Ernst Kuipers, voorzitter van het Landelijk Netwerk Acute Zorg (LNAZ) is bezorgd over de stijgende coronacijfers, schrijft het AD. Volgens hem ‘kan het nodig zijn’ om in de strijd tegen corona ‘lokale lockdowns in te zetten’.
“In Nederland is het aantal opnames verdriedubbeld in drie weken tijd,” zei Kuipers in de krant. “In het Verenigd Koninkrijk zie je toch weer hoge besmettingsaantallen en hoge aantallen ziekenhuisopnames. Dat kan hier ook gebeuren.”
Enorme schade
De ziekenhuisbaas krijgt op social media veel kritiek. “Ah. De man die altijd minimaal vier keer te hoog uitkomt met zijn voorspellingen. We gaan niet meer in lockdown,” zegt auteur en spreker Hans van Tellingen. “Lockdowns zorgen direct en indirect voor enorme schade en leiden tot hogere sterftecijfers.”
Ook het Artsen Collectief, waar meer dan 2000 medici bij zijn aangesloten, wijst op de schade die lockdowns veroorzaken. “Kuipers oppert weer de lockdown in te zetten. Een lockdown kost 520.000 levensjaren meer dan ze oplevert, aldus EZ-ambtenaren.”
De lockdown is verworden tot een Giro555-actie
“Sinds wanneer gaat een ziekenhuisbaas eigenlijk over het opsluiten van mensen in hun eigen huis?” vraagt Peter Vlemmix, bestuurslid van omroep ON!
Naar aanleiding van het nieuwsbericht bedachten de media de volgende stelling: ‘Lokale lockdowns, een prima idee’. Columnist Ebru Umar reageert: “Knettergek. De lockdown is verworden tot een Giro555-actie. Om de haverklap mogen we weer.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Waarom de massamedia nu worden ingezet om het idee van verplichte vaccinatie te verspreiden
Managing director World Economic Forum klaagt over kritiek op World Economic Forum
Kijk: Australische senator legt ‘Great Reset’-agenda van het WEF bloot
Kijken: doorgewinterde meteoroloog ontkracht in 2 minuten de global warming-hoax
Zo ziet de ‘vrijwillige uitkoop’ van Nederlandse boeren eruit
Maxima: ‘Ik wil graag duidelijk maken dat ik nooit voor invoering van de digitale euro heb gepleit’
VIDEO: NASA-sondes leggen mysterieuze bol vast bij de zon
Deze schimmige belangen gaan er schuil achter de Week van de Lentekriebels: ‘Rutgers doet hele rare dingen’
In Amerika stierven in 15 jaar tijd 2 mensen aan de mazelen. Zoveel mensen stierven in dezelfde periode door het mazelenvaccin