Kajsa Ollongren (D66) werd bij het Ukraine House in Davos opgewacht door Pieter Parlevliet. “U werkt nu voor Oekraïne,” zei hij tegen de oud-vicepremier. “Ja, zeker,” antwoordde Ollongren, met een Aviator op haar neus.
“Oekraïne is het meest corrupte land ter wereld,” hield Parlevliet haar voor. “Daar werkt u nu voor.” Er kwam geen antwoord meer:
Belangrijkste vrouw van Nederland
Hij wees er nog op dat Ollongren als secretaris-generaal van Algemene Zaken de coördinator was van alle inlichtingen- en veiligheidsdiensten. “Hele belangrijke beelden. Zij was de belangrijkste vrouw van Nederland en werkt nu voor Oekraïne.”
Oekraïne is het meest corrupte land van Europa, erkende ook de NOS voordat de “factcheckers” werden ingeschakeld.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack voor exclusieve content.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






‘Schokkende’ aanval op ON!-presentatrice Raisa Blommestijn: ‘Dit is pas het begin van de zuivering’
‘Verruim je blik in de zoektocht naar buitenaards leven’
Deze schimmige dienst bestuurt sinds corona ons land: ‘De democratie is volledig de nek omgedraaid’
Marion Koopmans maakt zich druk over rechtszaak rond coronatest, dit is wat je moet weten
Hoogleraar: hierom moeten NRC, Volkskrant, Trouw en publieke omroep onmiddellijk worden verboden
‘Rusland-deskundige’ die in Op1 mocht leeglopen over Baudet is aangesloten bij dit ‘onafhankelijke’ instituut
De geheimen van Coral Castle (video)
Chirurg linkt covidvaccins aan wereldwijde epidemie van ‘schrikbarend agressieve’ kankers
‘Wordt hij gevangengehouden in het moeras?’ Kennedy aangeklaagd door zijn eigen organisatie