Landen die niet meedoen aan de Vierde Industriële Revolutie horen er niet meer bij en zullen alles kwijtraken, inclusief hun vrijheid. Dat zei aartsbisschop Carlo Maria Vigano tijdens een bijeenkomst van Medical Doctors for COVID Ethics International. Beelden daarvan gaan op dit moment rond op sociale media.
Klaus Schwab, oprichter van het World Economic Forum, dwingt de leiders van de 20 meest geïndustrialiseerde landen op deze manier om de Great Reset uit te voeren, stelde hij.
Archbishop Vigano: The WEF is threatening world leaders into carrying out the Great Reset.
“It is a global coup d’etat, against which it is essential that people rise up.”
“Those who govern nations have all become either enslaved or blackmailed by this international mafia.” pic.twitter.com/fPwEDsLObI
— Wide Awake Media (@wideawake_media) October 17, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Onmiddellijke dreiging
Dit gaat nog veel verder dan de ‘pandemie’, vervolgde Vigano. “Het is een mondiale staatsgreep.” Het is volgens hem van groot belang dat mensen zich hiertegen verzetten en dat er een internationale juridische procedure wordt opgestart.
Er is volgens de aartsbisschop sprake van een onmiddellijke dreiging.
Proefballon
Wereldleiders zijn marionetten van deze internationale maffia of worden gechanteerd, zei Vigano.
Hij zei verder dat de coronapandemie een ‘proefballon’ was om te kijken hoe men reageert op vrijheidsbeperkende maatregelen. Ook de economische en energiecrisis zijn onderdeel van het plan, aldus de aartsbisschop.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Wegstrepen van schulden leidt tot Europese eenwording
Kanker compleet uitroeien en Big Pharma op de knieën krijgen? Dat kan als we met z’n allen elke dag dit supergezonde natuurproduct innemen
Na 19 jaar weer nieuwe polio-uitbraak op de Filipijnen. Raad eens wat de oorzaak is
Anthony Fauci onthult: lockdowns worden gebruikt om te zorgen dat mensen zich laten vaccineren
Indiase man heeft al 75 jaar niets gegeten of gedronken
Toezichthouder goede doelen stelt onderzoek in naar moederorganisatie Wereld Natuur Fonds. Valt het masker af?
Euthanasie inmiddels goed voor 6 procent van sterfgevallen in Nederland
Huisarts noemt prikken van jonge mensen crimineel: ‘We maken ze ziek, ik zie het elke dag’
‘Het regime Rutte omarmt openlijk het nazisme’