? Dat kan. U heeft de keuze uit het WEF, het WEF of het WEF.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Verbod op gebruik ‘kankerverwekkend’ glyfosaat van Monsanto op komst in Brussel
Radiomaker ontslagen door ‘Groene Gestapo van de BBC’ omdat hij vraagtekens zette bij global warming
Kennedy wil immuniteit vaccinmakers OPHEFFEN om ze aansprakelijk te kunnen stellen voor prikschade
Europarlementariër slaat alarm: ‘Dit moest stilletjes gebeuren, omdat men wist dat mensen hier massaal tegen zouden protesteren’
Ierland weigert mondkapjesplicht in te voeren op scholen: ‘Het is kindermishandeling’
Explosief interview: ‘Er sterven geen mensen meer aan het virus’
‘Financiële crisis veroorzaakt door cokesnuivende bankierselite’
Bizarre wending in verhaal over Amerikaanse biolabs in Oekraïne
100 miljoen van óns belastinggeld bestemd voor energiezekerheid in Oekraïne VERDWENEN: ‘Hoelang pikken we dit nog?’