Mens en Dier

Jurist haalt uit naar stikstofminister: ‘Dit is de maffia in mantelpakjes’

Help door deze info met anderen op je socials te delen!

Boeren kunnen zich vanaf begin volgende maand aanmelden voor een uitkoopregeling. Stikstofminister Van der Wal heeft twee langverwachte regelingen gelanceerd: één voor zo’n 3000 ‘grote stikstofuitstoters’ in de buurt van natuurgebieden en een algemene beëindigingsregeling voor zo’n 10.000 boeren.

Boeren die mogelijk voor een piekbelasterregeling in aanmerking komen, kunnen dat checken op een speciale website.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

Minister Van der Wal zei er goede hoop op te hebben dat zich voldoende ‘piekbelasters’ melden die hun bedrijf willen beëindigen. Ze beweert dat er in iedere provincie ‘ontzettend veel ondernemers’ zijn die interesse hebben in de regeling.

Menukaart

“Wij presenteren nu een soort menukaart met mogelijkheden voor boeren,” zei Van der Wal tegen het AD.

“Dus eigenlijk zeggen we tegen boeren: als je wilt stoppen, of eerder met pensioen wilt, dan is dit een heel mooi moment. Maar er zijn ook nog andere regelingen: zoals innovatie, verplaatsen of omschakelen. […] Die gerechten staan ook op de menukaart, alleen die kunnen we nog niet uitserveren. Aan het eind van het jaar staan alle regelingen tegelijk open,” aldus de stikstofminister.

Maffia in mantelpakjes

Jurist Sietske Bergsma, die samen met Jan Bennink de podcast Bakkie met Bennink en Bergsma maakt, haalt op social media fel uit naar Van der Wal. “Ha, daar hebben we ‘em weer: ‘De menukaart’. ‘Met mogelijkheden voor boeren’. Zij staan op het menu,” merkt ze op.

“Dit is de maffia in mantelpakjes,” zegt Bergsma.

4.8 229 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je dit artikel waardevol?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

122 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Beslissen doe je zelf
Beslissen doe je zelf
2 jaren geleden

Flik het niet k sta te koken , en niet van de warmte ! 😡😡😡

Vlinder
Vlinder
2 jaren geleden

Inderdaad Sietske,maffia van de bovenste plank!

Gabriel
Gabriel
2 jaren geleden

En maar doorgaan met het wegwerken van de boeren, linksom of rechtsom, terwijl in de USA de regering ( die helemaal niet kan regeren) op instorten staat.
Ze denken met al deze achterlijke maatregelen weg te komen zeker ?
Binnenkort staat ook hier de boel op instorten en gaan we leven in een veel betere wereld.
Alle misdadigers ( die zelf weten dat ze dat zijn) zullen terecht moeten staan voor al hun wandaden !

Margie
Margie
2 jaren geleden

Ik kan het niet vaak genoeg zeggen. Boeren moeten blijven. Wat willen ze dan. Alles volplempen met die afschuwelijke lelijke nieuwbouwhuizen? En dan niet voor Nederlanders maar voor de kansenparels? Moeten die nog meer kosten? Tunesië krijgt voor asieldeal 800 miljoen euro. Wat een land wordt dit toch. En allemaal naar Nederland. Zit hier nog niet vol genoeg zeker. Natuur zoals ze zeggen is een smoes. Rot gvd op vuillakken.

monica
monica
2 jaren geleden

De boeren gaan weg om meer ruimte te geven voor industrie en woningbouw, dat is de verkeerde oplossing en richting.

Anja Heij
Anja Heij
2 jaren geleden

Nee, niet de mogelijkheden voor boeren staan op het menu, maar de boeren zelf staan op het menu.
En het wordt gebracht alsof je een verse verjaardagstaart wordt gepresenteerd. Schofterig.

Antiislam
Antiislam
2 jaren geleden

Stikstof is een hoax het is Wef agenda wat hier wordt uitgevoerd

Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
2 jaren geleden

Stikstof gedoe is grote BULLSCHIT = ONZIN..

bezorgde burger
bezorgde burger
2 jaren geleden

F A S C I S M E

Willem
Willem
2 jaren geleden

Is weer eens wat anders dan de maffia in witte jassen…

André
André
2 jaren geleden

Verhonger en heers…

Mikkie
Mikkie
2 jaren geleden

Als 13.000 boetrn met haar voostel akkoord haan…hoeveel boeren houden we dan over…

Marc
Marc
2 jaren geleden

Bij ons hier in Zeeland staan er 4 op de zgn piekbelasterslijst, 100 zijn wellicht geïnteresseerd in een uitkoopregeling??? Huh,hoezo zoveel??
Boeren, verkoop je ziel en zaligheid niet voor een paar rotte Euros,nog even en met de huidige inflatie is dat straks geen lor meer waard,trap er niet in,hou je land en je trots!!!

Anja
Anja
2 jaren geleden

Kan minister van der wal niet uitgekocht worden. En per direct afgevoerd worden naar de woestijn waar je alleen maar zand hebt en geen eten en drinken. Daar hoort ze thuis

Yvonne
Yvonne
2 jaren geleden

En waar is Lientje,heb mevrouw BUILD BACK BETTER nog niet gehoord.1 raad voor Lientje van mij neem hem ten harte of stap op:ER IS GEEN STIKSTOF PROBLEEM GA EENS OP ONDERZOEK UIT EN SLA DIE WEFRATTEN DAARMEE OM HUN OREN ,ALLES IS EEN HOAX GECREERD DOOR WEF,VN,WHO,STA VOOR JE BOEREN EN NIET ERACHTER.

Hendrik
Hendrik
2 jaren geleden

Wat heeft ze dat prachtig verwoord:op het menu staan. Verkapte bedreiging. Maw ik eet je op! Zou ze dit zelf bedenken of 1 van haar spindocters?

Geen schaap
Geen schaap
2 jaren geleden

Uitkopen voor een schijntje na alle investeringen, en daarna gelijk minstens 50% naar de belastingdienst. Gek he, dat boeren op de rand van zelfmoord staan.

Deze reactie had ik ook naar BNdeStem gestuurd toen het nog kon. Uiteraard niet geplaatst. Niet snel was het niet meer mogelijk om te reageren.

Zo werkt de MSM dus.

Seemore2day
Seemore2day
2 jaren geleden

Meer dan de helft van de wereldbevolking steekt de rot moord van de honger en hier moeten de boeren weg. Wie bedenkt zoiets, een hersenloze waarschijnlijk!

Oh Hooggeleerde Bonusverteerder
Oh Hooggeleerde Bonusverteerder
2 jaren geleden

Nog een mooi maffia in nette kleertjes voorbeeld;
Ik zag daarnet Andre Gerrits van Universiteit Leiden bij Blackbox verkondigen dat er geen betrouwbare Russicshce media zijn.
“Wat zij schrijven slaat werkelijk nergens op” zei hij.
En dat het conlfict enkel aan Rusland te wijten is.

“Oliver Stone kan wel van alles verzinnen”, reagerend op de docu ‘Revealing Ukraine’
Hier een vers bericgt van Oliver Stone:
https://www.bitchute.com/video/HrNljRlRvLrj/
Jaja de Universiteit Leiden leeft ook van DONATIES, of niet, Andre Gerrits?
Met als belangrijkste infobron een Washingtons ‘factcheck’ bedrijf.

UNIVERSITEIT LEIDEN, laat me niet lachen

Dubito
Dubito
2 jaren geleden

“Wij doen u een aanbod dat u niet kunt weigeren”.

Maffiatekst. Zie De Godfather.

Mieke
Mieke
2 jaren geleden

Goh, zouden we met een soort “uitkoopregeling” van dit misdadige, gewetenloze, schaamteloze, onmenselijke, oerdomme kabinet af kunnen komen? Weliswaar ook wel met de centjes van de belastingbetaler, maar met het ruimen van dit kabinet, verdwijnt ook ineens alle stof waarmee men ons al jarenlang probeert te verstikken. De baten zullen vele malen hoger zijn dan de kosten.

Poesie maaauw
Poesie maaauw
2 jaren geleden

Kleinerent en laag, beneden pijl

Poesie maaauw
Poesie maaauw
2 jaren geleden

Waarom zou het toch al zo lang droog zijn?
Zou het komen om de boeren te pesten?
(H.A.A.R.P)

Hesa
Hesa
2 jaren geleden

Na verloop van tijd zegt de Haagse maffia:” ja maar het was vrijwillig”…

Simon
Simon
2 jaren geleden

Veel boeren zullen overstag gaan en geld voor hun eieren kiezen 😉 Geld maakt niet gelukkig, maar is wel handig om te hebben. Maffia praktijken inderdaad, maar de maffia bestaat ook nog steeds dus dit gaat ook gewoon gebeuren, helaas. Alles moet kapot.

Liegebeest
Liegebeest
2 jaren geleden

Stel nu Dat je een boer bent. Je Kan blijven schoppen. Want het klopt natuurlijk niet. En je hebt volkomen gelijk. Het gaat om je grond. Niet om de natuur. En Al’s 2e gaat het om de voedsel schaarste te creeren. Lister je niet genoeg naar de staat Dan is er voor jouw geen vrete misschien een Paar insect en Al’s je credit points genoeg over hebt door je buurman te verraaien. Maar je Kan ze ook met hun eigen onzin terug slaan. Je koopt je in in een oerwoud ter compensate van jouw uitstoot koop je kwa oppervlajkte 10x je boederij aan oerwoud in het buitenland. Begin je gelijk een offshore bv met trust waar je je boederij onderbrengt. Betaal je geen winstbelasting Meer. Alleen 4% van wat je uitbetaald aan jezelf via de trust. En je co2 stikstof whatever uitstoot daar heb je compenserende certificate voor. Vanwege het oerwoud wat je beheerd. Als Dat nodig is om boeren te redden. Zelfde Al’s met die nerstfokkers. Nou ben ik zelf niet echt van dieren mishandelen maar het is een business. Waar ik woon Kan dit alles gewoon. Dus Al’s er niemand een uitweg zoekt ik hoef er niks aan te verdienen. Maar ik Kan je wel op weg wijzen. Ik heb gewoon een hekel aan den haag. Dus Al’s ik ze dwars ka. Zitten help ik graag.

Hans
Hans
2 jaren geleden

Vanavond even naar Nieuwsuur gekeken en ik zag daar NPO-presentatrice Mariëlle Tweebeeke die Rik Loeters, de fractievoorzitter van BBB in Gelderland, op een onbeschofte wijze ondervroeg. “Jullie moeten hier toch blij mee zijn” riep zij uit maar Loeters gaf netjes aan dat er veel haken en ogen zijn aan deze regeling.
Kort gezegd, komt het er, mijns inziens, op neer dat een boer die hier in trapt zijn/haar eigen graf graaft. Want wat heb je aan geld in deze economisch onzekere tijden? Gebouwen, landerijen, dat houdt zijn waarde, geld niet.
En het enige wat het kabinet Rutte weet te bieden is een zak geld. Geen enkel begrip voor wat een boer en boerin drijft, namelijk op een verantwoordelijke en duurzame manier om te gaan met de natuur en met levende have.
Het is kortom een zielig zootje in Den Haag. En een schande dat de christelijke partijen CDA en CU dit toelaten. Hun verhaal over rentmeesterschap kunnen ze vanaf nu wel bij het vuilnis zetten.

Gosse
Gosse
2 jaren geleden

Dommer dan deze vrouw bestaat er niet.
dit is het soort volk waar Führer Rüttler zich mee omringd, dan valt het niet op dat hij zelf zo dom is, of het speelt.
Ook zij heeft niet in de gaten dat ze niet meer en niet minder is dan een bruikbare idioot die na gedane arbeid ook afgedankt wordt.
Ze komen allemaal aan de beurt, als de grote schoonmaak gaat beginnen.

Wouter B
Wouter B
2 jaren geleden

Er word wel heel lachwekkend mee omgegaan dat 70% van de boeren verdwijnen, alsof het niets voorstelt de bevolking uithongeren!

Rombout
Rombout
2 jaren geleden

Inderdaad deze regering is gelegaliseerde maffia.

Ikke zelf
Ikke zelf
2 jaren geleden

Dat zoogdier van Van der WaL heeft de blik van een blik sardientjes, Daar straalt geen enkele intelligentie van uit.
Jammer dat dit soort huppelblikjes op zo’n positie zitten.

jan zonder vrees
jan zonder vrees
2 jaren geleden

wanneer IN GODS NAAM komt het gepeupel in aktie
Die trut is te achterlijk om door te gaan als mens !

Shelby
Shelby
2 jaren geleden

Owh nee ging gisteren naar tuincentrum voor plantenvoedsel en elk plantentenvoedsel bezat bevat als hoofd bestanddelen stiksstof

salvar
salvar
2 jaren geleden

Die gerechten staan ook op de menukaart?
gaat zeker vaak uit vreten?

wat een leeghoofdig iemand , dom dom dom.

apyr
apyr
2 jaren geleden

Laten we dat gajes voor eens en voor altijd de grens over jagen, de land verraders

malion
malion
2 jaren geleden

Mensen met ogen die die niets uitstralen regeren het land, nog geen lichtje te zien.

Kees
Kees
2 jaren geleden

Een onschuldig gezicht trekken, en ondertussen ons de Nederlander
verraden.
Dus ook het takken wijf uit Hardewijk. mag naar Scheveningen maar eerst
met pek en veren op een boeren stront kar door Den Haag heen.
Het zal je moeder maar wezen die te dom is om het te zien en alleen geilt
op dat baantje als minister

Jan
Jan
2 jaren geleden

Beste Boeren laat je geen oor aannaaien niet vrijwillig en niet gedwongen dwang duurt jaren dan zijn die volksverlakkers van onze huidige regering die huidige W.E.F likkers hopelijk allemaal opgepakt.
Bovendien met de huidige inflatie is dat geld wat je vangt na 5 jaar gehalveerd misschien nog wel erger dus absoluut niet doen samen staan jullie veel sterker dat hele stikstof beleid is een hoax.

111
111
2 jaren geleden

Allemaal een enorme hoop BULLSHIT van dit WEF regering.
Laten ze eerst die 278 18 hole golf banen dicht gooien en die 300 kastelen vol zetten met die buitenlanders.

dwd
dwd
2 jaren geleden

De mafia en de staat zijn idd gelijke

Klaas
Klaas
2 jaren geleden

“Woest aantrekkelijk regeling” Wie verzint zoiets? Ik denk iemand met kwaadaardige gedachte. Politici met creatief woord gebruik zoals “stikstofdeken” mevrouw is zo creatief dat zelf iso gecertificeerd betonen zwemvesten kan verkopen. En met droge ogen kan beweren het proces is goed dus het werkt, maar je verzuipt wel.

Spooked
Spooked
2 jaren geleden

In een eerder artikel hier was te lezen dat de meeste boeren in Limburg willen stoppen met boeren. Betekent dit nu dat de boeren de strijd opgegeven hebben? De handdoek in de ring gegooid hebben?

Dus de sekte gaat winnen?
Gewoon opgeven?

De strijd zal nu naar de burger gericht zijn. Zullen zij ook opgeven?

sjefke
sjefke
2 jaren geleden

Wat zijn wij blij met het WEF!
Eerst de boeren weg, dan de transportsector kapot en we hebben de noodzakelijke hongersnood!
Dan kun je de mensen gemakkelijk dwingen als ze geen eten kunnen betalen!
Voer de oorlog een beetje op en zorg dat dienstplichtigen naar Oekraïne moeten, dan maak je de bevolking machteloos!
Bij een beetje opstand zijn de Nederlanders een vogel voor de (buitenlanders) kat!!
Dan gooien we ze uit hun eigen huizen om de door het WEF gewenste omvolking te realiseren!
Dan vormt in Ieder geval Europa geen probleem meer voor de ene Werldregering!!
Lieve mensen laat het toch a.u.b. Doordringen ze komen voor onze kinderen!!!

nico
nico
2 jaren geleden

Tof plan (maar niet heus) van een achterlijke idioot , de export van nederlandse producten inperken en de export van geld verhogen. Vooral zorgen dat er zo min mogelijk geld het land inkomt zodat het in verval raakt. De export moet eigenlijk altijd hoger zijn dan de import om een rijk land te zijn en te blijven. Behalve geld dat moet je binnen het land houden voor een gezonde economie. Lagere school stof , tenminste in mijn tijd.

gerritje
gerritje
2 jaren geleden

mensen laten zich zo makkelijk chanteren en onder druk zetten tegenwoordig , ik sta er soms met open bek naar te kijken (vooral dat men er mooie namen aan durft te geven ook), met name de jeugd , ietwat intimidatie en ze vliegen.
Wanneer iemand roept dat het volgens de wet mag dan schijnt iets ook al te moeten tegenwoordig en meestal is het nog maar de vraag of het iets wel werkelijk volgens de wet is , ze kunnen wel meer vertellen.
Maar goed , natuurlijk zijn er boeren die hun kans schoon zien , maar hoop toch dat het een minderheid zal blijven die toch al def op omkieperen stond, en och wat zullen ze die boeren weer misbruiken onder het mom van : zie je wel een HELEBOEL boeren zijn u al voorgegaan , dus toe nou maar……hij is braaf

nico
nico
2 jaren geleden

Hoe schakel je concurentie van een land uit? Gewoon een drogreden verzinnen en de rest doen ze zelf. De know how van onze boeren is al geexporteerd dus kunnen andere landen het zo overnemen.

Piet
Piet
2 jaren geleden

Zíj blijft het volhouden vanwege persoonlijk belang. Zij wil de boeren elimineren om de voedselvoorziening bij Gates te leggen met zijn kunstmatig voedsel. Haar man heeft belang in de bezorgdienst van voedsel. Dezelfde dienst waar ook Gates belang heeft. Daarnaast is Gates sponsor van LU Wageningen met zijn Foundation, om die reden eerst liefdadig, later de dikke winsten pakken vanwege monopoly positie. Wie doorziet dat nu eens.

Minos
Minos
2 jaren geleden

Er is ook een menukaart voor de eerste en tweede kamer. Het is wel een eenpansgerecht maar als je dat niet lust kun je nu nog annuleren en vertrekken. Is een eenmalige woest aantrekkelijke aanbieding!

Piet
Piet
2 jaren geleden

The Bill Gates factor
Christianne van der Wal is married to Piet van der Wal, the son of Okke van der Wal, who passed away in 2019. Okke was one of the richest 500 people in the Netherlands, with most of said wealth coming from Boni supermarkets. The company has 44 stores across the Netherlands and a distribution center in Nijkerk. Bouke van der Wal, Piet’s brother, is technically listed as the owner of Boni now. But it’s the family business. Picnic is a Dutch online supermarket with 70 delivery hubs and 10 distribution centers in the Netherlands, Germany and France. The company was founded in 2015 by five rich families, including the van der Wal’s. Picnic solely fulfills online orders and delivery.

Den
Den
2 jaren geleden

De Nederlandse bevolking staat niet achter de boeren.
Deze groep voelt zich compleet alleen staan.
Zeer binnenkort zijn ze moe gevochten en is de visie uitzichtloos.
Iedereen heeft zijn prijs en worden ze uitgekocht.
De boeren hebben geprobeerd iedereen mee te krijgen net zoals de demonstranten tijdens de covid protesten.
Wij , Nederland, staan straks voor de spiegel en vragen ons af wat hebben wij daadwerkelijk ondernomen om onze vrijheid te bewaken en te behouden?
Aan u het antwoord.

Dobby
Dobby
2 jaren geleden

Ik kan werkelijk niet begrijpen dat een ´minister’ zich laat lenen voor de ‘stikstofhoax’ heeft deze mevrouw nou echt niet in de gaten dat zodra de ‘sloop klus’ is geklaard zijzelf ook overbodig is???
Meedoen of iets doen om jezelf en je hachje veilig te stellen werkt niet en zal ook nooit werken, heeft de geschiedenis toch vaak genoeg uitgewezen???

Erik
Erik
2 jaren geleden

en dan vragen mensen zich af waarom ik drink?

Anoniempje
Anoniempje
2 jaren geleden

deze dame voelt zich zo enorm gezien en gehoord in haar WEF club dat haar minderwaardigheidsgevoel nu plaats maakt voor powerrr over de hoofden van boeren. hoogmoed komt voor de val …

Jet uit de Achterhoek
Jet uit de Achterhoek
2 jaren geleden

Als dat stofje nou eens niet STIKstof, maar GROEIstof had geheten, dan was er niets aan de hand geweest. Hadden ze geen probleem kunnen creëren.

Reactie opslaan
Reactie opslaan
2 jaren geleden

In geheel Groningen is nog 1 abn bank….
De digitale deugeuro word voorgesteld……
De pinapparaten zijn usa/atm aan het worden….

De compensatie fiateuro zal verdampen.
Oeps wisten jullie veel.

Alles draait om toestemming verkrijgen u te mogen besodemieteren.

Marijke
Marijke
2 jaren geleden

Snakes in Suits: When Psychopaths Go to Work is a 2006 non-fiction book by industrial psychologist Paul Babiak and criminal psychologist Robert D. Hare. The book describes how a workplace psychopath can take power in a business using manipulation.

Marijke
Marijke
2 jaren geleden

‘Maffia in Mantelpakjes’ hele mooie variant op ‘Snakes in Suits’.
Van der Wal komt met dodelijke menukaart.
Neem zelf een hapje.

Dewatergeus
Dewatergeus
2 jaren geleden

Hopelijk duurt deze stikstof-clownshow niet meer zo lang.
Het is gewoon belachelijk wat in dat Praathuis aan taal en fantasie wordt uitgeslagen en voorgelegd.

Moet je die uitspraken van god Klauss horen. Om je dood te lachen wanneer je weet dat de malfunctionaris het ook nog meent met het Weer! Zijn weet want hij denkt dat hij reeds de baas over de planeet is.

Een junta is er om het leven van een volk lastig en onmogelijk te maken om het onder de knoet te houden zodat zij, die denken boven ons te staan, als god in Frankrijk mogen en moeten leven.

Gelukkig dat deze dagen van onderdrukking aflopen.

Dewatergeus
Dewatergeus
2 jaren geleden

De dollars staan reeds in haar ogen en dat is dan ook het enige wat in deze mevrouw steekt: macht en geldgier.
Samen met haar zaken-husband zijn ze sterk maken nog meer geld door de Boeren weg te jagen en met ons geld “iets moois voor een uitgelezen groepje grote food-fabrieken bouwen en het Polderland en de rest van de wereld van muskietenmaaltijden voorzien. Ze ziet de gouden eeuw uit het geschiedenisboekje weer terugkomen.

Terug naar de Middeleeuwen.
Op naar de goeie oude tijd met Lijfeigenen.

Steven
Steven
2 jaren geleden

De enige reden dat boeren moeten verdwijnen is dat de voedselproductie WEG moet. Ze hebben niet voor niks een voedselHUB opgetuigd in Wageningen!

R.B.
R.B.
2 jaren geleden

Dat Van der Wal überhaupt kan slapen, kan eten wat de boeren hebben verbouwd en onder de mensen durft te komen…..

hoogtijd
hoogtijd
2 jaren geleden

MAFFIA, SCHURKEN WEF BENDE. WANNEER KOMT ER EEN EIND AAN DAT WEF GEDOE. OPROTTEN. NU.

PIPO
PIPO
2 jaren geleden

Echt waar he die van der kwal blijft maar liegen is ze het stiekeme vriendinnetje van Rutte ?
De boeren willen helemaal niet uitgekocht worden GEEN 1 ‼️‼️‼️‼️

Tom Poes.
Tom Poes.
2 jaren geleden

Vertrouwen in Vak K, met inbegrepen van deze madam, is bij mij totaal verdwenen. Al de beloften gedaan door Rutte (VVD) en zijn kabinetten, zijn loos gebleken: 1000 Euro per werkende, het MH 17 drama(onderste steen), de aardbevingsschade in Groningen, de Teeven kwestie (bonnetjesdeal), het inlegvelletje over het Oekraïne Referendum, het Toeslagenschandaal en de verdwenen kinderen, overstromingen in Limburg, etc. NIETS lossen ze op, helemaal NIETS!

Sardo
Sardo
2 jaren geleden

De waarschijnlijke en echte reden is.

De Boeren moeten weg.
Hun grond is bedoelt voor het realiseren van TristateCity

Driehoek Amsterdam, Brussel en Keulen is een wereldstad.

Geplaatst op 13 oktober 2016

https://duitslandnieuws.nl/blog/2016/10/13/driehoek-amsterdam-brussel-en-keulen-is-wereldstad/

Zie plaatje

Sardo
Sardo
2 jaren geleden
globolisten
globolisten
2 jaren geleden

Van der WAL Maffia minister boeren trap niet in die val ,maar recht jullie rug de bevolking staat pal achter jullie houd stand we hebben jullie hard nodig met deze sloop Regering van het WEF

Diana
Diana
2 jaren geleden

Zeker maffia word tijd dat deze maffiapraktijken stoppen!!!

Rotterdammer
Rotterdammer
2 jaren geleden

Boeren die zo dom zijn hun gegevens in te dienen “om te zien of zij in aanmerking komen (“voor 120%”)” graven hun eigen graf.
Zij vullen VRIJWILLIG de overheidsdatabase en de onbetrouwbare overheid kijkt grijnzend toe…

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
2 jaren geleden

En WAT gaat die minister dan zelf eten ? Gras of zandtaartjes ?

Of is dat er zo één die denkt dat eten uit de supermarkt komt ?

Oh wacht, het voer voor de kudde komt in de toekomst (on)natuurlijk uit de fabriek van Bil Gates.
Maandag : Groene drab.
Dinsdag : Blauwe drab.
Woensdag : Oranje drab.
donderdag : Rode drab.
Vrijdag : Gele drab.
Zaterdag : Paarse drab.
Zondag : Feestelijke alle kleuren van de regenboog drab(kliekjes dag dus).

Wat een vooruitzicht, jummie.

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
2 jaren geleden

VVD is sowieso puur maffia

hw.peters77@gmail.com
2 jaren geleden

DE BOEREN MOETEN MASSAAL WEIGEREN MEE TE GAAN MET DE IDIOTERIE IN DEN HAAG VAN MINISTERS DIE GEEN MOER SNAPPEN VAN HET BOEREN BDDRIJF !!! ALS ZD HET WAGEN HUN PRIVE EIGENDOM TE BETREDEN AAN DE HARK ERMEE OPSODEMIETEREN. KLAAR ER MEE. STUUR DIE ACHTERLIJKE GELUK XOEKERS MAAR TERUG NAAR LANDEN VAN HERKOMST WO TURKEN MAROKKANEN ZUID AFRIKANEN ETHIOPIEERS IRITREERS ENZ ENZ ENZ . ER HOEFT HELEMAAL NIET GEBOUWD TE WORDEN. ONZE HUIZEN WORDEN BEZET DOOR HEN DIE HIER NIET THUIS HOREN. DAN IS ER WEER RUIMTE ZAT VOOR ONZE KINDEREN !!! WIE GEEN VLUCHTELINGEN ZIJN IN NEDERLAND MOETEN VERTREKKEN. DAN KUNNEN ZE MET HUN KENNIS VAN NU HUN EIGEN LANDEN VAN HERKOMST HELPEN OPBOUWEN. DE UITSTROOM VAN ALLOCHTONEN MOET OP GANG KOMEN. OOM IN DE NEDERLANDSE POLITIEK WEGWEZEN. ZE MAKEN CAN ONS LAND EEN PUINZOOI. !!! ZEND ZE WEG !!! GEEN NIEUWE VERKIEZINGEN MEER HET ZIJN ALLEMAAL DRAAIKONTEN EN SLIJMJURKEN.IK WIL MIJN OUDE RUSTIGE KONINGSHUIS TERUG . EN ONZE CHRISTELIJKE MONARCHIE HERSTELLEN. DAN KOMT ER RUST EN STABILITEIT.

Nog niet!
Nog niet!
2 jaren geleden

Er staat moord en verderf op het menu van Restaurant Build Back Better.

Julia
Julia
2 jaren geleden

Het landje van excuses, geen herinnering aan, onkunde van op de stoel geplaatste zogenoemde ministers die geen enkele know how van zaken hebben van de post waarop ze zijn beland, gereedschapskist, herstelbetalingen, het schenken van talloze miljarden aan bodemloze putten en nu hebben we de menukaart. Ze weten van wanhoop en arrogantie wat ze moeten verzinnen. Ik begrijp alleen niet de boeren zolang protesten en nu gaan velen knikken en buigen alleen al om het geld. De ondergang van de landbouw en onze veeteelt wordt door de belastingbetalers op het bordje gelegd, veel boeren profiteren hier nu van en de burgers kunnen met de dag meer en meer betalen voor groenten, vlees, zuivel en fruit. De dik voor mekaar show zullen we maar zeggen. Haal die omgekeerde vlaggen dan ook maar weg en hang er maar een wokevlag voor in de plaats. Wat een volk dat tekent voor de eigen ondergang maar er wel zwaar voor moeten gaan boeten. Grote mond maar angst en onderdanigheid beheerst hun leven.

Julia
Julia
2 jaren geleden

Mama met de trillende kindertjes toen de boeren voor de poort stonden blijkt een smerige wolf te zijn je zou maar zo een moeder hebben, Hopen dat als ze volwassen zijn dat ze er flink achter komen wat een tof wijf mama was.

Helmi
Helmi
2 jaren geleden

Ik wil wel eens zien hoeveel boeren toehappen. Een klein deel hoor je van de boeren…..ben benieuwd.

HenryH
HenryH
2 jaren geleden

STICKTOCH minister Van Der Wal.
Schaam je diep….

Sophie
Sophie
2 jaren geleden

Christianne van der Wal gezien bij Jinek.
Ze weet niet waar ze over praat, heeft geen greintje verstand van de agrarische sector, ratelt alleen na wat ze moest instuderen van beleidsmakers die evenmin verstand van zaken hebben.
Dit land is zo diep gezonken dat je bijna zou denken: Laat de lucht maar vallen, er is geen licht meer aan de door en door verziekte horizon.

Izzy
Izzy
2 jaren geleden

All on TaxPayers money..and under the “Leadership” of Caroline vd Plas…

Ryu
Ryu
2 jaren geleden

Daar gaat onze voedsel..

M@j
M@j
2 jaren geleden

En ons maar via de msm, laten geloven dat er meer als 3000 boeren zich hebben aangemeld voor de regeling. Ze staan te dringen….en moeten geduld hebben.
Nou, ik geloof er niet in dat rutte binnenkort, opstap, dus dit geloof ik ook niet.

EdR
EdR
2 jaren geleden

Welke wilde natuur in dit landje neemt het op z,n bordje het lijdend voorwerp te zijn? Er bestaat helemaal geen wilde natuur hier te lande waar de hand van de mens niet doorheen is geroeid om maakbare natuur te krijgen. Ja toch wel, de berm van de snelwegen die als gekken floreren in het voorjaar van de CO2 en stikstof plus het zout, totdat de mens het als onkruid bestempeld. Nota bene onze echte wilde natuur. Mot u nog peulen?

Back to top button
122
0
We lezen graag je reactie!x