De Canadese arts William Makis is tot de ontdekking gekomen dat in de maand november vorig jaar 23 kinderen plotseling of onverwacht zijn overleden.
Veel wordt toegeschreven aan influenza of een streptokokkeninfectie, maar dat zou volgens de arts niet dodelijk moeten zijn. En dan heb je nog de plotselinge overlijdens die vreemd zijn en waar helemaal niemand over praat, aldus Makis.
In de provincie Brits-Columbia stierven zes kinderen aan influenza en één van hen had ook een streptokokkeninfectie. In Alberta ook zes sterfgevallen onder kinderen. Vier als gevolg van griep, twee plotselinge overlijdens.
Onacceptabel
Manitoba: drie kinderen gestorven. Eén aan griep. Twee plotselinge sterfgevallen. Ontario: vier sterfgevallen. Twee stierven aan de griep. Twee overleden plotseling. Gezondheidsfunctionarissen wilden geen commentaar geven en ook geen informatie vrijgeven.
Quebec: drie sterfgevallen. Twee kinderen jonger dan twee jaar stierven door streptokokken en een zes jaar oude jongen overleed plotseling. Nova Scotia: één plotseling overlijden. Dat zijn in totaal 23 overlijdens.
“Wat me nog het meest frustreert, is dat niemand hierover praat,” zei Makis. “Het feit dat gezondheidsautoriteiten weigeren om deze informatie aan ouders te verstrekken, is onacceptabel.”
Dat zou niet moeten gebeuren
Hij wees erop dat veel van deze kinderen aan sport deden, waaronder hockey. Een hockeyspeler, een 13-jarige jongen uit Calgary in Alberta, zakte op school in elkaar tijdens een basketbalwedstrijd. Om hockey te kunnen spelen, heeft hij zich hoogstwaarschijnlijk laten vaccineren tegen corona. Hij zakte op 9 november in elkaar en overleed, lichtte de arts toe.
Kinderen die een mRNA-vaccin hebben gekregen, zijn volgens Makis veel gevoeliger voor infecties, of het nu gaat om corona, griep of RSV. “En nu zien we dat kinderen sterven aan strep. Dat zou niet moeten gebeuren,” zei hij.
“Waarom sterven voorheen gezonde kinderen aan griep of strep?” vroeg hij. “Er is duidelijk iets aan de hand met hun immuunsysteem. En de gezondheidsautoriteiten weigeren ons iets te vertellen over deze overleden kinderen.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Femke Halsema breekt na moord op Lisa lans voor migratie: ‘Amsterdam heeft zijn welvaart gebouwd op heel veel migranten’
Huisarts lucht hart: ‘Kom je op voor de artseneed, dan word je verketterd’
Tudor horloges winnen aan populariteit bij verzamelaars
Na het nieuwetijdskind nu het hybride kind
Daar gaan we weer: WHO waarschuwt dat festivals en bijeenkomsten verspreiding apenpokken kunnen versnellen
Beslag gelegd op ‘explosieve’ papieren van privédetective die MH17-crash onderzoekt
Is dit de reden waarom het coronasterftecijfer in Italië zo absurd hoog is?
AIVD gebruikt NEPFOTO in rapport over ‘gevaar’ van complottheorieën
De EU is een lichaam zonder ziel, een lijk in ontbinding. Hoe overheid, media en onderwijs u klaarstomen voor dictatuur