Op 9 mei 1926 vlogen de Amerikanen Richard Byrd en Floyd Bennett als eerste met een vliegtuig over de Noordpool.
Na de 15 uur durende reis over de Noordpool werden de twee mariniers als helden ontvangen in Amerika. Ze kregen beide een eremedaille van de marine.
Richard Evelyn Byrd werd op 25 oktober 1888 geboren in Winchester. Hij groeide op in een rijk en machtig gezin.
Rockefeller
In 1928 kondigde hij aan dat hij ook over de Zuidpool wilde vliegen. Rijke Amerikanen als Edsel Ford en John D. Rockefeller junior sponsorden hem.
Op Antarctica bouwden ze een vliegbasis, genaamd Little America. Van daaruit konden ze reizen maken over de Zuidpool. Er werd een berggebied ontdekt en vernoemd naar Rockefeller.
In 1939 maakte admiraal Byrd op verzoek van president Franklin D. Roosevelt nog een reis naar het gebied.
Operation Highjump
Na de Tweede Wereldoorlog organiseerde Byrd een mega-expeditie naar de Zuidpool. Het reisgezelschap bestond uit ruim 4000 mensen, 13 schepen en 25 vliegtuigen.
Deze reis, die bekend staat als Operation Highjump, zou acht maanden duren, maar werd al na acht weken afgebroken.
In onderstaande video neemt onderzoeker Jim Nichols verhalen over ondergrondse nazi-bases, UFO’s, een occult ras en Atlantis onder de loep. Zijn conclusies zullen je ongetwijfeld verbazen.
[UFOTV]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Opa geneest van ‘ongeneesbare’ kanker door dieetaanpassing
Alarmerend artikel in de MSM, Amsterdamse wethouder ‘is zich kapot geschrokken’: wat is er aan de hand?
24 mysterieuze nieuwe geogliefen ontdekt bij Nazcalijnen in Peru
NCTV waarschuwt: complotdenkers vormen een duister gevaar
Voor de allereerste keer vastgelegd: orang-oetans die hun eigen medicijnen maken. Zijn wij wel zo slim?
Volkskrant-journalist beweert dat film die hij NIET heeft gezien een ‘rabiate anti-vax-docu’ met ‘desinformatie’ is
Vreemde dingen over de aanslagen op nieuwjaarsdag
Beoogd premier Plasterk verdiende miljoenen met mRNA-vaccins
‘Schaamteloze wanvertoning’: Tweede Kamerleden reageren op Prinsjesdag 2023