De Duitse CDU-politicus Martin Bäumer, lid van het deelstaatparlement van Nedersaksen, blijft strijden voor openheid over chemtrails en geo-engineering, zo meldt de Neue Osnabrücker Zeitung.
Tot drie keer toe heeft hij al een motie ingediend met het verzoek tot een parlementair onderzoek.
Aanleiding hiervoor is een rapport van de Beierse Rijksdienst voor Milieu waaruit blijkt dat in de lucht sporen van aluminium en barium zijn aangetroffen.
Vruchtbaarheid
Volgens sommigen zijn deze stoffen bewijs dat de overheid het milieu probeert te beïnvloeden door chemicaliën in de lucht te sproeien.
Het uiteindelijke doel zou zijn om het weer te beheersen of de vruchtbaarheid van de bevolking te beïnvloeden.
Effecten
Bäumer, milieuwoordvoerder van de CDU-fractie, wil nu van de autoriteiten weten welke effecten aluminium en barium in de lucht hebben op de volksgezondheid.
Vanwege zijn eerdere verzoeken werd hij door de SPD al uitgemaakt voor ‘aluhoedje’. Ook zeiden mensen dat hij zijn functie als milieuwoordvoerder zou moeten neerleggen.
Verloren
“Natuurlijk vraag je jezelf af of je op het goede spoor zit,” zei hij. “Maar je kunt niet zomaar iets bestempelen als een complottheorie zonder achtergrondonderzoek te doen.”
“Als we dat toelaten zijn we als samenleving verloren,” aldus Bäumer.
[NOZ]






Moleculair bioloog slaat alarm: ‘Er is hier iets heel ongewoons aan de hand’
Zeldzame fragmenten van magisch Dodenboek gevonden in Australische collectie
MIT-professor: Beweringen van Witte Huis over chemische aanval Syrië ‘duidelijk onwaar’
Ans Hoornweg en haar contact met buitenaardsen (video)
Oud-Europarlementariër over belasting die we vanaf 2027 gaan betalen en die alles duurder maakt: ‘Dit is nog maar het begin’
Top 5 complottheorieën over de Bilderberggroep
Poetin lanceert speciale militaire operatie om Oekraïne te denazificeren, hoe zit dat?
Gratis pretparkbezoekjes voor asielzoekers: in België zijn ze ‘nog vele malen gekker’
Covid-adviseur onder Trump: taakgroep misleidde president, nooit sprake geweest van ‘pandemie’