Robert F. Kennedy Jr. onthulde vorig jaar op de Limitless Expo dat hij net een grote rechtszaak had gewonnen tegen de Amerikaanse telecomautoriteit FCC, die hij ervan beschuldigde te liegen over de straling van mobiele telefoons. Beelden daarvan circuleren momenteel op sociale media.
“Als je een kind hebt, laat hem dan nooit zijn mobiele telefoon in de buurt van zijn hoofd houden. Laat hem de telefoon niet in één van zijn zakken dragen,” waarschuwde Kennedy.
“Als het een meisje is, laat haar dan niet haar mobiele telefoon in haar borstzak dragen. Laat haar het toestel niet in de buurt van haar eierstokken dragen,” vervolgde hij.
RFK Jr. on “the really extreme dangers of cell phone radiation”.
“I just won a big suit against FCC… for lying to the public about cell phone radiation.”
“If you’ve got a kid, don’t ever let him put his cell phone near his head. Don’t let him carry it in one of his front… pic.twitter.com/CPs3WBFY4m
— Wide Awake Media (@wideawake_media) May 4, 2025
(Video verwijderd? Klik hier...)
Tienduizenden studies
Hoe verder je de mobiele telefoon uit de buurt van je hoofd houdt als je belt, hoe beter je af bent, zei Kennedy, die minister van Volksgezondheid onder Trump is.
“Er zijn tienduizenden studies die de extreme gevaren van telefoonstraling aantonen.”
Geen complottheorie
Tijdens een bijeenkomst die werd uitgezonden door NewsNation zei Kennedy dat de radiofrequente straling van 5G erg gevaarlijk is. Deze straling verstoort de bloed-hersenbarrière en is gelinkt aan glioblastoma’s en andere kankers, en veroorzaakt een hele reeks andere desastreuze gezondheidseffecten, zei hij.
“Je kunt beweren dat het een complottheorie is, maar het federaal hof van beroep heeft me in het gelijk gesteld,” aldus Kennedy.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Het officiële verhaal over 9/11 klopt niet. Als je dit meemaakt, weet je waarom
Weduwnaar (79) lastiggevallen door ‘geest van overleden vrouw’
Je geld uitgeven zoals jij dat wil
Bestaat de realiteit wel echt? Professor komt tot verrassende conclusies
Topjournalist noemt Witte Helmen propaganda-organisatie. Waarom blijft Nederland hier miljoenen in pompen?
Buitenaardse intelligenties ‘hebben boodschappen voor ons’
Alle alarmbellen zouden luidkeels af moeten gaan, maar minister Kuipers geeft geen krimp
Grootste IJslandse vulkaan staat op uitbarsten na zwaarste bevingen in 40 jaar
Paus geeft toe dat NAVO oorlog in Oekraïne waarschijnlijk heeft uitgelokt: ‘Geblaf aan de deur van Rusland’