CoronaBuitenland

Gruwelijk: man haalt Pfizer-prik, krijgt te kampen met ‘ongekende’ tumorgroei en sterft binnen 30 dagen

Help ons door deze informatie met vrienden op je socials te delen!

Bij VAERS, de Amerikaanse tegenhanger van het Lareb, is begin deze maand een verontrustende melding binnengekomen. Bij een patiënt die op 9 september vorig jaar de Pfizer-prik had gehaald, vormden zich allerlei tumoren in de borstholte.

Het gaat om een 34-jarige man uit de staat Illinois die minder dan een maand na de eerste dosis van het experimentele mRNA-vaccin is overleden. De man stierf op 4 oktober, minder dan 30 dagen na het vaccin.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png
Ik heb nog nooit zoiets gezien

Artsen maakten CT-scans, röntgenscans van zijn borst en namen bloed af. Ze stelden in de borstholte van de patiënt een ‘ongekende en onverklaarbare tumorgroei’ vast. Ook was zijn lever drie keer zo groot als normaal.

Citaten van de oncoloog, thorocaal chirurg, ic-arts en cardioloog: ‘Ik heb nog nooit zoiets gezien’ en ‘We dachten dat we naar de scans van iemand anders keken’.

Het lijkt erop dat vaccin kanker doet ontwaken

Eerder trok Chris Woollams, een voormalige biochemicus van de Oxford-universiteit die zich heeft gespecialiseerd in kanker en virologie, aan de bel over agressieve vormen van kanker bij gevaccineerden. Het lijkt erop dat het vaccin kanker doet ontwaken, waarschuwde Woollams.

Hij interviewde dr. Dana Flavin, die hetzelfde zag in haar omgeving: agressieve kankers na de coronaprik. Joseph Mercola interviewde de hoofdverpleegster van een kankerafdeling en zij zag precies hetzelfde.

[Infowars]

4.8 101 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je deze info goed?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

67 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Oog om oog tand om tand
Oog om oog tand om tand
3 jaren geleden

Onderzoek afdwingen!!!
Ziekenhuizen moeten, en dit zijn ze verplicht, afwijkingen melden en onderzoeken/aantonen.
Oppositiepartijen laat jullie horen. Er wordt vreselijk veel pijn en leed aan gedaan

Guus Velraeds
Guus Velraeds
3 jaren geleden

Als immuunsyteem uitgeschakeld wordt en dat blijken de gen injecties te doen is het ontstaan van allerlei kankers realistisch.

Hugo
Hugo
3 jaren geleden

Hoeveel doden moeten er nog vallen voordat de mensen geinformeerd worden door de NPO en MSM Telegraag AD NRC en Vrije Volk zijn mede verantwoordelijk voor alle ellende. wanneer stoppen ze met die troep.

Marianna
Marianna
3 jaren geleden

en dan mag je je eigen verstand niet gebruiken, maar wordt gedreven naar de injectie.

en doe ook de kinderen maar, dokter…

Bea
Bea
3 jaren geleden

Elke arts zou zich moeten melden en naar buiten treden dat eist de eed die je hebt afgelegd het gaat hier om een hele generatie hoe kan je hiervan wegkijken hoe kan je artsen nog vertrouwen

Mar
Mar
3 jaren geleden

En gaan we er nu per direct mee stoppen? Gifzooi

rop
rop
3 jaren geleden

Ja, als het vaccin vertrouwt, en ook de raadsheren die het aanbieden, en je eigen immuunsysteem terzijde schuift, door deze raadsheren te vertrouwen, en ze te geloven, kan het dus duidelijk je leven Kosten,

Spooked
Spooked
3 jaren geleden

Dat is heel logisch te verklaren. De prik zorgt er bewust voor dat het immuunsysteem (tijdelijk?) vermindert zodat het immuunsysteem de inhoud van de prik niet gaat aanvallen voordat het in de cellen komt. En met een verminderd immuunsysteem EN aanleg voor kanker, gaat je immuunsysteem geen beginnende kankercellen meer aanpakken waardoor het door kan groeien. Leuk hoor die prik. En maar verplichten.

Marie
Marie
3 jaren geleden

Bizar en tekenend voor de groeiende dictatuur dat er sinds het, zo goed als gedwongen, gebruik van deze genetische technologie nauwelijks een bericht in de Staatsmedia is verschenen over de soms verschrikkelijke gevolgen van dit experiment.

De schoft Macron, rat Rutte, Frau Ursula Von der Leyen, D66 en de rest van het gewetenloze tuig dat hiervoor verantwoordelijk is, moet en zal hiervoor zwaar boeten.

Geen variatie
Geen variatie
3 jaren geleden

Familie van mij, ook na de prik kanker,. 7 jaar geleden kanker gehad, stond onder kontrole.
Bij de eerstvolgende kontrole, na de gifspuit was de kanker terug. En zo ken ik nog wel wat gevallen.

Sjefke
Sjefke
3 jaren geleden

De beleidsmakers manoeuvreren zich steeds dieper in de ellende!
Hoe kun je als arts of zelfs leek hier toch de verantwoording nemen!
Zelfs nog proberen te verplichten!
Dat zijn geen mensen meer die deze verantwoording op zich nemen, dit geldt ook voor de tweede kamerleden.
Indirect zijn zij verantwoordelijk voor de moord op vele burgers wereldwijd!
We wisten het niet kan op geen enkele wijze een verlichtende omstandigheid zijn!
juist zij waren het die weigerde de kritiek van vele deskundige ter harte te nemen en ons vanaf het begin voor wappies uitgemaakt hebben.
Elke dag dat zij dit toestaan zijn ze steeds meer verantwoordelijk.
Dit geldt zeker voor Ernst Kuipers, hij moet als arts toch zeker weten waar hij mee bezig is!
Stop die hele Covid plandemie, jullie hebben gegokt en verloren.
Zit je eventuele straf uit en laat ons met rust.

wolfje168
wolfje168
3 jaren geleden

Het zal de EU leiders worst zijn.

Rick
Rick
3 jaren geleden

Het is dat je niet mag vergelijken volgens sommige mensen binnen de politiek en overige deugers, anders zou je toch serieus gaan terugdenken aan medisch experimenteren in WW2.
Kuipers had het al over uitrol van een gigantisch medisch experiment, maar bedoelde het vast anders al ziet het er vergelijkbaar uit

H.J.
H.J.
3 jaren geleden

Verschrikkelijk en er volgt nog veel meer.
Deze oncontroleerbare opschoning van de mens, gaat ongekende vormen aannemen.
Het Rutte Kartel heeft deze keuze gemaakt en de bevolking is het slachtoffer.
Hulde aan de andersdenkenden, die de dans ontspringen.

Johan
Johan
3 jaren geleden

Hier is voor gewaarschuwd, ruim een jaar geleden kreeg ik al kippenvel van die waarschuwing.
Dacht dat het (toen) overdreven was maar die angst nu waarheid wordt. Brr

Fryske frou
Fryske frou
3 jaren geleden

Krijgen de snappies weer gelijk. Die zeggen dat toch al langer ..

Pieternella
Pieternella
3 jaren geleden

Cellen gaan zich letterlijk en figuurlijk grenzeloos gedragen. Nu kan het best zijn dat deze man een extra factor had waardoor het sneller ging dan bij anderen, maar het is een feit dat mensen die bv van kanker zijn genezen nu ineens weer tumorgroei krijgen na de vaccinatie.

Christine
Christine
3 jaren geleden

Ja dat verbaasd me niets want deze prikken zijn niet bedoeld om tegen een ziekte te beschermen maar te experimenteren op mensen en er zijn dus al miljoenen dodelijke bijwerkingen en niemand grijpt in!!! Onbegrijpelijk.

Max_Q
Max_Q
3 jaren geleden

Advies aan iedereen die meent dat hij/zij de prik(ken) moet halen. Neem het uitgeprinte informant content mee wat je kunt downloaden op https://hetanderenieuws.nl/informed-consent-de-prikafspraak-van-jordy-zwarts-3-33/
Weigert de prikker dat te ondertekenen dan weet je genoeg lijkt mij en neem je die prik(ken) niet.

VRIJHEID!
VRIJHEID!
3 jaren geleden

Hoeveel slachtoffers moeten er nog vallen eer de misdadigers die hier verantwoordelijk voor zijn uit hun door bloedgeld verkregen villa’s en penthouses worden gesleept??
Iedere dag langer in deze hel is er één teveel!!
Oppakken en afvoeren!

Strijder
Strijder
3 jaren geleden

Ze kozen voor dat ander corrupt systeem..geen medelijden

Moniek
Moniek
3 jaren geleden

We doen het voor elkaar
En dat blijven ze maar roepen
Nou wil ik veel voor mijn medemens doen
Maar er zijn grenzen

Edwin
Edwin
3 jaren geleden

Het is even een zit maar dan weet je veel beter hoe het zit. Kinderen inspuiten met een ‘vaccine’ dat ze een 1 op 5000 kans geeft op hartbeschadiging…. Wtf! https://2020tube.de/video/session-87-we-are-all-david/

Silke
Silke
3 jaren geleden

Een kennis van me ook. Een paar maanden na zijn vaccinatie bleek hij opeens een brullende hersentumor te hebben. Zijn huisarts stuurde hem met paracetamolletje naar huis. Een paar weekjes later was hij dood. Maar misschien was het niet het vaccin hoor. Je weet het niet. Misschien was het gewoon nalatigheid van zijn huisarts.

Grens
Grens
3 jaren geleden

En Ernst is een Arts?
Nu ook nog minister van volksgezondheid…..en deze Arts/minister blijft maar de spuitjes promoten, dus ook
Ernst heeft er geen verstand van een charlatan met goochel woorden en cijfers.
En dit alles creëren een handjevol machthebbers.
Ernst een lakei van het WEF..dat zegt die zelf.
Waarom, ook hij praat te veel ,plakt er van alles aan om het allemaal maar goed spannend te houden.
Ieder goochel woord kan mss toch weer iemand aan het denken zetten ,van zal ik dan toch maar die booster laten prikken ,dat is het doel en weer blijft het diep triest ,je kunt toch wel zeggen waar halen ze het lef vandaan???

Mars
Mars
3 jaren geleden

In een land met 10 miljoen geregistreerde chronisch zieke mensen met één of meerdere ziektes en een explosief aantal mensen met kanker is men niet echt bezig met het genezen van mensen.
Al hebben velen de illusie dat dat wel zo is.

De minister van volks ongezondheid kan rustig tegen het volk zeggen dat de mensen niet overleden aan de spuit maar aan onderliggend lijden.

Er is niet eens discussie over de 10 miljoen mensen met onderliggend lijden of mensen met kanker die men wil prikken met een experimentele gentherapie.
Voor gezonde mensen is het al gevaarlijk laat staan voor de zwakkeren die men zogenaamd wil beschermen.

Als ze dood gaan aan de spuit, die niet werkt niet beschermt, en niets voorkomt, noemen we het gewoon onderliggend lijden en dan is het allemaal prima?

Blijkbaar wel anders was er wel op zijn minst een discussie over deze levensgevaarlijke waanzin die men al normaal lijkt te vinden.

Pieterpost
Pieterpost
3 jaren geleden

Het AD zojuist. Man overleden NET na vaccinatie op de locatie Leiderdorp.

Een moeder
Een moeder
3 jaren geleden

Loop al maanden te zeggen dat ik door die gifprik mijn man heb verloren
Niemand wou me geloven het kon niet waren geen bijwerking met kanker volgens het RIVM en het LAREB de schijnheiligen maffia wist er wel degelijk van het sectie rapport laten doen op eigen kosten en heb me voor genomen Rutte en de jonge voor te laten komen voor moord
Al is het mijn dood ik neem niks meer te verliezen maar me kids wel klere lijers

Wappie
Wappie
3 jaren geleden

Het wordt straks stil op staat, heerlijk

Rose
Rose
3 jaren geleden

Al van in het begin van die plandemie is het cytokinestorm tussen de t-cellen en de b-cellen, dus kanker….tumoren vooral in de organen

John
John
3 jaren geleden

Een collega van mij had kanker, en is er trots op zijn prikjes te hebben gehaald een maand of 2 geleden.
Ik ben benieuwd.
Hij is het soort mensen dat critici voor wappies uitmaakt dus…
Met mensen die zeggen “Eigen schuld dikke bult. Had je maar je prikjes moeten nemen.” Als jij iets krijgt, heb ik ook geen medelijden mee als zij iets krijgen door de prikjes.
The info is out there…

salvar
salvar
3 jaren geleden

kanker is normaal , dat betekend als je lichaam een seintje krijgt dan begin je lichaam cellen aan te maken en dat kan leiden tot tumoren , normaal zou het moeten stoppen.

ik kan het mis hebben natuurlijk , dan hoor ik het wel.

Tom Poes.
Tom Poes.
3 jaren geleden

Maar het mag NIET aan het vaccin liggen hoor…

Loesje
Loesje
3 jaren geleden

En dan raar vinden dat je niet laat vaccineren, nou hoe verwonderlijk ook, niet.
Met welke gedachte wil je het prikken verplichten.

Adriaan
Adriaan
3 jaren geleden

ik verbaas me niet dat er in de loop van tijd steeds meer kankergevallen bijkomen. het komt tot uiting na veel stress en uitputting op het lichaam. Na kanker zullen er gevallen aan het licht komen met betrekking tot prionen in de hersenen. Net zoiets als CreutzfeldtJakob of gekke koeien ziekte.

David Mills
David Mills
3 jaren geleden

Verrassend. Ik hoop dat Fuellmich opzet kan vaststellen bij Pfizer cs. dan werken de waivers niet meer en gaan de vele verantwoordelijken daadwerkelijk achter de tralies.

Frans
Frans
3 jaren geleden

er zijn moordenaars aan de macht
ook in Nederland

gjgba
gjgba
3 jaren geleden

Vaccins terugnaar fabriek andere halen anders geld terug. En het nist absoluut niet verplichten en alles weer naar normasl, hiermee doorgaan is crimineel want er vallen al te eel doden in alle leeftijdsgroepen en ook beel vaccin gewonden dus stoppen! Als er een paar mensen doodziek worden van melk bijv gaat alles terug!!! Schoften zijn het en u omdat u op vakantie wil of enz enzals j aeigert en miljoenen mensen met u hebben ze niks want wij zijn met veel meer en zij hebben ons nodig, dus niet doen!Kijk ook geen nieuws meer want we worden al tientallenjaten voorgelogen! In die tussentijd is men bezig deze criminelen voor het gerecht te krijgen, zie het maar als een lange zit thuis! Maar als ze eenmaal vastzitten dan gaat moet alles weer naar normaal en al die corona schade vergoed worden!! Dus hou vol laat u niet chanteren ha naar dvo journaal, hetanderenieuws etc

wuppie4
wuppie4
3 jaren geleden

Ik begrijp niet dat er nog steeds mensen zijn die hun eerste shot gaan halen, nu is toch onderhand wel bekend dat het linke soep is?

Lange Fries
Lange Fries
3 jaren geleden

Dus net als bij de fretten waar deze rotzooi op getest is. Maar ja, dat wil niemand horen, vingers in de oren: “LALALALALA Jij bent een wappie!”

Andrea
Andrea
3 jaren geleden

Ik snap niet dat iemand die zooi laat inenten heb het nut denk het niet ik heb me nooit laten inenten zal het nooit doen ook ze hebben allemaal een uitwerking bij vele je hoofd niks anders ook vele jongeren die overlijden en ook met vele andere klachten stoppen met die zooi

Hoopvol
Hoopvol
3 jaren geleden

In een onderzoek in Servië bleek iemand al ontdekt te hebben dat er 3 soorten “vaccins” bestaan die ook nog eens genummerd waren:1) keukenzoutoplossing, 2) MrNA, en 3) een onco-gen. De vaccins worden gerandomiseerd gedistribueerd, behalve de nummers 1). Die worden alleen aan politici en de elite gegeven.

Een ander onderzoek elders liet bloedmonsters zien van 4 ongevaccineerde mensen en vergeleek die met 4 gevaccineerde mensen. De schok was groot om te zien hoe het bloed van de gevaccineerde mensen eruit zag als één klont, waarbij de stromendheid was weggevallen, waarbij de vraag rees hoe in vredesnaam dat bloed met de nodige zuurstof nog alle organen kon bereiken. Het bloed van de ongevaccineerde mensen liet een stromendheid zien tussen alle levende bloedcellen. Toen de gevaccineerde mensen de conclusie zagen en hoorden, barstten ze allen in diep verdriet uit!

Daarnaast is ook gebleken dat in vele vaccins dingen bevatten die er niet in horen: eitjes waar dunne wormen uit komen. Wat moeten die in het lichaam veroorzaken?
Verder ook nanotechnologie waar superkleine “chips” voorkwamen die reageerden op de frequentie van 5G (!!!).
En als laatste werden een soort morgellons gevonden die alleen tot leven kwamen in een basis van grafeenoxide (of grafeenhydroxide), terwijl voorkomen in een andere basis ze levensloos bleven.

Al deze bewijzen gaat Reiner Fülmilch, internationaal advocaat, gebruiken in de komende Neurenberg tribunalen.
Ben reuze benieuwd hoe dat verder gaat…..

Yda
Yda
3 jaren geleden

Beluister de podcast van Jorn Luka #58 met Marcel Messing..
God zei..laat er licht zijn en er was licht.

Jan
Jan
3 jaren geleden

Zo heftig! Dit gebeurt dus ook gewoon bij mensen die de pil slikken he!!!! niet normaal, daar zijn de kansen nog groter ook

Back to top button
67
0
We lezen graag je reactie!x