De wereld staat in brand. In het Midden-Oosten woedt een oorlog die een eeuwenoude natie op de rand van vernietiging brengt. Tegelijkertijd voert NineForNews in de digitale arena een strijd op leven en dood tegen een vijand die net zo genadeloos is: de gevestigde media, aangestuurd door de ijzeren vuist van overheden en hun censoren. Beiden staan op het punt te verdwijnen. Beiden vechten voor hun bestaansrecht.
Een wereld in oorlog
In Iran bulderen de kanonnen. Buitenlandse mogendheden, gedreven door geopolitieke agenda’s, proberen een land te breken. Steden worden belegerd, families verscheurd, en de toekomst van een volk hangt aan een zijden draad. Maar dat land staat niet alleen. Bondgenoten sturen wapens, middelen en morele steun om het overeind te houden tegen een overweldigende overmacht.
Hier, in de digitale loopgraven, voert NineForNews een soortgelijke oorlog. Onze vijand is geen leger met tanks, maar een monsterlijke coalitie van mainstream media, techreuzen en overheidsinstanties die onze stem willen smoren.
Cyberaanvallen bestoken onze servers dag en nacht, als digitale bommen die onze infrastructuur in puin proberen te leggen. Juridische procedures stapelen zich op als mijnenvelden, bedoeld om ons financieel te verstikken. Zoekmachines en sociale media onderdrukken onze berichten, waardoor onze stem wordt opgesloten in een virtuele kerker. Waarom? Omdat wij de waarheid durven te spreken. Omdat wij de verhalen brengen die zij wanhopig verborgen willen houden.
Net als dat belegerde land vechten wij tegen een overmacht die alles op alles zet om ons te vernietigen. En net als dat land hebben wij bondgenoten nodig om deze strijd te winnen.
De kosten van de strijd
Iran betaalt een prijs in bloed en tranen. NineForNews betaalt een prijs in middelen en uitputting. Onze servers, onze beveiliging, onze juridische teams – alles kost geld, en onze reserves zijn bijna op. We hebben technologieën moeten aanschaffen die alleen de grootste bedrijven zich kunnen veroorloven, alleen maar om onze site online te houden.
Er wordt dag en nacht gewerkt om ons te verdedigen tegen een stortvloed van ellende, maar elke procedure zuigt ons verder leeg. We hebben back-upsystemen moeten bouwen, alternatieve kanalen moeten opzetten, en onze site moeten versterken tegen de volgende onvermijdelijke aanval.
Zonder jouw hulp is dit het einde. Zonder jouw steun verdwijnt NineForNews, net zoals dat land dreigt te verdwijnen onder de druk van zijn vijanden.
Een keiharde oproep tot verzet
Dit is geen tijd voor aarzeling. Dit is een tijd voor actie! Iran krijgt steun van zijn bondgenoten, en wij vragen om jouw steun als onze bondgenoot in deze strijd voor vrije informatie.
Elke euro die je doneert, is een kogel in ons arsenaal. Elke crypto-transactie is een schild tegen de censuur. Dit is meer dan een donatie. Het is een daad van verzet. Dit is jouw kans om te vechten tegen de tirannie van de gevestigde orde, tegen de leugens die de wereld verstikken.
Laat NineForNews niet vallen. Laat de waarheid niet sterven.
Klik nu op de knop hieronder en doneer. Of het nu in euro’s is of in privacyvriendelijke cryptocurrencies zoals Monero of Pirate Chain, jouw bijdrage houdt ons in leven. Scan de QR-code, kopieer het adres, doe wat je kunt. Elke cent telt in deze oorlog.
NineForNews vecht voor jouw recht om te weten. Als wij verdwijnen, verlies je meer dan een website. Je verliest een baken van hoop, een stem die durft te spreken waar anderen zwijgen. Je verliest de kans om de waarheid te kennen in een wereld die wordt overspoeld door propaganda.
Samen staan we sterk
Iran land heeft zijn bondgenoten. Wij hebben jou. Samen kunnen we deze strijd winnen.
Deel dit artikel op je sociale media, vertel je vrienden, schreeuw het van de daken. Laat de wereld weten dat NineForNews niet zal buigen, niet zal breken, niet zal verdwijnen – niet zolang jij aan onze zijde staat.
Dit is onze noodkreet. Dit is onze laatste linie. Sta op, vecht mee, en hou NineForNews in leven! De toekomst van vrije informatie ligt in jouw handen.
Doneer nu. Red de waarheid. Red ons.
Doneer in euro…
Kies je ervoor om in euro te doneren, klik dan op de knop hieronder. In de pop-up kun je jouw donatiebedrag invullen. Doneer je liever met crypto? Lees dan verder.
Klik hier om EURO te doneren
…of doneer in crypto
Kies uit 4 cryptocurrency’s, waaronder de super privacyvriendelijke Pirate Chain en Monero. Volg de instructies om te doneren.

Steun NineForNews
Steun NineForNews in onze missie voor vrij en onafhankelijk nieuws.
Scan de QR-code vanuit je wallet (of kopieer en plak het ontvangst-adres) voor een donatie! Onze dank is groot!

Steun NineForNews
Steun NineForNews in onze missie voor vrij en onafhankelijk nieuws.
Scan de QR-code vanuit je wallet (of kopieer en plak het ontvangst-adres) voor een donatie! Onze dank is groot!

Steun NineForNews
Steun NineForNews in onze missie voor vrij en onafhankelijk nieuws.
Scan de QR-code vanuit je wallet (of kopieer en plak het ontvangst-adres) voor een donatie! Onze dank is groot!

Steun NineForNews
Steun NineForNews in onze missie voor vrij en onafhankelijk nieuws.
Scan de QR-code vanuit je wallet (of kopieer en plak het ontvangst-adres) voor een donatie! Onze dank is groot!

Steun NineForNews
Steun NineForNews in onze missie voor vrij en onafhankelijk nieuws.
Scan de QR-code vanuit je wallet (of kopieer en plak het ontvangst-adres) voor een donatie! Onze dank is groot!






Volgens Kamerlid Nicki Verweij (JA21) zal geen arts zeggen dat de mRNA-prik gentherapie is. Klopt dat?
Coronademonstrant Marco van Onrecht TV ‘in buik geschoten’ bij rellen Rotterdam
Leven na de dood: professor vertelt wat er volgens haar gebeurt nadat we sterven
Kijk: Russische leger maakt in Koersk pantservoertuig buit met Nederlandse handleiding
Arts: ‘We hebben een regering van meelopers en jaknikkers’
Topactrice Blake Lively onthult schokkende omvang van kindermisbruik
Gepensioneerde prof: “Buitenaardse ontvoeringen zijn onderdeel van geheim programma”
Professor: “We moeten complottheorieën over Bilderberg niet zomaar verwerpen”
“Ik werd door reptielachtige wezens ontvoerd naar de achterkant van de maan”