Beyoncé doet aan extreme hekserij, beoefent zwarte magie en gebruikt magische spreuken. Dat heeft haar voormalige drummer Kimberly Thompson gezegd.
Kimberly, die zeven jaar in de band van Beyoncé speelde en daarvoor was te zien in Late Night with Seth Meyers, heeft de zangeres aangeklaagd.
Uit documenten die zijn gepubliceerd door The Blast claimt ze onder meer dat Beyoncé haar betoverd heeft met spreuken.
Contactverbod
Verder zou de zangeres haar telefoon hebben afgeluisterd, haar hebben bestolen en zelfs haar kitten hebben gedood.
Kimberly heeft nu een contactverbod aangevraagd voor Beyoncé. Eerder werd een tijdelijk contactverbod afgewezen.
Op 11 oktober zal duidelijk worden of de beschuldigingen ernstig genoeg zijn voor een contactverbod.
Waarheid
Kimberly noemt naast zwarte magie ook seksueel misbruik en het martelen en doden van huisdieren, hoofdingrediënten van hersenspoeling door middel van trauma, zoals in het geval van MK-ULTRA.
Toen magazine Pitchfork Kimberly vroeg naar de documenten, zei ze dat alle beschuldigingen op waarheid zijn gebaseerd.
Foto: Damian Vo Wikimedia Commons
[Vigilant Citizen, Daily Mail]






‘Door geld als schuld is elke coalitie op voorhand ongeloofwaardig’
Top 10 verloren werelden
11 meter lange walvis ontdekt middenin Braziliaanse jungle. Biologen staan voor een raadsel: hoe kan dit?
‘Coronavirus is niet meer hier en we hebben al lang groepsimmuniteit bereikt’
Waarom zonnepanelen letterlijk levensbedreigend kunnen zijn
Serverproblemen NineForNews
Onderzoek: Werken van 9 tot 5 is vorm van marteling
Voedselproducten zijn vaak niet wat ze beweren te zijn. Ontdek hier wat de voedselindustrie in je eten stopt
Kijk: alles wat er nu gebeurt staat in het plan van de Rockefellers uit de jaren 50 om de wereld over te nemen