Graancirkels

Graancirkels hebben buitenaardse oorsprong. Deze onderzoeker legt uit hoe ze ontstaan

Help anderen door deze informatie met je vrienden op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Graancirkelonderzoeker Janet Ossebaard zegt in gesprek met dagblad de Stentor dat ze niet twijfelt aan de buitenaardse oorsprong van graancirkels.

Ze heeft naar eigen zeggen formaties gevormd zien worden. “Ik heb het drie keer mogen meemaken. Je leven staat op z’n kop, want je hebt geen enkel antwoord op de vraag: what the f*ck gebeurde daar?”

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

Ossebaard zag tijdens het ontstaan van graancirkels lichtbollen, hoorde gras knetteren en ook gingen haar haren overeind staan. Bovendien vielen camera’s uit.

Sterkste energetische baan

“Het is een enorm sterk elektromagnetisch veld en daarna is de graancirkel een feit,” zegt ze.

In 1994 zag ze net buiten Assen haar eerste graancirkel. Ze werd helemaal stil van binnen.

In het zuiden van Engeland ontstaan de meest complexe graancirkels. Volgens Ossebaard komt dat waarschijnlijk doordat de sterkste energetische baan van de aarde door dat gebied loopt.

Hoewel er in Nederland wel interesse is in het graancirkelfenomeen, staan mensen in andere landen meer open voor deze cirkels.

Eén op de drie

“In Australië heeft één op de drie mensen UFO’s gezien,” zegt ze. “En in Mexico is niemand sceptisch. De westerse wereld staat er minder voor open.”

Ossebaard zette in Deventer het Graancirkelcentrum op, waar mensen informatie kunnen krijgen over het fenomeen.

“Mensen kunnen er praten over hun ervaringen zonder te worden uitgelachen,” licht ze toe.

[Stentor]

1 1 stem
Artikel waardering

Interessant

Vond je deze info goed?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

16 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
louis gieling
louis gieling
7 jaren geleden

Vraag een volgend keer eens,als je er toch bij staat of ze enige vorm van schade vergoeding voor de landbouwer achter laten.

marcelleke
marcelleke
7 jaren geleden

1994 ? Dan heeft ze lang kunnen zwijgen … Tóch handig, dit uitvallen van camera’s … En dàn die on-ver-mij-de-lijke “veronderstellingen ! Ik zal mijn duit in het zakje doen bij al deze truut : ze is zonder twijfel een alien ……..

Mammon
Mammon
7 jaren geleden

” De westerse wereld staat er minder voor open. ”

Aah, hij zal de achterlijk kudde die “massa” heet bedoelen…
Dezelfde doelgroep die de hele dag op een schermpje loopt te knijpen en volledig wereldvreemd zijn??

Sorry, deze doelgroep heb ik mijn rug allang naar toe gekeerd.
Dit volk “kun je niets meer mee…”

Sparkie
Sparkie
7 jaren geleden

Als ik ooit nog eens in mijn vliegende schotel een verre planeet ga bezoeken dan is het eerst wat ik doe een tekeningetje maken het liefst in een graanveld en dan lekker stiekem verdwijnen en niets meer van mij laten horen.

En dan natuurlijk het liefst na een reis van pakweg 20.000 lichtjaar, dan zal mijn missie pas écht geslaagd zijn, wat een goeie grap, wat zullen die mensen toch wel denken nu, wat een goeie grap ben ik er toch niet voor niets geweest.

Allert
Allert
7 jaren geleden

Waarom zou dit van buitenaardse afkomst moeten zijn, het gebeurt toch hier op aarde?
Er zijn verschillende bewuste intelligente levensvormen die bestaan die je niet kunt waarnemen met onze ogen.
Dat wil niet zeggen dat ze er niet zijn of dat ze niet bestaan.
Dit heeft te maken dat de mens maar 5 % van het totale lichtspectrum waarneemt.

Unbelievable Night Vision Ufo Events!
https://www.youtube.com/watch?v=4utTbJ6b-Tg

Cerman
Cerman
7 jaren geleden

Die Aliens moeten echt oerlelijk en gemeen zijn dat ze hun gezicht niet laten zien maar graanhalmen verbuigen. En die boeren kunnen niet eens de schade op hun verhalen.

Bert
Bert
7 jaren geleden

wat een vreemde reacties allemaal. wel is het vreemd dat altijd camera’s uitvallen …… en harde bewijzen ontbreken.

ben
ben
7 jaren geleden

ik vind het fenomeen graancirkels best wel boeiend . Maar het komt wel heel goed uit dat camera,s en andere elektrische apparaten haperen. En ik kan niks vinden waar mensen dit effect proberen tegen te gaan. Bijvoorbeeld met een kooi van farraday. Ik weet niet of zoiets uberhaupt zal werken. maar ik zou alles op alles zetten als onderzoeker. Om dat elektromagnetische fenomeen tegen te gaan. Zodat je echt wat kunt registreren. Het lijkt wel of onderzoekers zich daar niet mee bezig houden. Als iemand een filmpje of iets dergelijks heeft. Waar een onderzoeker een manier heeft gevonden. Zodat zijn batterij niet leeg raakt bij een graancirkel. Dan ben ik u zeer dankbaar.

Kees van Reenen
Kees van Reenen
7 jaren geleden

De gedachten van Janet Ossebaard zijn het overwegen waard, maar er is meer over te zeggen. Volg de serie op https://demeningvanevert.blogspot.nl/

Back to top button
16
0
We lezen graag je reactie!x