Een Amerikaanse oud-onderminister heeft gezegd dat de terroristische aanslag in Parijs afgelopen woensdag een false flag-aanval was om de status van Frankrijk als vazalstaat van Washington te versterken.
Dr. Paul Craig Roberts, onderminister van Financiën onder president Ronald Reagan en oud-redacteur van de Wall Street Journal, deed deze uitspraak in een artikel dat op zijn website is gepubliceerd.
“Alle terroristische samenzweringen die zijn opgezet door de FBI, hebben als doel gehad de Amerikanen te confronteren met het gevaar van terrorisme,” schreef hij. Roberts zei dat de Franse economie lijdt onder de Amerikaanse sancties tegen Rusland. “Havens zijn niet in staat te leveren aan Rusland omdat Frankrijk een vazalstaat van Washington is. De Franse economie wordt negatief beïnvloed door de sancties die de marionettenstaten van de NAVO moesten opleggen aan Rusland.”

Dr. Roberts voegde toe dat de Franse president François Hollande onlangs heeft gezegd dat de sancties tegen Rusland moeten worden opgeheven. De rest van Europa voelt niets voor het opheffen van de sancties.
Hij wees erop dat de CIA na de Tweede Wereldoorlog communistische groepen inhuurde om aanvallen uit te voeren tegen Europese landen. Volgens Roberts heeft de Amerikaanse spionagedienst dit programma nieuw leven ingeblazen.
De Amerikaanse inlichtingendiensten plannen false flag-operaties in Europa zodat mensen haat zaaien tegen moslims en Europese landen onder de invloedssfeer van Washington kunnen worden gebracht, aldus de veelgelezen columnist.
“De aanval op Charlie Hebdo was een inside job,” zei hij. “Op deze manier wil Washington Frankrijk stevig onder de duim houden.”
De politiecommissaris die werd belast met het onderzoek naar de aanslag op het satirische tijdschrift Charlie Hebdo heeft op donderdagavond zelfmoord gepleegd met zijn dienstwapen. Helric Fredou (45) sprak met de nabestaanden van een slachtoffer en pleegde vervolgens zelfmoord toen hij aan het rapport over de aanslag werkte.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Erich von Däniken in Londen: “De buitenaardsen komen eraan”
Gynaecoloog ontdekt dat 74% van gevaccineerde vrouwen een miskraam krijgt, en wordt ontslagen
Opnieuw een overwinning: rechter oordeelt dat overheid correspondentie over avondklok moet vrijgeven
MSM muisstil na ontmaskering grootste hoax uit de geschiedenis. Het begin van het einde?
Schokkende data tonen enorme demografische transformatie in Europa
Tiener uit Sierra Leone doet experts versteld staan (video)
Artsen waarschuwen: Ledverlichting gelinkt aan kanker, hart- en vaatziekten en gezichtsproblemen
‘Onmogelijk’ kristal uit de ruimte gevonden in Russische meteoriet
Wat je moet weten over WHO-baas Tedros, die het pandemieverdrag door onze strot wil duwen