Bijna iedereen lijkt inmiddels een eigen mening te hebben gevormd over de Mayaprofetieën van 2012, maar wie luistert er naar de Maya’s zelf?
De Maya’s krijgen nu een stem en delen hun visie op de profetieën van de voorouders en de strijd om Moeder Aarde en de eigen cultuur te verdedigen.
2012 – De Maya’s aan het woord is zowel een boodschap van hoop als een oproep om in actie te komen. Hedendaagse Maya’s uit heel Meso-Amerika komen aan het woord, van spirituele gidsen tot activisten, van maatschappelijk leiders tot boeren en van artiesten tot leraren en kinderen. Het wordt een buitengewone reis recht door het hart van de spiritualiteit van de Maya’s en alle tegenslagen die daarmee gepaard gaan.
Bron: 2012mayanword.blogspot.com
Gerelateerd: Shift of the Ages, een waar verhaal






Nederlandse politieagent plunderde MH17-rampplek. Dit deed hij met de buit
Kinderartsen luiden noodklok over ziekmakende energiedrankjes
Rutte verwelkomt Black Lives Matter-activisten op Catshuis (en stuurt politie af op coronabetogers)
Politiek commentator leest uit vertrouwelijke stukken Pfizer: ‘Dit is absurd’
‘Betaal je belasting, dan financier je een organisatie die misdrijven tegen de menselijkheid pleegt’
‘Mobiele telefoons deels verantwoordelijk voor gedragsstoornissen als ADHD’
Man maakt complexe tekeningen in zijn slaap (video)
Van Haga haalt uit naar alles en iedereen: ‘Stop met dit politieke gekonkel!’
Kosmische Convergentie en de Mayakalender – Dr. Carl Calleman (video)