Voormalig EU-commissaris Thierry Breton fantaseerde donderdag op RMC over een mogelijke ongeldigverklaring van de verkiezingen in Duitsland. We hebben het in Roemenië gedaan en zullen dat indien nodig uiteraard ook moeten doen in Duitsland, zei hij.
De EU laat steeds meer haar ware gezicht zien, helaas is het een totalitair gezicht, merkt auteur en podcaster Steven Arrazola de Oñate op. “Breton zegt dat men bereid is de verkiezingen in Duitsland te annuleren als de kiezer niet stemt zoals het hoort, net zoals men dat recent in Roemenië heeft gedaan. Dit is dan ook de enige reden waarom onze politici en media zo spoedig mogelijk X willen censureren in Europa. Stinkende potjes moeten dicht blijven. Het zal hen echter niet lukken. Al is de leugen nog zo snel, de waarheid achterhaalt ze wel.”
NEW – Former EU Commissioner Thierry Breton fantasizes about a possible annulment of the upcoming elections in Germany: “We did it in Romania, and we will obviously have to do it, if necessary, in Germany.”pic.twitter.com/2sYxWE4hhi
— Disclose.tv (@disclosetv) January 10, 2025
(Video verwijderd? Klik hier...)
Ze verbergen het niet eens meer
“Ze hebben het in Roemenië gedaan en kwamen er gemakkelijk mee weg, dus nu doen ze het overal in Europa. Ze verbergen het niet eens meer,” aldus oud-parlementariër Dries Van Langenhove.
Voormalig Europarlementslid Rob Roos voegt toe: “Dit is wat ze ‘democratie’ en ‘rechtsstaat’ noemen in de EU.”
Frexit of dictatuur
“Ongelooflijk,” schrijft de Franse journaliste Myriam Palomba op X. “Er zijn dus geen vrije verkiezingen meer in deze ellendige Europese Unie! RIP democratie. Frexit of dictatuur, aan ons de keus! En rap!”
De Frans-Amerikaanse actrice Beatrice Rosen vraagt verbaasd: “Thierry Breton dreigt de Duitse verkiezingen te annuleren als mensen niet stemmen zoals zij willen?”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Arts Zev Zelenko waarschuwt voor ‘wereldwijde genocidale gebeurtenis’
‘Dit lijkt hoopgevend’: Nederlandse ziekenhuizen gaan paddo’s testen als medicijn tegen depressie
VN neemt Iraanse resolutie over wereldwijde nucleaire ontwapening aan
Krankzinnige nieuwe cijfers uit Duitsland: ‘Ik was geschokt, ik was echt geschokt’
NASA-baas: “Buitenaards leven en Area 51 bestaan”
Werkte de moordenaar van Theo van Gogh voor de AIVD?
Ongewoon vaartuig zorgt voor golf van UFO-meldingen in Kansas
Een aanval op de gezondheid van de burger. Dit nieuwe onderzoek waarschuwt voor hormoongif op groente en fruit
Simone (19) haalde op 1 mei het Moderna-vaccin, nu moet haar moeder haar uitvaart regelen