We kunnen binnenkort nog veel meer documenten over het coronavaccin van Pfizer verwachten. Een Amerikaanse rechter heeft medicijnautoriteit FDA namelijk opdracht gegeven om informatie over de goedkeuring van COVID-19-vaccins vrij te geven.
De documenten hebben betrekking op de toestemming die de FDA gaf voor noodgebruik van het Pfizer-vaccin. Een groep wetenschappers wil weten op welke informatie de FDA zich heeft gebaseerd om het coronavaccin goed te keuren.
JUST IN – Court orders FDA to produce an additional “million pages” of Pfizer C19 injection trial documents. pic.twitter.com/W3jpP2MDNN
— Disclose.tv (@disclosetv) December 6, 2024
75 jaar
Er is geen enkele reden om informatie waar de overheid zich op baseerde om het Pfizer-vaccin goed te keuren achter te houden voor het Amerikaanse volk, zei rechter Mark Pittman, die in 2019 is benoemd door toenmalig president Trump.
De rechtszaak trok de aandacht nadat de FDA beweerde dat het decennia zou duren om alle documenten te verwerken en naar buiten te brengen. 75 jaar om precies te zijn.
De FDA wilde geen commentaar geven.
FDA strooit zand in de machine
Advocaat Aaron Siri, die de groep wetenschappers vertegenwoordigt, is blij met de uitspraak. Hij zei dat het agentschap een miljoen pagina’s documenten over de vaccintesten achterhoudt en er alles aan doet om te voorkomen dat onafhankelijke wetenschappers er onderzoek naar doen.
De groep wetenschappers, Public Health and Medical Professionals for Transparency, heeft duizenden documenten op zijn website gepubliceerd.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Leer van de chakra’s erkend door Italiaans ministerie
Mitt Romney waste drugsgeld wit voor Bushkartel (video)
Vaccinonderzoeker spreekt zich uit zodat ze ‘weer rustig kan slapen’
Oud-NOS-directeur spreekt NPO-baas aan over hetze tegen Ongehoord Nederland: ‘Buitengewoon ernstig’
Door linkse politici geliefde Antifa-beweging gelinkt aan terroristen van Al Qaida en IS. Geheim FBI-onderzoek onthult alles
Zweedse artsen analyseren video van Witte Helmen en komen tot onthutsende conclusies
Journalistieke lariekoek en liegen met statistieken. De manipulatieve NOS blijft zichzelf overtreffen
Het grote complot van ‘Antichrist’ Soros. Komt er in Nederland een onderzoek naar hem?
Boete van 1 miljard dollar voor HSBC wegens witwassen