Great ResetBuitenland

Het Pact for the Future van de VN bevat een ‘huiveringwekkend’ aanhangsel dat weg plaveit naar ‘digitale goelag’

Help ons door dit artikel met je kennissen op je socials te delen!

Het Pact for the Future waar de VN-lidstaten onlangs stilzwijgend mee hebben ingestemd, bevat een aanhangsel vol regels voor het internet 2.0 waar de VN de wereld op willen laten draaien. Dit zogeheten Global Digital Compact (GDC) doet critici huiveren, schrijft De Andere Krant.

De weg naar een digitale goelag is bereid, stelt techdeskundige Tim Hinchcliffe vast. Hij noemt het GDC ‘huiveringwekkend’ en stelt dat op het internet 2.0 van de VN geen vrijheid van meningsuiting meer bestaat.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/01/amr1.jpg
Informatie ‘zuiveren’

In die digitale goelag waar hij naar verwijst, krijgt iedereen een digitale identiteit toegewezen en worden degenen die de VN-visie in twijfel trekken verpletterd vanwege het verspreiden van ‘haatzaaiende uitlatingen’ en ‘desinformatie’.

Overigens zijn het de VN die bepalen wat wordt verstaan onder ‘desinformatie’. Met AI-bots wil men de informatie gaan ‘zuiveren’.

Digitale controlesysteem

Hinchcliffe merkt verder op dat men de digitale kloof wil dichten door iedereen op het internet te krijgen. Ook de 2,6 miljard mensen die er nog niet op zitten, moeten in het digitale controlesysteem.

De volgende stap is het installeren van de digitale publieke infrastructuur met een digital ID, CBDC, enzovoorts. De laatste stap is het censureren van het narratief dat tegen Agenda 2030 ingaat.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.9 110 stemmen
Beoordeel dit artikel

Interessant

Vond je deze info goed?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
guest

81 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Wil
Wil
4 maanden geleden

Doe nergens aan mee. Gekzijn ze.

Hugo
Hugo
4 maanden geleden

Het is toch bekend…DE WAANZIN regeert, het is nu zaak om niet mee te doen…en desnoods het hele internet overbodig maken terug naar de seventies… De Banken terug en niet zelf op de stoel zitten om hun zaakjes op te knappen, gewoon betalen bij de kassa,s kranten die alles wat internet voorschrijft overnemen, gewoon zelf onderzoeken, en bedrijven die wat willen verkopen zet het in folders. Zo voorkomen we een digitale gevangenis.

Vrijheid is ver te zoeken
Vrijheid is ver te zoeken
4 maanden geleden

Prima toch, met en klein groepje mensen gewoon de elektriciteitsvoorzieningen saboteren, daaaag digitale wereld.

Edward S.
Edward S.
4 maanden geleden

Gaat nog gezellig worden de komende tijd! Maak je borst maar nat!

Back to top button
81
0
We lezen graag je reactie!x