In een video die door het internationale ruimtestation (ISS) is gemaakt, is een ‘mysterieus object’ te zien in een lage baan om de aarde. Volgens de website UFO Sightings Daily gaat het om één van de beste voorbeelden van een UFO bij het ruimtestation van de afgelopen jaren. De site stelt dat het metalen oppervlak het object doet glimmen.
De Amerikaanse ruimtevaartorganisatie NASA ontkent dat het lichtpuntje buitenaards is. De NASA stelt dat het mysterieuze object niets meer is dan een reflectie op een raam van het ISS.
De verklaring die de NASA geeft zou verklaren waarom de vermeende UFO tijdens de opname op dezelfde plek blijft. Scott Waring van UFO Sightings Daily en vele andere UFO-jagers zijn echter niet overtuigd: “Het is grappig dat de NASA de duizenden filmpjes op YouTube van UFO’s bij het ruimtestation negeert. Als je met je hoofd in de wolken zit, maak je je kennelijk niet meer druk om de mening van het volk. Misschien wordt het tijd dat het volk de NASA overneemt.”
“De waarheid ligt binnen handbereik,” schrijft hij op zijn website. Waring meent dat de NASA dit soort zaken bewust verdoezelt.
Het Russische persbureau Sputnik reageert: “NASA is natuurlijk een onderdeel van de Amerikaanse overheid en wordt dus eigenlijk al gerund door het volk. Of niet?”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Jongen (12) doet in 1913 voorspelling over leven na millenniumwisseling
Voormalige pr-goeroe premier Cameron: “Egoïstische elite bestuurt het land”
Amerikaanse marineveteraan wordt wakker als Zweed
Dit is de echte reden waarom Washington Assad weg wil hebben
Journaliste (46) belandde door cholesterolverlagers in nachtmerrie: “Ik stop onmiddellijk met dit gif”
De wereld verandert door je voorbeeld, niet door je mening
BBB gaat u opsluiten: ‘We omarmen het principe van het 15-minutenstad-concept’
Hoe je al 40 jaar wordt beetgenomen door de Nederlandse media. Journaliste fileert NOS Journaal
Astrid (25) is afgestudeerd als journalist. Hier vertelt ze over haar ontmoetingen met buitenaardse wezens