Ufoloog Anthony Bragalia probeert te achterhalen wat voor soort metaal de Amerikaanse overheid uit UFO’s heeft gehaald.
Het materiaal zou opgeslagen liggen op het terrein van miljardair Robert Bigelow in Las Vegas.
Bragalia heeft een Wob-verzoek ingediend over het metaal en eist dat bepaalde documenten hierover openbaar worden gemaakt.
Hij is naar eigen zeggen bereid de Amerikaanse overheid voor de rechter te slepen als hij de informatie niet krijgt.
Grote sommen geld
De New York Times schreef eerder deze maand dat het Amerikaanse ministerie van Defensie in het geheim onderzoek deed naar UFO’s. Het ministerie bevestigde het bestaan van dit project.
De krant meldde ook dat tijdens het onderzoek een onbekende metaallegering uit een UFO zou zijn gehaald.
Bigelow kreeg grote sommen geld van het ministerie om de metaallegering te onderzoeken en te bewaren.
Historische gebeurtenis
Het feit dat het Amerikaanse leger toegeeft onbekend materiaal uit een UFO te hebben gehaald is volgens Bragalia een ‘historische gebeurtenis’.
“Er zijn nog maar weinig details over de herkomst van het materiaal,” zei hij. “Ik eis dat verschillende agentschappen alles naar buiten brengen wat zij weten over deze mogelijke buitenaardse legeringen.”
Verbluffende eigenschappen
Ralph Blumenthal, één van de auteurs van het artikel van de New York Times, verklaarde tegenover MSNBC: “Ze hebben materiaal verzameld van die onbekende vliegende objecten. Zo hopen wetenschappers te kunnen achterhalen hoe die UFO’s aan hun verbluffende eigenschappen komen.”
Blumenthal zei verder dat het Pentagon nog altijd niet weet uit welk materiaal ze bestaan. “Het is een soort legering die ze niet kennen,” stelde hij.
[Express]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






“Veel massale schietpartijen in Amerika zijn vooropgezet plan van de overheid”
UFO-klokkenluider: wat ik met eigen ogen heb gezien, is zeer verontrustend
Twitter-alternatief Mastodon blijkt bolwerk van pedofielen en kinderporno, zo erg is het gesteld
Journalist maakte film over pedofielen in het PARLEMENT en vreest nu voor haar leven, bekijk ‘m hier
300 wetenschappers: “Genetisch gemodificeerd voedsel niet bewezen veilig”
‘Zo zet je een pathologische leugenaar op zijn plek’
Gigantische oceaan ontdekt op 700 kilometer onder het aardoppervlak
Kinderen worden naar slavenkolonie op Mars gestuurd. Deze ex-CIA-medewerker zorgt voor opschudding met bizarre uitspraak
Wat is water? (video)