Buitenaards

Koninklijke astronoom: Buitenaardsen kijken ons mogelijk recht in het gezicht

Help anderen door deze info met kennissen op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Ons 4,5 miljard jaar oude zonnestelsel bestaat in een universum dat naar schatting tussen 13,5 en 14 miljard jaar oud is, zo stelt de moderne wetenschap.

Experts zijn ervan overtuigd dat er hoog ontwikkelde beschavingen zijn te vinden die al tenminste 1,8 giga-annum bestaan.

Lord Martin Rees, een Engels kosmoloog en astrofysicus en Astronomer Royal vertelde aan magazine Prospect dat het bestaan van buitenaards leven mogelijk niet te bevatten is voor mensen.

“Het kan zijn dat ze ons recht in het gezicht kijken, maar dat we ze niet kunnen herkennen,” zei het hoofd van het Trinity College van de Universiteit van Cambridge. “Het probleem is dat we zoeken naar iets dat veel op ons lijkt en we nemen aan dat hun wiskunde en technologie is gebaseerd op de onze.”

“Ik neem aan dat er intelligenties buiten de aarde bestaan die we niet kunnen waarnemen,” aldus de voorzitter van de Royal Society. “Net zoals een chimpansee de kwantumtheorie niet kan begrijpen, kan het zijn dat er aspecten van de realiteit zijn waar we met onze hersenen niet bij kunnen.”

Lord Rees deed zijn uitspraken in januari 2010 tijdens de eerste conferentie van de Royal Society over de mogelijkheid van buitenaards leven, getiteld ‘De Detectie van Buitenaards Leven en de Gevolgen voor Wetenschap en Samenleving’.

Bron: Dailygalaxy.com

Gerelateerd:

 

0 0 stemmen
Beoordeel dit artikel

Interessant

Vond je dit artikel goed?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
guest
0 Reacties
Inline Reacties
Alle reacties zien
Back to top button
Waarom Doneren?

Grote adverteerders, zoals Google, Microsoft, Taboola en anderen wilden steeds meer bepalen wat wij wel en niet op onze site plaatsten. Zij zijn onmiskenbaar verbonden aan de elite die ziekmakende censuur toepast. Om die reden hebben wij alle samenwerking met dat soort criminele adverteerders per direct gestopt.

Om te kunnen blijven bestaan hebben wij financiële hulp nodig van de lezer. NineForNews is er vóór jou. Zonder jouw steun is er geen NineForNews.

Help ons financieel met een vrijwillige bijdrage, zodat we je kunnen blijven informeren over dingen die op social media en de mainstream media zwaar gecensureerd worden.

Help ons! Help jezelf! En help je medemens! Doe nu een vrijwillige bijdrage.

Waarom Telegram?

Overheidscorruptie wordt steeds erger. Websites en domeinen worden in beslag genomen, omdat de criminele regering geen tegengeluid duldt.

Ons Telegram kanaal staat los van onze websites. Daar krijg je een overzicht van onze berichten, ook als we 'ineens' verdwijnen en met een andere nieuwe domeinnaam/website terugkomen.

Blijf onafhankelijk! Weet ons altijd te vinden! Abonneer je nu gratis en vrijblijvend op ons telegramkanaal.

Waarom Pushmeldingen?

Facebook en Twitter censureren steeds meer. Het nieuws dat NineForNews brengt wordt steeds vaker door ze geblokkeerd.

Met pushmeldingen informeren we je rechtstreeks, zonder risico op deze censuur.

0
We lezen graag je reactie!x