Zondag vond op de Dam in Amsterdam een demonstratie plaats tegen de CBDC (central bank digital currency), ook wel de digitale euro genoemd. Er waren diverse sprekers, waaronder vrijwilliger armoedebestrijding Camilla van der Burgt.
Ze was eerder te gast in het tv-programma Ongehoord Nieuws, waar ze zei: “Het is gewoon verschrikkelijk wat er op dit moment gaande is in Nederland. We hebben een noodlijn, dan hebben mensen al twee dagen geen eten meer, die wordt nu meerdere keren per dag gebeld.”
Op een volgepakte Dam zei Van der Burgt: “Kamerleden met een dubbel paspoort eisen dat we ons land en onze soevereiniteit wegschenken aan het Vierde Rijk van Klaus Schwab, dat we insecten eten, kou lijden en ja-knikken tegen Stormbahnführer Pinokkio, met z’n NSB-WEF-speldje en -tasje. Zijn ze helemaal belazerd?! Ik dacht het niet.”
(Video verwijderd? Klik hier...)Dit moet stoppen
“Nooit zal ik accepteren dat ons land wordt uitgeleverd aan een vreemde mogendheid. Stelletje landverraders. Schaam je kapot!”
“In het woke Utrecht van WEF-kroket Dijksma ben je inmiddels een Smart City-proefkonijn, aldus Van der Burgt. Heb je geen creditcard, kom je zelfs de Aldi van de toekomst niet in. Men bouwt aan een stad waar u als mieren op elkaar woont en later zonder credits niet buiten de regio komt. Middels omvolking en wat puppets op de juiste plaatsen wordt hier de Build Back Better-agenda zorgvuldig uitgerold. Autocratisch, zonder mandaat en in strijd met onze cultuur, normen en waarden, en dit moet stoppen!” sprak ze vurig.
U en uw kabinet zijn hier de echte extremisten
Een fluwelen Europese revolutie ligt in het verschiet en is zelfs nodig. Wij kunnen, nee, wij moeten het verschil maken, voor ons land, voor onze kinderen en voor onze toekomst. Wij zijn geen melkkoe-provincie van de EU. Wij zijn Nederland, aldus Van der Burgt.
Ze haalde ook uit naar de premier. “Rutte eist dat de polarisatie stopt, maar hij is zelf de dader van een onvergetelijke burgerhetze. Opdat wij niet vergeten, want welke regering liet ouderen eenzaam sterven? Kinderen aankleden in de vrieskou? En wilde deur voor deur gaan om die spuit erin te rammen? Wie hitst op Twitter op om vervolgens als vermeend slachtoffer te janken bij de rechter? Of voegt een veroordeelde moslimextremist toe aan de partij? Niet wij, maar u en uw kabinet zijn hier de echte extremisten van Nederland!”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Van invalide naar 14.000 stappen: het opmerkelijke herstel van Jack in Japan na COVID-vaccinatieschade
Epidemioloog: ‘NOS bereikt absoluut dieptepunt met item over coronavaccin’
Uitvinder mRNA-vaccintechnologie legt uit welke rol de CIA speelde bij de ontwikkeling van mRNA-vaccins
Zeldzame verklaring: Soros ontkent betogers te betalen om te plunderen. ‘Complottheorie’
Ze worden beschermd tot op het hoogste niveau. Psychiater doet gruwelijke ontdekkingen over satanisch ritueel misbruik
‘Zeer zorgwekkend’: al 18 maanden onafgebroken oversterfte in Schotland en geen haan die ernaar kraait
De overheid zei dat de lucht veilig was, maar nu hebben 10.000 9/11-hulpverleners kanker. Waar loog Washington nog meer over?
Prof. Schetters: ‘Mensen tussen 65 en 80 jaar hebben kans van 1 op 3000 om aan de injectie te overlijden’
YouTube verwijdert onthullend gesprek met Theo Schetters en Robert Malone: ‘De bom staat op het punt om te barsten’