De Schotse autoriteiten gaan onderzoek doen naar de hoge babysterfte. Er hebben zich twee sterftepieken voorgedaan, waarbij het aantal sterfgevallen hoger was dan gebruikelijk.
In maart stierven minstens 18 baby’s jonger dan vier weken. In september vorig jaar overleden 21 baby’s. Het onderzoek neemt naar verwachting zes tot negen maanden in beslag.
Hoogste punt in 10 jaar
Babysterfte komt normaal gesproken 2 keer voor per 1000 geboren kinderen. In september 2021 stierven er minstens 21 baby’s jonger dan vier weken. Dat komt neer op 4,9 per 1000 geboorten. In maart stierven tenminste 18 baby’s, 4,6 per 1000 geboorten.
De pieken kunnen in ieder geval niet worden gelinkt aan corona. De babysterfte heeft in Schotland het hoogste punt in 10 jaar bereikt.
Hallucinant
Uit een recente studie blijkt dat mRNA uit de coronavaccins in moedermelk terechtkomt.
De Belgische psycholoog Steve Van Herreweghe schrijft op Twitter: “De babysterfte in Schotland schiet ‘plots’ omhoog. Wij blijven extreem attenderen, terwijl de rest extreem schuldig verzuim pleegt. Hallucinant.”
BREAKING REPORT: Healthcare Improvement Scotland ordered to take up Investigation Into RECENT SPIKE IN NEWBORN BABY DEATHS with-in the country..
AMERICAN MEDIA SILENT…
— Chuck Callesto (@ChuckCallesto) October 2, 2022
TOO LITTLE, TOO LATE.
Dit noemen ze populair: Het paard achter de wagen spannen. Of Als het kalf verdronken is, dempt men de put.
WAAROM in hemelsnaam hebben ZE niet gelijk in het begin, vorig jaar bij de start van de “vaccinatie”-campagne gedegen onderzoek gedaan naar de “resultaten”?
Er is maar één antwoord mogelijk: Dat mocht niet gebeuren van de autoriteiten.
De bedoeling WAS en IS nog steeds, na anderhalf jaar prikken, om zoveel mogelijk schade aan te richten. En dat is, jammer genoeg, voor een groot deel gelukt.
Eerlijk gezegd heb IK vanaf het begin er niets, maar dan ook niets van begrepen, dat er OOK kwetsbare zwangere vrouwen opgeroepen werden om mee te doen aan het allergrootste medische experiment, OOIT op zo'[n wereldschaal gedaan.
Ik ben zelf drie keer zwanger geweest in mijn leven en zelfs het nemen van een paracetamol moest zoveel mogelijk beperkt blijven. GEEN medicijnen nemen was het credo van iedere arts.
WAT is er gebeurd, dat er zoveel artsen zijn, die dat “vergeten” zijn?
NU wordt er dan eindelijk een onderzoek ingesteld. Dat onderzoek gaat ook nog eens 6 tot 9 maanden duren.
In de tussentijd wordt het leed alleen maar groter en groter.
In ieder geval BRAVO voor ALLE zwangere vrouwen, die standvastig zijn gebleven en dus een veel grotere kans hebben om een gezonde baby op de wereld te zetten.
Ik las vanochtend vroeg trouwens op Telegram, dat de hele prikcampagne door de DS (Deep State) beschouwd wordt als een mislukking. En dat is natuurlijk, omdat er lang niet zoveel mensen mee hebben gedaan als de bedoeling is geweest.
En DAT is tenminste, tussen alle berichten door, ECHT goed nieuws!
Het wordt steeds duidelijker dat het Corona vaccin NOOIT is getest op bijwerkingen.
Het schakelt het immuun systeem van de mens uit.
Vraag je maar eens af waarom de fabrikant van het vaccin, NIET verantwoordelijk is voor eventuele bijwerkingen.
Geef Putin maar de schuld.
We weten wel waar het door komt hoor! En ook waarom!