CoronaMens en Dier

Huisarts haalt uit naar ‘heel slecht geïnformeerde’ Attje Kuiken: ‘Het is waanzinnig’

Help ons door dit met je vrienden op je socials te delen!

PvdA-Kamerlid Attje Kuiken zei vorige week in de Tweede Kamer dat bedreigingen in de zorg volgens haar een gevolg zijn van ‘desinformatie, door mensen die ophitsen en opruien’. Ze noemde in die context het Artsen Collectief.

Kuiken vroeg aan zorgminister Kuipers of iemands BIG-registratie kan worden ontnomen wegens het verspreiden van ‘desinformatie’.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png
Heel veel rare dingen

Huisarts Felix van der Wissel, net als duizenden andere medici aangesloten bij het Artsen Collectief, reageerde in de studio van Blckbx.tv op de uitlatingen van het Kamerlid. “Ik zie vaak dat in de Tweede Kamer heel veel rare dingen worden gezegd. Ik vind ook dat de Kamerleden heel slecht geïnformeerd zijn,” zei Van der Wissel.

Als we de term desinformatie moeten noemen, dan kan-ie net zo hard teruggekaatst worden naar de Tweede Kamer, naar heel veel van de politieke partijen die dit ook tegen ons zeggen, benadrukte hij.

Niet van deze tijd

“Wat je nu merkt, is dat iedereen zich heeft ingegraven, iedereen heeft standpunten gemaakt en als je het er niet mee eens bent, dan ben je desinformatie aan het verspreiden en moet je dus uit het BIG-register worden geschrapt,” zei de huisarts. “Het is waanzinnig. Het is niet van deze tijd.”

Hij pleit ervoor op een open manier de discussie met elkaar aan te gaan en bruggen te bouwen. “En dat je dan zegt: is het wel verstandig dat…? Is het wel verstandig dat die QR-code blijft? Medisch gezien kan ik die niet meer onderbouwen. Het ziet ernaar uit dat de mensen die gevaccineerd zijn meer kans hebben om besmet te raken. Als dat het geval is, betekent dat dat de QR-code er vanaf moet,” zei Van der Wissel.

4.9 124 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je deze informatie goed?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

163 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Annette
Annette
3 jaren geleden

ALS iedereen: politiek, artsen, en wetenschappers nu eens het eerlijke verhaal zouden vertellen, dan zou, in ieder geval voor de vele slaapkoppen, alles wat er gebeurt, een stuk duidelijker zijn.

Attje Kuiken is niets anders dan een trekpopje van het World Economic Forum en zegt en doet precies, wat haar wordt opgedragen.

Wat informatie voor de ene partij is, is desinformatie voor de andere.

Ik vind de opmerking van Felix van Dissel, dat de partijen zich hebben ingegraven, een heel goeie.

Zó is het ook precies, met één groot verschil. Diegenen, die maar door blijven zeuren over besmettingscijfers, ziekenhuisopnames enzovoorts, weten volgens mij precies dat ZIJ degenen zijn, die desinformatie verstrekken.

WIE trapt er nu in vredesnaam nog in de, steeds duidelijker wordende leugens van Mark Rutte en Ernst Kuipers?

Ik had al geen hoge pet op van die nieuwe minister van Volksgezondheid, maar hij valt steeds meer door de mand.

ALS je dan zo nodig moet liegen (niet dat ik dat aanmoedig hoor), doe het dan niet op een manier, die dat liegen gelijk blootlegt.

Felix pleit ervoor om in gesprek te gaan als volwassen mensen en elkaars mening te respecteren.

Dat is een heel nobel streven, maar dat gaat absoluut niet werken.

Felix is namelijk een arts met zijn hart op de goede plaats, zoals in feite IEDERE arts er over zou moeten denken.

Maar…. de meeste artsen in Nederland (en ook in de rest van de wereld) zijn gegaan voor het grote geld.

In Duitsland bijvoorbeeld krijgen artsen voor iedere geprikte patiënt een heel aardig bedrag en deze artsen hebben dus letterlijk hun ziel aan de duivel verkocht.

Het wordt tijd, dat onze regering duidelijk aan het Nederlandse volk vertelt, dat zij totale controle willen over iedereen: gezondheid, bankrekening, wat je doet, wat je koopt enzovoorts.

DAT is namelijk het enige waar alles om draait.

Maar…. dat durven ze natuurlijk niet, want dan gaat zelfs het grootste schaap direct in de aanval.

Eigenlijk kun je de regering zien als een boa constrictor: langzaam knijpt hij zachtjes een beetje in zijn slachtoffer, vervolgens laat hij weer eventjes los om vervolgens weer wat méér aan te knijpen. En DAT net zo lang totdat het slachtoffer dood is.

De enige conclusie, die je hieruit kunt trekken is: zorgen dat je niet in de wurggreep terecht komt!

robroyofireland
robroyofireland
3 jaren geleden

Kunnen wij als zelfdenkende kritische burgers een aanklacht in dienen tegen politici die dergelijk enge uitspraken doen? Persoonlijk vind ik dit nogal bedreigende taal.Zeker zoals het door dat Kuiken word uitgesproken.Alsof het over een feit gaat .Het is echt crimineel hoe ze mensen tegen elkaar opzet .

Underground
Underground
3 jaren geleden

(Hij pleit ervoor op een open manier de discussie met elkaar aan te gaan en bruggen te bouwen.)

Uhh. Wat ik al jaren schreeuw! Op een aantal leden. Moet er gewoon een hele grote veegwagen door dat gebouw 2de slaapkamer. Weg met deze volksverlakkers. Overbetaalde nietsnutten. En dit jaar 2022 word tijd voor de uitvoering daar van. Want zeg nou eerlijk, aan dit soort lieden heeft het volk toch helemaal niets aan.

Miekie
Miekie
3 jaren geleden

Sta op& kom in verzet tegen dit tuig voor het te laat is!! Dit is ons volk niet meer ze hebben te veel schade aangericht en zijn ze nog steeds lachend mee bezig!!

Rick
Rick
3 jaren geleden

Mensen als Kuiken willen zich niet verdiepen in de materie, ze willen de boeken in gaan als iemand die wat gezegd heeft. Of het ergens op slaat is een tweede. Ik verwacht niet dat ze medische kennis of achtergrond heeft, of erbij zijn bij je eigen geboorte, eerste griep of eerste keer ongesteld moet ze mee willen tellen.
Desinformatie is de informatie die niet de lijn van de politiek volgt, dus veel wat buiten de kamer, omt en rivm voorgeschreven wordt.
Wetenschap is hoor en wederhoor, dit laatste ontbreekt zeker in de politieke wetenschap die als een sekte opereert en iedereen moet in die sekte geloven zonder enige tegenspraak, discussie onmogelijk.
Zoals deze arts in de bijdrage aangeeft, we hebben voortschrijdend inzicht, maar de politiek pint zich, waarschijnlijk om diverse op het moment niet te onderbouwen redenen, vast op het eerste standpunt, creëer angst, onderdruk en geef zeker nooit toe dat je misschien fouten hebt gemaakt en nooit van je fouten willen leren.
De foutieve informatie van kuipers over demping van covid door maatregelen, het tonen van grafieken die qua tijd niet overeenkomen zijn geen vergissingen, dit is gewoon vooropgezet bedrog omdat de werkelijkheid de ogen van veel mensen zou kunnen openen.
Ik snap niet dat iemand als kuipers zich voor deze functie heeft gemeld, daar zal toch een gigantisch salaris en een mooie toekomst zijn beloofd als je deze vorm van ‘informatie’, wat ik desinformatie noem, wil verspreiden op de nationale tv.
1 Ding is zeker, zijn big-registratie loopt geen gevaar

B.O.B=Bewust Ongevaccineerde Burger
B.O.B=Bewust Ongevaccineerde Burger
3 jaren geleden

het mens spoort voor geen meter hoort achter het aanrecht dan kan ze dit tegen haar pannetjes zeggen (sorry voor de vrouwen die hier ook lezen dit is niet voor jullie bestemd)
in Den Haag doen ze niks anders dan desinfo verspreiden
kijk naar je zelf ipv naar de huisarts er zijn uitzonderingen natuurlijk die gewoon aan deze idioterie mee doen
voor Atje Uilskuiken valt het niet mee om die ene hersencel goed te gebruiken alles voor het pluche haar tijd komt wel
“wees alert wees sterk en neem geen kamikaze prik voel hoe het is om gezond te zijn er komen andere tijden als we samen de handen in een slaan”

Clown Bassie
Clown Bassie
3 jaren geleden

Wat mij opvalt (zie foto van Kuiken) is dat steeds meer mensen zwarte kleren dragen. Ook in de winkels vind je vooral donkere kleding. De vrolijke kleuren worden steeds minder. Waarom zou dat zijn?

Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
3 jaren geleden

Vaccine is een bio-wapen
PCR test is fraude..
Deze idioten in de regeren zijn niet medisch opgeleid, regeren kunnen ze niet,,,alles wat ze doen is JEP JEP JEP JEP.. allemaal lege woorden.. ONS LAND, ONZE LEVEN IS HELEMAAL KAPOT, GEMAAKT !!

Mensen laat je niet meer gek maken…Neem je leven terug zoals vroeger !! Burger ongehoorzaamheid wat ieder moet doen… Laten we ons land terug nemen en het economie weer opbouwen voor de toekomst van de kinderen !!.

Lanie
Lanie
3 jaren geleden

Ze is niet per se slecht geïnformeerd, ze volgt enkel het agenda van de d..vel.

Maria's hoop
Maria's hoop
3 jaren geleden

Tsja, Kuiken weer hè. Nog steeds geen kip, maar wel volop inhoudsloze nonsens rondkakelen. Een huisarts die kritisch is op het overheidsbeleid verspreidt volgens haar dus meteen desinformatie, is direct een kwakzalver en zou haar/zijn BIG-registratie dan maar moeten inleveren.

Nee kakelkip, deze huisartsen hebben verstand van zaken en roepen daarom niet voor niets op om bepaalde wijzigingen in het ‘corona’-beleid. Die QR-code dient GEEN ENKEL MEDISCH doel, waarom wordt die dan wel gehandhaafd? Omdat het doel al vanaf het begin iets totaal anders was, vraag oompje Mark of zijn magere Hein Ernst daar maar eens naar, die trouwens zijn BIG-registratie al ruim 2 jaar (!) kwijt is.

O, wacht, straks als het 5 over 12 is dan is het natuurlijk ‘Habe ich gar nicht gewußt’. Klinkt bekend toch?

fransje
fransje
3 jaren geleden

Je mag het misschien niet zeggen er zijn nu te veel vrouwen in de tweede kamer naar voren geschoven om dat ze vrouw zijn maar niks geen verantwoording kunnen dragen.

Reknir
Reknir
3 jaren geleden

Als het waar blijkt te zijn dat je als gevaccineerde gemakkelijker besmet raakt dan kan de lijn ook doortrekken. Dan behouden we de QR-code en mogen gevaccineerden niet meer deelnemen aan het sociale leven, gevaccineerden moeten wellicht ook opgesloten worden om de rest van de gemeenschap te beschermen. Dan moeten artsen die dit vaccin aangemoedigd hebben inderdaad hun BIG registratie afgenomen worden wegens desinformatie zoals Felix van der Wissel ook zegt. Dan voelen gevaccineerden hoe het is geweest om ongevaccineerd te zijn het laatste halve jaar (ik ben trouwens absoluut geen voorstander van zo’n uitsluit samenleving, aan de andere kant mogen sommige hier niet mee weg komen zoals bijvoorbeeld Hugo de Jonge, Marc van Ranst en Ernst Kuipers).

Marie
Marie
3 jaren geleden

NEPNIEUWS en dreigementen en bangmakerij komen van de WEFregering en daar hoort juffrouw KUIKEN ook bij.
Evenals al die verontwaardigde kakelende kippen die al bij de interruptietafel gaan staan nog voor Van Meijeren, Van Houwelingen of Baudet één woord hebben gesproken.

wakkere
wakkere
3 jaren geleden

Attje wil zo graag eens bij Klaus op schoot zitten. Snap dat toch

Rene Smit
Rene Smit
3 jaren geleden

De TV-reclame is een en al misinformatie en propaganda. Laat ze die maar schrappen.

Wakker mens
Wakker mens
3 jaren geleden

Alles moet van tafel.
Alles is een gore leugen.
Gifspuit stoppen.
ALLES STOPPEN, NU.

johannes
johannes
3 jaren geleden

ach wat doen we sowieso nog met politici , t enige wat ze doen is de maatschappij op kosten jagen en onrust veroorzaken en voor de rest zou ik niet meer weten welke nuttige bezigheid ze daar nog uit voeren ten gunste van de bevolking waartoe zij een dienende taak hebben.
Een beetje doorgeefluikje spelen van grote bedrijven en sinistere clubjes en daarvoor geld opstrijken kunnen we allemaal wel

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
3 jaren geleden

Atje kuiken een wandelende desinformatie roddelblad!

snappie
snappie
3 jaren geleden

Wat ben ik blij nooit op de PVDA gestemd te hebben, altijd links praten en rechts zakken vullen

John.
John.
3 jaren geleden

Ben het helemaal met het “huisartsen-collectief” eens, hoeveel procent van de Nederlandse bevolking is nou écht ziek geworden dat ze intensieve verzorging nodig hadden?

TAO Foundation
TAO Foundation
3 jaren geleden

Dit soort domme, kortzichtige figuren horen helemaal niet in een regering, ze zijn een gevaar voor de samenleving

Hans
Hans
3 jaren geleden

Waarom mag ik als on gevaccineerde niet bij bv. bakker Bart binnen zitten? Ze zijn toch door het vaccin beschermd? Of bied die qr code ineens bescherming?

Engelbracht
Engelbracht
3 jaren geleden

o o o wat kakelt die baby kip weer,dat zit maar op een plaats van onze €,,meisje ga terug naar de huishoudschool

Engelbracht
Engelbracht
3 jaren geleden

Heel goed verwoord Ria,u heeft een heldere blik

Pieter
Pieter
3 jaren geleden

Al ZOU de QR code werken (doet ie niet) dan nog is het volstrekt onethisch om mensen uit te sluiten via wetgeving.

Pistolen Paultje
Pistolen Paultje
3 jaren geleden

Ze is wel een school-voorbeeld van slechte voorbereiding, niet zo intelligent en “eerst iets zeggen en dan er over nadenken”.

Caroline van de Plas werd van de week ook afgebrand met een opmerking van Attje: “daar kwam 4 minuten onzin uit”.

Absoluut geen aanvulling voor de tweede kamer en zeker geen vertegenwoordiging van het volk. Domme doos!

pqq
pqq
3 jaren geleden

Wist niet dat dat mens zo lelijk was. Lelijk van binnen en van buiten.

Wilbert thijsen
Wilbert thijsen
3 jaren geleden

Kijk attje kuiken is gewoon een uilskuiken ! Die praat t fabeltje na en de herhaalde leugens die er zijn om die qr maatschappij er te laten komen ! We zitten in een wereld van hegel waarin t doel met een valse reden ons door de strot wordt gedouwd ! Overduidelijk is er nooit een a status geweest voor t virus en dus is die spoedwet ongrondwettelijk ! Liegen en framen en verdraaien zijn tot een kunst verheven , en er is grootschalige moord aan de gang ! Het is duidelijk dat t virus met opzet is verspreid om t vaccin er in te krijgen , t verbieden van werkende medicatie en ook de profylactische middelen mensen te onthouden is nogmaals moord met voorbedachte rade ! De vaccinslachtoffers zijn ook de volgende groep die recht gedaan moeten worden . Verder de lockdowns hebben honderden miljoenen mensen in de derde wereld de dood gelost door honger of zelfmoord ! Daarnaast zijn de regeringen landverraders geworden die grondrechten geschonden hebben en t WEF en de grote financiële coöperaties en bolwerken de macht overgedragen ! We zijn bezet gebied en zelfs onze rechterlijke macht is geïnfiltreerd ! Wij t volk moeten ons losmaken van deze criminelen

Deug-Niet
Deug-Niet
3 jaren geleden
Marrob BE
Marrob BE
3 jaren geleden

Attje Kuiken moet oppassen want Mark Rutte gebruikt haar, tot het te heet onder zijn voeten wordt.
Wordt dan opgeofferd zoals hij iedereen opoffert.
En dat is binnenkort, want de truckers in Canada zijn op jacht naar zijn grote vriend, de marxist Trudeau.
Dan is gebeurt met hem, want Italië en Duitsland zijn ook al zonder hem, afspraken met Poetin aan het maken.
Het wordt eenzaam aan de top.
Graag nieuwe verkiezingen en een verbod voor WEF ers.

Wim
Wim
3 jaren geleden

BIGregistratie krijg je voor je vakkundigheid en niet voor je mening. Mevr. Kuiken doet haar naam eer aan en is zelfs boosaardig bezig. Ze pleit voor discriminatie en kan beter (liefst samen met de hele PvdA-fractie) het Haagse toneel verlaten.

Mars
Mars
3 jaren geleden

Het word tijd dat we op gaan staan en pas weer gaan zitten als die hele Haagse poppenkast met landverraders is afgetreden.
Ze staan daar geen van allen voor ons.
Het enige wat ze voor ons doen is het land afbreken met het volk er bij.
Ze vertegenwoordigen het volk niet maar de agenda.
Volk dat nog steeds denkt dat ze die lui kunnen wegstemmen zetten ook hun schoen waarschijnlijk nog voor Sinterklaas.

Helaas heeft de tv en de smart shit veel mensen zo dom gemaakt dat men zichzelf en het land laat afbreken voor een virus met een overlevingskans van 99,7% en dat men massaal heilig gelooft in schijnveiligheid op hun gezicht die nergens tegen beschermen zal dan tegen een goede gezondheid.

Zo’n Kuiken dat lult als een kip zonder kop staat daar ook alleen maar om het volk te belazeren en haar eigen luxe leventje veilig te stellen, net als de rest van die zwendelaars.

Ze worden door het volk betaald, met andere woorden betalen we onze eigen vijanden.

B.Huysman
B.Huysman
3 jaren geleden

Attje kuiken is een marionet van het WEF. Ze is van een partij die zo groot is als een vingerhoed wat doet die in de tweedekamer het zal wel net zo gegaan zijn als in het europees gebeuren ze worden zogenaamd gekozen maar het heeft niks met verkiezingen te maken ze worden er gewoon neer gezet net zo als frans timmermans . De verkiezingen worden al decennia lang gemanipuleerd net zo als de laastste verkiezingen hier in Nederland , smorgens om zeven uur was in spanje al bekend dat trutte en kaag de verkiezingen hadden gewonnen en hier moetsten de stemlokalen nog open gaan ra ra hoe kan dat.

Angel
Angel
3 jaren geleden

Ze lult als een kuiken zonder kop en heeft nergens verstand van! En maar blaten. Ik word zo moe van alles wat die lui staan te verkondigen pffff. 1 Grote, gore leugen van het begin af aan. Wat zal ik blij zijn als de horde eindelijk in gaat zien dat ze belazerd zijn en eindelijk na gaan denken. Maar nog steeds zie ik ze bij de priklocatie heel zelfvoldaan naar buiten komen met een bigsmile op hun gezicht. Echt zo van: mij kan niks gebeuren. Walgelijk gewoon!

Jopie
Jopie
3 jaren geleden

attje Uilskuiken geeft zelf desinformatie zo ook de 2e Kamer, met uitzondering van het FVD en nog een paar partijen. Ook de media geeft desinformatie. Dus uilskuiken houd je snavel en ga een eind fietsen, misschien kun je na jouw fietstocht normaal denken, zo niet rot dan op uit de 2e Kamer.

Jan
Jan
3 jaren geleden

Hulde aan Felix van der Wissel. Wat mij betreft slaat hij de spijker op z’n kop wanneer hij stelt dat het waanzin is om huisartsen met een andere mening dan dat gewenst wordt als straf uit het BIG register worden geschrapt. Ik vind het pure manipulatie. Ik vind het erg goed dat het steeds duidelijker wordt dat veel mensen genoeg hebben van dit gedraai, gedoe, leugens etc. Ik verwacht dat we een erg stormachtig voorjaar tegemoet mogen zien.

Frank
Frank
3 jaren geleden

Attje (Uils)Kuiken kijkt ook als of ze een injectiespuit met vaccin heeft ingeslikt.
Hoe kan je zo’n mens nou serieus nemen?

Jan
Jan
3 jaren geleden

Er zijn er wel meer hoor die een kritisch geluid laten horen, alleen niet voldoende op dit moment. Ik ben het hartstochtelijk eens met de stelling dat het kabinet op een open manier de discussie met elkaar dient aan te gaan en te starten met bruggen te bouwen. Wanneer dit niet gebeurd kan je alleen maar verwachten dat het binnen niet al te lange tijd gigantisch uit de hand gaat lopen en dat wil niemand.

Sophie
Sophie
3 jaren geleden

Zo is het Annette, goed verwoord! en nu maar hopen dat de mensheid op tijd wakker wordt en gaat zien in welke fuik wij gedreven worden. Blijf alert, vooral zelf nadenken en het schaapgedrag afleggen.

D.leijen
D.leijen
3 jaren geleden

Wat gebeurt er in den haag? Gesara kanaal NEDERLAND er wordt net als in WASHINGTON om het witte huis een enorme betonnen muur om de 2e kamer heen gebouwd!! In canada gebeurt hetzelfde! Weet iemand meer daarover?

Joepiedepoepie
Joepiedepoepie
3 jaren geleden

Laat dat domme uilskuiken haar gang gaan, dan blijft er van die fascistische partij weinig over?

miranda
miranda
3 jaren geleden

Twee prikken waren voldoende, dat werd beloofd door politicus VVD en virologen maar het is niet gebeurd. De Big van deze artsen die zitten ons te liggen weg van zijn functie, nu schuilen zij

cieleke
cieleke
3 jaren geleden

deze arts denkt dat discussie mogelijk is aha
dacht het niet er is nu maar 1 waarheid die je mag uitspreken en dat is de VACCINS BESCHERMEN
en iedereen die daar anders over denkt moet zijn B..K houden is toch duidelijk genoeg
de waarheid dat vaccins niet beschermen tegen infectie en daarbij nog risico geven op bijwerkingen krijg je niet boven water door discussie die waarheid komt bovenwater na veel slachtoffers van bijwerkingen en infecties die toenemen ipv afnemen
HET IS DAN WAT JE ZIET en dat kun je uiteindelijk niet meer ontkennen ook de
vaccin gelovigen niet
dat er eerst veel slachtoffers vallen dat is helaas het gevolg van tegenstanders vaccin wegzetten als desinformatie

Caesar Lion Cachet
Caesar Lion Cachet
3 jaren geleden

LS…

Deze Kip zonder Kop is gewoon een door en door dom kwaadaardig mens. Afschrijven en nooit meer over hebben !

Edward
Edward
3 jaren geleden

(Uils)kuiken is een afschuwelijke huilstruik van een extreem gevaarlijke partij. PvdA, D66, VVD, CDA en CU is WEF fasciscme.

ceessie
ceessie
3 jaren geleden

De overheid is NIET te vertrouwen. Er is ook geen ECHTE democratie meer en de rechtsstaat, die is al een tijdje DOOD.

Waar overheden (en dus mensen) toe in staat zijn komt pijnlijk naar voren in de film The Mauritanian, waarin een onschuldig mens 70 dagen lang gemarteld en gefolterd wordt zodat hij alle woorden gaat verklaren wat zij hem in zijn mond hebben gelegd. Daarna zeggen zij dat hij schuldig is en dit bekentenissen zijn. Om hem de doodstraf te kunnen geven.

Maar in werkelijkheid is hij onschuldig en wint deze zaak na 7 jaar. Maar dan gaat Obama (och wat een geweldige president is hij toch !!!) in beroep en deze man zit vervolgens nogeens 7 jaar onschuldig vast.

Een aanrader, overigens is dit geen fictie maar realiteit.

M.L
M.L
3 jaren geleden

Attje uilskuiken
Leeghoofd die voor alles is te gebruiken

Theo
Theo
3 jaren geleden

Men wil tegenwoordig geen onderzoek meer doen

Vlinder
Vlinder
3 jaren geleden

uilskuiken!

Stop
Stop
3 jaren geleden

Atje Kuiken maak je maar eens druk over de coronabesmettingspas. Die moet afgeschaft worden, direct !!!
Trek hier je mond maar eens over open.
Gevaccineerd met Janssen, weet je nog met de Jonge ? Dansen met Janssen ?
Die deze vaccinatie hebben en zelfs met booster erbij worden deze nu ook geweigerd in Duitsland. Daar verschijnt een rood kruis op het scherm dat de QR-code checkt.
Dat krijg je als dank als je hier naar de Jonge hebt geluisterd.
Maak je daar maar eens druk om!!
Dat al dat testen en de QR-code toegangspas-besmettingspas- verdeeldheidspas NIETS uithaalt.

En dat je de ogen sluit voor de ongevaccineerden die al vanaf september 2021 hier overal buitengesloten worden !!!!!!!

Het is genoeg !!!! Open voor iedereen !!

Stop
Stop
3 jaren geleden

Ik las dat Mark Rutte ook geprikt is met Janssen.
Ondanks boosteren krijgt hij ook NEIN onverbiddelijk te horen in Duitsland.

Hoe gaat hij dit oplossen ???????

Wakie Wake
Wakie Wake
3 jaren geleden

Weet je als ik 2 prikken niet heb gehad en krijg de 3de, werkt deze dan?

Als ik al 2 prikken heb gehad, zou de 3de dan wel werken?

Pieter1
Pieter1
3 jaren geleden

Blond en PVDA en een toepasselijk achternaam.

Elise
Elise
3 jaren geleden

De overheid/systeem geeft geen ene moer om hun burgers. Voorbeeld:
Ik(bijstand) zat aan de chemo(kaal hoofd enz) en kreeg cadeautjes. En dat mag dus niet(zelfs geen bloemetje), want in hun ogen bespaar je dan geld uit en mag de gemeente dit terug vorderen. Dit is echt waar.
Dit komt dus, omdat beleid puur technisch is uit bedacht. Houdt geen rekening met andere omstandigheden. En volgens mij kun je alleen beter worden als je liefdevolle aandacht krijgt. En sowieso is het van de zotte om aan de deur een bloemetje te weigeren die iemand meebrengt. Of dat je van te voren zegt, dat ze niks mogen meenemen.
Ik heb hier een klap van gehad.(ik was letterlijk aan het overleven) Het heeft mij een gevoel gegeven, dat we in een systeem leven waarbij er geen aandacht is voor de mens(heid) zelf en al helemaal niet voor zieke mensen.
Hetzelfde gebeurt nu met het corona beleid. Vanaf het begin was al duidelijk dat gevolgschade enorm was/is. En dat die schade heel ongezond is. 1 van de eerste mensen die gingen protesteren waren de psychologen. Huisartsen die toen al kritiek hadden of zelf een oplossing zochten werden weggezet als belachelijk/gevaarlijk. enz enz.
Politiek mag zich niet bemoeien met de medische wereld. Gewoon, omdat zij geen kennis hebben. Zij moeten alleen zorgen dat dingen goed verlopen vanuit de burger. En als ze dat gedaan hadden was heel het beleid rondom corona allang gestopt.
Overheid: technische invulling heeft niks met realiteit te maken. En hoe meer je verzint aan regels, hoe moeilijker je het maakt om iets op te lossen. Je blijft dan hangen. En deze mevrouw zit daar dus. Dat noemen ze in Plato’s grot zitten. Niet meer zien wat daarbuiten gebeurt.
Beste Kuikentje, gezondheid werkt wederkerig en een heleboel factoren spelen daar in mee. Snap dat nou es.
HET BELEID MAAKT MEER KAPOT DAN JE LIEF IS! NU KAPPEN!

Peter
Peter
3 jaren geleden

Kuiken heeft ook het IQ van een kuiken.
Dus er komt alleen maar onzin uit.

salvar
salvar
3 jaren geleden

de pionnen worden zo meteen geofferd.

Klaas waak
Klaas waak
3 jaren geleden

Tismewat met attje
Doutzen aan de andere hand is goed bezig las ik. zij verkondigt hier wat ik ook onmiddelijk zag.

Seksueel wangedrag bij The Voice is afleidingIn de langdradige podcast laat Doutzen zich niet alleen uit over corona en het vaccin. Doutzen zegt ook iets over het seksueel ongewenst gedrag en machtsmisbruik bij The Voice of Holland. De vrouw van Sunnery James vindt dat alles wat er momenteel gebeurt rondom TVOH ‘afleiding’. Ze benadrukt in het gesprek dat het zonde is dat het de komende weken alleen maar over TVOH zal gaan. “Er zijn belangrijkere processen” aldus Doutzen. 

Willem van der Kooi
Willem van der Kooi
3 jaren geleden

De QR-CODE het zogenaamde CTB is op geen enkele manier te onderbouwen betreffende de besmettngcijfers.
Uit vele onderzoeken blijkt dus dat een gevaccineerde evenzo goed besmet kan raken en anderen kan besmetten, wat je dan zogenaamde besmettingen noemt.
Een positieve test zegt niets over het besmet zijn, over besmettelijkheid of ziek worden.
Iedereen die positief test zou dan een klinisch onderzoek moeten laten doen om vast te stellen dat je ook daadwerkelijk besmet bent.
Met andere woorden het CTB draagt niets bij betreffende de gezondheid en dient slechts bij tot een pure controle maatschappij.
Ook andere persoonlijke gegevens kunnen hieraan worden gekoppeld.

rob
rob
3 jaren geleden

mv Kuiken .. mv Koekoek .. lijkt wel de fabeltjeskrant

Jona
Jona
3 jaren geleden

Attje kuiken praat als een kip zonder!
Zij is duidelijk een geval van mind controle en heeft haar ziel verkocht aan de hoogste bieder.

Spooked
Spooked
3 jaren geleden

Die QR code moet er sowieso vanaf, het is Chinees, het is een gevangenis, het is vernederend, het is onmenselijk. NOOIT moet zoiets ingevoerd worden.

peter van S.
peter van S.
3 jaren geleden

Ik heb een “leuke”mededeling voor de gevaccineerden : jullie zijn besmettelijker dan ongevaccineerden, dus het beleid moet “even”worden omgedraaid. Dus degenen met een QR pas : die moeten worden geweigerd en de ongevaccineerden krijgen overal toegang. Het lijkt nl. dat gevaccineerden a-symptomatisch ziekteoverdragers kunnen zijn. Dus : wie moet er eigenlijk in quarantaine ? Juist : de gevaccineerden.

Voor de duidelijkheid : ik ben voor een volledige opheffing , te beginnen met het onmiddellijk intrekken van de noodwet en álle maatregelen en het aanpassen van de wet, zodat ambtenaren met onmiddellijke ingang strafbaar worden bij het geven van geen informatie dan wel duidelijk foutieve informatie dan wel manipulatief informeren , in andere worden “framen”. Eveneens het onmiddellijk beëindigen van de, naar ik begrijp, ca. 3000 persvoorlichters die bezig zijn het volk voor te liegen d.m.v. de uit de commercie bekende “beeld vorming” . Dit “beleid” was ingezet rond het jaar 2000 , met alle gevolgen vandien.

Rick
Rick
3 jaren geleden

Deze zogenaamde artsen hebben de eed van sokrates als ik het goed schrijf af moeten leggen en wat ze nu doen een veel te grote groep daarvan is spugen op hun eigen witte jassen en hier moet gewoon een zware straf opgelegd te worden dit lijkt op Mengele praktijken

VRIJHEID!
VRIJHEID!
3 jaren geleden

De hoogste tijd voor de artsen om aangifte te doen tegen dit (Eéndags)kuiken
wegens smaad en laster zo ook tegen al die andere misdadigers die zich volksvertegenwoordigers durven te noemen!!

Hop
Hop
3 jaren geleden

Tok tok tok tok…..tok
Waar hoort dit thuis?
Is verdwaald zeker ,
Nog eventjes kuiken,
zit jij in een ( luxe? voor zolang dat duurt ) QR kippenhok

Of denk jij dat het niet voor jou opgaat deze onzin, als puntje bij paaltje in jouw kippenhok staat

Wakie Wake
Wakie Wake
3 jaren geleden

Maar goed dat er 1 Kuiken in de Tweede kamer zit… voor plofkippen moet je naar de grootste kruidenier van Nederland ?

Hop
Hop
3 jaren geleden

Kuiken nog even dit ;
Kijk eens naar Aaron Russo op rumble,
Vrijheid van doen en denken ; was voor types /kuikens als jou wellicht bij de wieg al niet weggelegd,

Symbol
Symbol
3 jaren geleden

Dat Kuiken, moet met haar plasje naar Hugo de Jonge gaan en niet meer naar de huisarts!

Piekok
Piekok
3 jaren geleden

Dat Uilskuiken betekend de complete ondergang van die Linkse ratten PvdA.

Pele
Pele
3 jaren geleden

Beter lelijk van buiten en mooi van binnen dan mooi van buiten en rot van binnen ATTJE K.

KarenA
KarenA
3 jaren geleden

Het kuiken vermomd als rode haan in het kippenhok kakelt wat haar opgelegd wordt.

kodebeier
kodebeier
3 jaren geleden

Kuiken is een onbenul, dus meer een uilskuiken dus.

Sjaakkoesto
Sjaakkoesto
3 jaren geleden

De grondrechten zijn in het geding: feodaal systeem wat het kabinet profileert, met een vervolgbewind in de vorm van totale dictatuur.
Dat is waar het op gaat lijken in dit land…

Malion
Malion
3 jaren geleden

Een uilskuiken dus! Nog heel wat te leren.

Ramona
Ramona
3 jaren geleden

Ik denk dat er veel mensen zijn die nu een spuit of pil zouden willen slikken die ze beschermd tegen de domheid van anderen…. Helaas is dit nog een minderheid dus het verdien model is nog karig…

Stop
Stop
3 jaren geleden

Spanje gaat ook versoepelen !

Oostenrijk gaat ook versoepelen.
Op veel binnen locaties geldt momenteel het 2G beleid. Hier komen ze ook al van terug !
Die regel 2 G wordt over 2 weken afgeschaft !!

Nederland wakker worden !!!
Stoppen met QR-code toegangsbewijs !!!
Direct!!!

NooT
NooT
3 jaren geleden

“Het is waanzinnig. Het is niet van deze tijd.” zegt deze huisarts over Attje Kuikens voorstellen.
Waar heeft die man gezeten de afgelopen twee jaar? Het is juist wél van deze tijd.

Daniel
Daniel
3 jaren geleden

Attje uilskuiken ja…

Joost
Joost
3 jaren geleden

Als je informatie over Covid uit de MSM haalt en niet uit vrijgegeven documenten van Pfizer en bijvoorbeeld de Lancet, krijg je iemand die onzin uitkraamt.

Engelbracht
Engelbracht
3 jaren geleden

wij zijn u dankbaar mevr. Kuipen u geeft het laatste restje van de PVDA kiezers over de rand van de afgrond gekieperd,is het ooit in de geschiedenis voor gekomen dat een kamerlid zijn partij naar een miniem partijtje heeft geleid de echte partijleden haten u,en wij prijzen u.

Marianna
Marianna
3 jaren geleden

het is eigenlijk jammer, dat “gezond zijn” niet bij de besmettelijke ziekten hoort.

Johan
Johan
3 jaren geleden

Ik kan dat mens niet langer zien en aanhoren. Het enige wat ze kan is stoken. Hopelijk gebeurd er iets waardoor ze maanden uit de slaapkamer moet blijven.

Klaar met al die deugers
Klaar met al die deugers
3 jaren geleden

Na hoeveel disinformatie kan een kamerlid uit haar ambt worden ontheven (r)attje kuiken?

P. Puk
P. Puk
3 jaren geleden

Wat een achterlijke muts is dat! Oprotten met dat wijf.

Kundalini
Kundalini
3 jaren geleden

Laatste tijd kom ik geboosterde mensen tegen. Ze zien er slecht uit en zijn verkouden. Dankzij de geweldige wetenschap.

Joost
Joost
3 jaren geleden

Die Coronavertegenwoordigster die het zo geweldig vinden on Van Meijeren c.s. aan te vallen op de toon en hoe durft hij dit te zeggen in dit democratische huis(huh, wat?!), zijn een beetje verliefd op Kuipers, anders zouden ze de minister controleren en geen pluimen in zijn reet steken de hele tijd.

Frans
Frans
3 jaren geleden

dat mens is een van de vele waanzinnigen in de kamer die zijn geprogrameerd

OttoVB
OttoVB
3 jaren geleden

De meest urgente vraag zal moeten zijn:
Hoe krijgen we ons land weer terug?

Een gelegenheid voor kiezers hun volksvertegenwoordiger over dit dringende thema te consulteren.

RonKong33
RonKong33
3 jaren geleden

We kunnen ook bepaalde zaken van een heel andere, positieve, kant gaan bekijken… In het BIG-Register kun je over een tijdje precies zien bij welke huisartsen je liever NIET ingeschreven wilt staan… Mocht shredding door die spuit inderdaad waar zijn, zal juist die QR-code gezien kunnen worden als waarschuwing voor de ongevaccineerden… QR? Ja? Dan blijf ik liever een beetje uit uw buurt… 😉

RonKong33
RonKong33
3 jaren geleden

En dan dat schitterende mondkapding wat ze dan af en toe op heeft… Een accessoire voor bij een carnavalskostuum… In het vervolg beter geen “duck face” maar Duck Tape!!

jan R
jan R
3 jaren geleden

kunnen we kamerleden ontslaan met het denk vermogen van een kuikem

Jellie Schreuder
Jellie Schreuder
3 jaren geleden

ik vindt dit een zeer verstandig van deze arts . Het is allng duidelijk dat geen A categorie virus is. Het begint erop te lijken kabinet desinformatie aan het verspreiden is en onnodige maatregelen inzet om angst cultuur in stand te houden. Moge hun dit al hun kiezers kosten. Doel van hun lijkt hun heilige pas te zijn, waarin ze alles willen bij houden, waar men is, wat men. Doet, wat men koopt,met wie men samen is. kortom volledige controle dwang.

Pieternella
Pieternella
3 jaren geleden

Het zou ten strengste verboden moeten zijn artsen te belonen voor een bepaalde medische handeling bij gezonde mensen, waarvan niet vaststaat dat die boven iedere twijfel verheven is. We zien namelijk geen enkel nut bij vaccinaties tegen virusinfecties, omdat het net zo goed kan gaan om een schoonmaakpoging van het lichaam, virus van buitenaf is nog steeds een aanname.

Anna
Anna
3 jaren geleden

Dit zegt meer over Attje Kuiken zelf dan over de artsen die doen wat hun beroep is, MENSEN BETER MAKEN.❗️
Wat deze vrouw anderen verwijt DOET ZE ZELF, tweespalt zaaien en oproepen tot haat tegen mensen artsen …… die gewoon hun werk doen.
Is er ook tuchtrechtspraak voor tweede kamer leden????

Eric
Eric
3 jaren geleden

Attje Uilskuiken

Back to top button
163
0
We lezen graag je reactie!x