Gezondheidsinstanties en overheden worden misleid door farmaceutische bedrijven. Zij houden onderzoeksgegevens achter waaruit blijkt dat bepaalde medicijnen niet werken of zelfs gevaarlijk zijn, meldde de BBC.
Daarnaast worden de resultaten van tenminste de helft van alle klinische onderzoeken nooit gepubliceerd.
Tijdens de varkensgriepepidemie in 2009 werd de overheid bijvoorbeeld gemanipuleerd om op grote schaal Tamiflu in te slaan.
Over het hoofd gezien
Zo kocht de Britse overheid voor omgerekend 487 miljoen euro aan Tamiflu om eigen werknemers te laten vaccineren.
Daarbij werden niet-gepubliceerde studies over het hoofd gezien waaruit bleek dat het middel niet werkte.
Ongeveer 80 procent van de onderzoeken naar Tamiflu die lieten zien dat het niet effectief was, werd nooit gepubliceerd of beoordeeld.
Stierven
Overheden baseren zich niet op wetenschappelijk bewijs, maar op het marketingspel van de farmaceuten, zei Simon Kolstoe van de Universiteit van Portsmouth.
Bewijs voor de gevaren van lorcainide, een hartmedicijn, werd maar liefst 10 jaar geheim gehouden. In die periode stierven veel mensen door toedoen van het middel.
Ook de overheid zelf houdt bewijs achter. Zo verzuimde Public Health England om de resultaten van drie klinische studies naar het HPV-vaccin tegen baarmoederhalskanker te publiceren.






“Overwinning! Hongarije doet als eerste Europese land Rothschild-banken in de ban”
CBDC ‘gaat hele verstrekkende gevolgen hebben voor ons allemaal’
VIDEO: Vrouw (22) in rolstoel door griepprik
Zelfverklaard ‘bruggenbouwer’ De Jonge oogst kritiek: ‘Wat een door en door moreel verrotte figuur’
Kijk: Klaus Schwab kondigde in 2016 de breinchip al aan
Van Haga over corona-enquête: ‘Ik vrees dat we nu te maken hebben met een doofpotcommissie’
Melk drinken, wel of niet?
Is Oumuamua een buitenaards zonnezeil? Deze astronomen suggereren van wel
Arts Elke de Klerk bij vrouwenprotestmars: ‘We worden proefkonijnen. Dat moeten we niet willen’