Binnenland

‘Mede door de PVV gaan er nu zo’n 200.000 bedrijven failliet’

Help mee door deze informatie met kennissen op je socials te delen!

Huisarts Jan Vingerhoets schrijft in een open brief aan minister van VWS Fleur Agema dat hij teleurgesteld in haar is. De rechtszaken tegen de artsen die opgejaagd werden door haar voorganger Hugo de Jonge gaan gewoon door.

Op meerdere verzoeken van de kant van de artsen is geen enkele reactie gekomen. “U negeerde artsen. U vond het niet nodig om zelfs maar een kort antwoord te sturen,” merkt Vingerhoets op.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

“De hele politiek is een complot. U heeft dat letterlijk met zoveel woorden (!) aan ons uitgelegd. Bovendien zijn politieke principes gewoon helemaal nep. En ook dat heeft u op ontluisterende wijze laten zien.”

Pas na de oorlog

Voormalig Tweede Kamerlid Wybren van Haga voegt toe: “Laten we niet vergeten dat de PVV tijdens het coronaschandaal gewoon achter alle maatregelen stond en pas na de oorlog plotseling claimde in het verzet te hebben gezeten.”

Toegegeven, Agema was zeer begaan met de zorgmedewerkers, maar de PVV was voor de lockdowns, voor de mondkapjesplicht, voor de schoolsluiting en ze lieten zich allemaal keurig vaccineren, schrijft Van Haga. “Je deed het tenslotte voor een ander.”

Schandalige aanval op dappere artsen

Mede door de PVV gaan er nu zo’n 200.000 bedrijven failliet, waarschuwt de partijleider van BVNL. “Kappers, horecaondernemers, sportschoolhouders en vele andere mkb’ers.”

“Deze continuering van de schandalige aanval op dappere artsen die vochten voor hun patiënten mag dan ook niemand verbazen.”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.9 207 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je deze info waardevol?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

135 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Nog niet!
Nog niet!
7 maanden geleden

En dus nu ook de Blokker kapot.
Zolang onze medemensen het niet zien en door hebben gaat men gewoon door met Agenda 2030.

Snappie nr 1
Snappie nr 1
7 maanden geleden

Jan, je bent een topper !! Prachtig verwoord !
Tijd voor Agema om ook af te treden, vuile trut !!

Juliette1959
Juliette1959
7 maanden geleden

En nog zijn er veel teveel mensen die achter geert wilders staan. Geert, de grootste vrind en tevens leermeester van herr rutte. Mensen wordt nou een wakker en zie nou eens wat er gaande is. Trouwens… waarom plaatst Ninefornews die petitie over zwarte piet en wilders steeds op de pagina? Geert gaat echt niks doen. Die lacht al zijn goedgelovige maar verraden volgelingen echt uit.

Hans
Hans
7 maanden geleden

“Onze Volksvertegenwoordigers” ……. te triest om hier verder nog woorden aan te spenderen.

Dutch warrior
Dutch warrior
7 maanden geleden

Men is verbaasd, teleurgesteld en wat nog meer. Dan moeten ze eens wakker gaan worden, dan kan het over een andere boeg!!

Ikke
Ikke
7 maanden geleden

Schandalig en dichtgetimmerd door Rutte . Met het schaamrood op de kaken toegeven dat ze mee moeten doen met opgelegde Navo regels. We zijn ten dode opgeschreven
Vluchten nu het nog kan , maar waarheen?

Koddebeier
Koddebeier
7 maanden geleden

PVV weg ermee !

jessie nameles
jessie nameles
7 maanden geleden

kan beter kijken naar duitsland waar de auto industrie op zn reet ligt door de aanslag op de nordstream en de blsht groene agenda waar de miliarden in een bodemloze put verdwijnen . de economische crisses is allang aan de gang . geen goedkope energie geen economie .het word op dit moment gedragen door meer belasting te heffen over lucht . mijn vader zei al dat er een tijd zou komen dat je voor lucht moet gaan betalen. rip. stem altijd fvd maar die zouden ook concessies moeten doen net zoals de pvv ..de politiek is verrot

Geurtje
Geurtje
7 maanden geleden

Vest op prinsen geen betrouwen,
Waar men nimmer heil bij vindt;
Zoudt g’ uw hoop op mensen bouwen?
Als Gods hand hun geest ontbindt,
Keren zij tot d’ aarde weer,
Storten met hun aanslag neer.

Ron
Ron
7 maanden geleden

Niet alleen pvv maar ook andere partijen hebben hier aan meegedaan.
Ze voeren gewoon hun opdrachten uit om alles kapot te maken. Dat was al in die nep corona tijd dat ieder horeca ondernemers zich aan die achterlijke qr code moesten houden en dat de toko dicht moesten.
En die subsidie die ze kregen moesten terug betalen en iedereen trapte erin.
Ik heb in die tijd veel horeca bedrijven hier voor gewaarschuwd maar waren schaapachtig aan te lachen,het zal wel meevallen.
Alleen hebben pvv hun kiezers flink bedonderd.

Emma
Emma
7 maanden geleden

Waren de meeste kiezers alweer vergeten en hebben zich met open ogen laten bedriegen.

Hugo
Hugo
7 maanden geleden

De PVV werkte ook toen al mee met de nazi regering bestaande uit de VVD, CDA, D66 en CU en niet vergeten de linkse zogenaamde oppositie, de enige die tegengas gaven waren de FVD en BVNL dat waren de enige partijen met een rechte rug. Maar vergeten en vergeven zullen zeker weten niet. Laffe en corrupte wegkijkende politici zijn het schuim der aarde.

Eric Stairs
Eric Stairs
7 maanden geleden

Agema heeft toegegeven aan handen en voeten gebonden te zijn doordat de NCTV en NAVO feitelijk aan de touwtjes trokken tijdens de nep-pandemie..

Dat past dan volkomen in de verklaringen van insiders destijds dat zowel het virus als het vaccin BEIDE bedoeld waren – en ook als zodanig ingezet – als biochemische wapens..

Het virus als wapen ontstaan uit gain-of-function geknoei met normaliter vrij ongevaarlijke virussen teneinde het virus gevaarlijker te maken en het vaccin dat geen vaccin is maar een experimentele gentech manipulatie waarbij de makers ervan alsmede de instanties die ervoor zouden moeten waken dat de volksgezondheid gewaarborgd zou worden al bij aanvang WISTEN dat het goedje zich niet als een vaccin zou gaan gedragen en dat de hoeveelheid bijwerkingen die op dat moment al bekend waren een uitrol direct hadden moeten stoppen..

Het was een militaire oefening om te zien wat het effect ervan zou zijn op de bevolking en hoe de bevolking zich zou gedragen als hun meest elementaire mensenrechten hen zouden worden ontzegd…

snappie
snappie
7 maanden geleden

En nog lopen de schapen achter de PVV

Mme. Jeanne-Marie Roland de la Platière
Mme. Jeanne-Marie Roland de la Platière
7 maanden geleden

…En hop, naar de volgende TK verkiezingen
(ca.2027), waar een ieder weer gaat stemmen
op landverraders die momenteel ons land besturen.
Er zijn helaas mensen die niet anders willen,
die denken ‘het zal mijn tijd wel duren.’
Deze mensen zijn niet meer te redden…!
En ik ga er ook niet meer mijn energie insteken.
Maar let op, er komt een dag dat ze bij je aan de deur
staan voor hulp, maar mijn deur blijft gesloten.
GENOEG IS GENOEG!!!

LEVE DE (BATAAFSE) REPUBLIEK !!

Waar geen plaats is voor hooghartige elitaire volk,
die de mensheid ziet en ge(mis)bruikt als slaven.

Edward
Edward
7 maanden geleden

Teleurgesteld in Fleur is echt te zwak uitgedrukt. Ze is een echte volksveraadster ! Dat zij zich nog in de spiegel aan kan kijken is een wonder, maar dat geldt voor veel politici.

Martien
Martien
7 maanden geleden

Fvd is de enige partij die het door heeft , Hoop dat mensen na gaan denken voor ze stemmen

poekie
poekie
7 maanden geleden

Het enigste waar je op kan vertrouwen is jezelf

Jan leef van de geef
Jan leef van de geef
7 maanden geleden

Als fleur rodevlekken krijgt en rode koonjes , dan is de waarheid ver te zoeken .
Groot kapitaal regeert

Waarheid
Waarheid
7 maanden geleden

Vechten tegen krankzinnigheid zal via de legale weg nooit tot een succes leiden.

Simply
Simply
7 maanden geleden

K hoop niet dat dit écht zo is ….
Wat heftig allemaal !
Dat hele kabinet heeft alles mede kapot gemaakt omdat we overgenomen zijn …. vergeet de laatste 5 jaren niet aub , ze deden er allemaal aan mee , ook de burgers die braaf luisterden !!

Jackson
Jackson
7 maanden geleden

Ze lieten zich allemaal vaccineren!

Geloven jullie dat echt?

Ze kregen inderdaad een prikje, maar zeker niet met het mRNA vaccin.

C N
C N
7 maanden geleden

Vertel waar moet je een COUP melden…..onze militairen ???? alles doet mee, werken voor de vijand (.W.E.F)…we moeten met het FvD een nieuw NEDERLAND stichten. Met zwarte piet en Sinterklaas.

Peter B
Peter B
7 maanden geleden

Er is er geen 1 te vertrouwen op een handje vol dan, zeg het weer het zijn allemaal ClauSSchwab {WEF} HOEREN die de agenda volgen en uitvoeren maar ja als het merendeel van het Schapen volk niet wakker word gaat het gewoon door dit gelul.

eazu
eazu
7 maanden geleden

Heb vertrouwen in God Die heeft geen geld nodig!

Aalt
Aalt
7 maanden geleden

De MKB zal en moet kapot.
Die hele PVV, zijn allemaal landverraders.
Geert liet hem vaccineren, Fleur is voor puberblokkers, en artsen vervolgen.
Ik denk eenmaal dat de PVV regeert.

lll
lll
7 maanden geleden

Ze hebben jarenlang aan de zijlijn staan schreeuwen en alles en iedereen onderuit halen maar nu ze het zelf voor het zeggen hebben durven ze niks, zelfs niet eens premier worden?

Brioche
Brioche
7 maanden geleden

Wanneer wordt het domme Nederlandse volk eens wakker en gaan zij er iets aan doen?

Sophie
Sophie
7 maanden geleden

Met van Haga aan het bewind zal het vast beter gaan, maar niet heus!
Hij is een even grote charlatan als al die andere piassen.
In de oppositie weten ze het allemaal goed te verwoorden maar de praktijk is volledig anders.
Daar komt Fleur Agema nu ook achter.
Zo lang Nederland aan de touwtjes van de Eu blijft lopen, zal er nooit een positieve verandering in wat dan ook plaats vinden.
We hebben onze macht weggegeven en moeten nu de consequenties aanvaarden.
Het was een beetje dom!

salvar
salvar
7 maanden geleden

goed verwoord zo moeten er veel meer komen net zolang het zootje vanzelf vertrekt.
nederland moet schoongeveegd worden.
we kunnen dit land en de normen en waarden weer zelf opbouwen misschien wat minder luxe maar een beter land.

wij moeten als mensheid weer op de eerste plaats komen en niet de jattende bende boven ons die kunnen we missen als kiespijn.

crazie
crazie
7 maanden geleden

De Boeren moeten weg.
Bloemen kwekers moeten weg .
Woningbouw ligt op zijn kont ,de Nederlanders kunnen geen huis meer kopen
Zorg is zorgelijk.
Onderwijs is in een rap tempo naar de filistijnen.
Levensmiddelen zijn voor veel onbetaalbaar.
Ik denk dat de bedoeling is ;dat wij allemaal kapot moeten .(als burger.
Maar jullie horen daar ook bij zgn politicussen.
Jullie doen maar wat ,zonder je verstand te gebruiken.
Hoe mooi was ONS Nederland??
Hoe trots waren wij ?
Wat is daar van over??

Is dit jullie wens????????
wie veroorzaakt deze ellende???

Naam
Naam
7 maanden geleden

Links/rechts maakt niet uit, maar de zombo’s snappen dat niet.

Geurtje
Geurtje
7 maanden geleden

Fleur Agema; haar ware aard komt nu bovendrijven.

Charlotte
Charlotte
7 maanden geleden

Net zoals de voorganger van Agema, ze is ook voor alle maatregelenpakket, toneel spelen kunnen ze goed, dat blijkt wel!!!!!….✓✓✓✓✓✓✓xxxxxxxxx

MGee
MGee
7 maanden geleden

Massaal e-mails sturen naar de overheid! Exposen die corrupte bende!

George
George
7 maanden geleden

Het totale ambtenarenapparaat in Den Haag, het Kartel en de Coalitie laten zich leiden door de Globalistische Agenda, een Agenda waarbij DEPOPULATIE hoog in het vaandel staat. Democratie kun je uit het woordenboek schrappen, vrijheid van meningsuiting krijgt de strop en protest tot zwijgen gebracht door een corrupte rechterlijke macht die de “guillotine” gaat hanteren. De bevolking loopt aan de leiband van de nieuwe slavernij van BIG FOOD, BIG BANKING, BIG PHARMA, BIG TECH en laten zich dit welgevallen. De klaplopers
in Den Haag proberen hun eigen positie veilig te stellen in de NEW WORLD ORDER en aanbidden hun Goden, de SDG -en WOKE IDEOLOGIE.De grens van het onbetamelijke is allang bereikt maar als er vanuit het volk geen initiatieven worden ontplooid deze machtsstructuur te ontmantelen dan vrees ik überhaupt voor het voortbestaan van alle menselijkheid. De Globalistische machtswellustelingen hebben geen enkel gevoel van medemenselijkheid, slechts gefocust op gewin onder valse vlag en na gebruik en misbruik van hun slaven ontdoen zij zich van het voor hen overbodige soort.
Dat zal de zeer nabije toekomst zijn van de huidige en toekomstige generatie. Aan ons de keuze!!!!!!!

de leugen regeert
de leugen regeert
7 maanden geleden

PVV door de mand gezakt ze zitten ook in de zak van het WEF Het is allemaal één grote Theater opvoering met het WEF en WHO als uitvoerders

Woody
Woody
7 maanden geleden

Ontvolkings vertegenwoordigers.

Crelis
Crelis
7 maanden geleden

Niet alleen de verraderlijke pvv het hele rutteschoof kartel hebben schuld.

Simply
Simply
7 maanden geleden

Klopt óók !

Ties
Ties
7 maanden geleden

Mijn hemel, toen ze over “ademcirkels” begon, was toch al duidelijk waar we mee te maken hadden.

Piet
Piet
7 maanden geleden

Alles loopt nog steeds en steeds sneller op Agenda 2030 plan. De maatschappij moet en zal KAPOT en uit de dan ontstane chaos komt WEF Schwabber met zijn oplossing. In 2030 bezit u niets meer en bent u toch gelukkig met een basisinkomen ( cbdc) en 100% afhankelijk van de Roverheid. Uw huisje is dan allang verkocht aan Blackrock en co en, mits u voldoet aan de sociale krediet score, kunt u het terughuren.

Anne
Anne
7 maanden geleden

En de PVV stemmers zien het nu nog niet.

Joop
Joop
7 maanden geleden

Volksvertegenwoordigers zijn volksverraders nazi’s schoften oppakken deze landverraders en moordenaars genocide tribunaal voor deze machtsgeile psychopaten.

Zappa.zeldenthuis@gmail.com
7 maanden geleden

Onder welke druk staan die politici ?
Wie of wat zit hier achter?

ludo
ludo
7 maanden geleden

één partij die misschien verandering zou kunnen brengen als zij tenminste de grootste kunnen worden!
maar de grootste worden zal zeker niet gebeuren, samen werken met linkse partijen zoals PVV moet ja en niets kunnen doen dan maar meegaan met het globalistische gedoe.
zolang je geen 75 zetels hebt zodat je onafhankelijk kan regeren zal er niets veranderen!

Hamala
Hamala
7 maanden geleden

Fleur hoort bij de WEFFERS!
MOOI GEZEGD, DAT JE NIET ANDERS KAN, NATUURLIJK KZN ZE ANDERS, WAT EEN SMERIGE LEUGENAAR!

bernodette
bernodette
7 maanden geleden

revolte= zelfverdediging.Daar heb je recht op want je hebt recht van bestaan al vinden elitairen van niet ..(mensen zijn dingen, besn-nrs, ‘hackable animals…wat een ziek zootje)
Nergens meer aan meedoen.
Psychopaten en moordenaars verdienen geen positieve aandacht. Het is de kunst om ze te negeren waar kan. En je met hand en tand te verzetten tegen menselijke terreur en aanval.

De overheid (koningshuis, kabinet, en regering= onze vijand. Je ziet het in Spanje, overal in Eruopa…tegen koning – en regering . En terecht . Zij zijn medeplichtig aan de grootste misdaad: – volkerenmoord -, eerst tegen de mensen en nu tegen de menselijkheid (juridisch heb je het dan ook over transhumanen…de door dna-veranderde mensen die nu brein-gestuurd leven – 5G en technologie in hun lichaam) …Dat zijn ze blijkbaar al meer dan 100 jaar mee bezig…

Dat doet wel zeer als je erachter komt dat je meer dan 50 jaar van je leven ze je hebben voorgelogen. Dit komt nooit meer goed. Ever.

het is een spirituele strijd tussen goed en kwaad. De hoop is mensen te treffen die nog principes hebben en een rechtvaardig vredelievend moraal. De enige hoop voor de toekomst van de mensheid.

Duinsnip
Duinsnip
7 maanden geleden

Wilders is het grote bedrog van 2024. Lachwekkende neppoliticus.

Marc
Marc
7 maanden geleden

Het gevolg van strategisch stemmen. Bedankt allemaal.

koddebeier
koddebeier
7 maanden geleden

De PVV is net als de rest van de politiek, ze belazeren je waar je bij staat.

Frans H
Frans H
7 maanden geleden

En nog iets……. in Alphen ad Rijn chemtrails en zóveel, niet normaal. Heb dat nog nooit gezien een gerasterd hekwerk van strepen. Ik vermoed dat ze een overschot hadden..

Realist
Realist
7 maanden geleden

Fleur Agema zit in het landverraders hoekje, tussen al dat gelijkgestemde tuig. Niet zo verwonderlijk he’ dat zij in het gareel loopt dat haar wordt opgedragen!

Misselijk volk!

Tom Poes.
Tom Poes.
7 maanden geleden

De PVV of de andere partijen. Het maakt NIETS uit. Ik heb het vermoeden, dat dfe hele politiek er NIET is voor OPLOSSINGEN, enkel om daarover te orakelen.

Ernst Knipps
Ernst Knipps
7 maanden geleden

Je zou maar PVV gestemd hebben.
FvD….is samen met het volk de enige redding om uit deze shitzooi te komen!!!
Nee=Nee

Punt
Punt
7 maanden geleden

Hugo de Jonge e.a. hebben de ongevaccineerden opgejaagd, achtervolgt, onmenselijk behandelt en gediscrimineerd in de “corona jaren”

Wanneer wordt dit eens aangepakt ???????????????
Wanneer wordt dit eens toegegeven en bestraft !!!!!!

De ongevaccineerden zullen dit NOOIT meer vergeten !!!!!!!!!!!!

Peter
Peter
7 maanden geleden

Ik ben maar een simpele werkman, maar gelukkig met gezond verstand, vanaf dag 1 van de corona-hysterie wist ik al dat het mis zou gaan en nadat er veel zakken zijn gevuld iemand anders de consequenties moet dragen daarvoor, met Geertje heb ik het nooit hoog op gehad, terecht zo blijkt maar weer.

Sjefke
Sjefke
7 maanden geleden

Ze werden wel door hoge onbetaalbare boetes gedwongen de regels na te leven.
Geldt ook voor kritische artsen.
De enige die verantwoordelijk zijn is de 2e slaapkamer, die hebben alles goedgevonden!
De mainstream media zijn ook verantwoordelijk voor de dagelijkse leugens.

Sjefke
Sjefke
7 maanden geleden

Met dubbel zo dure energie dan in het buitenland kan je hier de kost niet meer verdienen.
Maar dit is dan ook de opzet, de middenstand moet stuk.

Sto
Sto
7 maanden geleden

Debatten zijn NIET meer om aan te horen.
Nu live 4 Nov.2024 Pakket Belastingplan 2025

Zit vandaag wederom naar minister Sophie Hermans te kijken.
Het is ergerlijk ze zegt constant met ALLES niets als Ehhhh Ehhhhh Ehhhhh Ehhhhhh Ehhhhhh Ehhhhh Ehhh Ehhhh Ehhh Ehhh Ehhhh Ehhh Ehhhh.

Waarom leren ze haar niet om gewoon te praten.
Dit is ERGERLIJK, VRESELIJK en ONGELOOFWAARDIG.

En het komt heel ONDESKUNDIG over!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jan R
Jan R
7 maanden geleden

Ja mensen alles moet eerst kapot het is de WEF agenda we komen allemaal aan de beurt als we niet massaal wakker worden

Piet de pad
Piet de pad
7 maanden geleden

ha ha lachen en daar stemt iedereen dan op. Ik zie het nog eens gebeuren dat men tot de conclusie komt dat op welke partij je ook stemt het is ellende en misère. Er blijft dan maar een partij over waar je nog niet op hebt bestemt hebt en dat is FvD. Maar helaas voor FvD een gek blijft herhalen dat wat niet werkt.

Julia
Julia
7 maanden geleden

Niet allleen bedrijven gaan kapot maar de burgers worden dermate financieel uitgekleed zodat ook zij de dupe worden van financieel faillissement. Wat zullen de pvv stemmers zich ontzettend genaaid voelen. Het politieke systeem is in en in verrot en hangt met zijn totaliteit aan de touwtjes van de WEF bende, de WHO zooi en de VN. En de poppetjes die daaraan meedoen zitten op de cruciale plaatsen in deze organisaties en in de westerse regeringen, ambtelijke top. En wie hebben daarvan de touwtjes in handen…?
U mag drie keer raden! Wie veel geld heeft, heeft ook veel macht en wie betaalt, die bepaalt. En dat geldt voor elk politiek systeem in het zgn. democratische Westen.

Anoniem
Anoniem
7 maanden geleden

Agema heeft zich nu direct schuldig gemaakt aan misdaden tegen de mensheid. SCHULDIG -> BESTRAFFEN!!!

Nomen nescio
Nomen nescio
7 maanden geleden

Ver van mijn bed show, tweede kamer, kabinet, media, enz., enz, enz.
Alleen u en ik hebben nog emphatie voor onze medemens, naar ik hoop!!!!!

la vérité
la vérité
7 maanden geleden

misschien helpen de vaccins wel met het versterken van je ruggengraat.

Willem
Willem
7 maanden geleden

De politiek is een farce.

Niet bang
Niet bang
7 maanden geleden

Agenda, sterkte meid. Als ik jou was zou ik alle zwendelpraktijken aan het publiek laten zien en aftreden. Een mens met het hart op de juiste plaats kan toch niet langer in dat rattenhol blijven.

Frans
Frans
7 maanden geleden

Ja ja hij is de mol.

gerritje
gerritje
7 maanden geleden

ik kan met de meeste van die bedrijven dan ook geen greintje medelijden opbrengen als ik terug denk aan de coronatijd en hoe ze zich gedroegen t.o.v. hun klanten/personeel, ze speelden gewoon politieagentje onder het mom omdat het moest pffffffff
En dan heb je nog de mondkapjeshandelaars , we haden hier zelfs een speciaal winkeltje voor , t is toch werkelijk niet te geloven wat men voor geld al niet doet

JohnKuhles
JohnKuhles
7 maanden geleden

“Strategisch stemmen”

Oleehop
Oleehop
7 maanden geleden

Al 4 jaar weten we dat het heel smerig is in de politiek maar we laten het doorgaan. Alleen maar klagen zonder daadkrachtige reacties. Schop iedereen den haag uit dan. Zijn de meeste problemen zo verdwenen. Alleen nog mensen met verstand van zaken in dienst. Want dat is de politiek. In dienst van de betalende burgers.

dna
dna
7 maanden geleden

ze zei heel duidelijk dat ze niets te zeggen had. dan niet blijven hangen bij haar. dieper onderzoek.

Pino de anti war bird
Pino de anti war bird
7 maanden geleden

Agema heeft haar ziel verkocht aan de duivel voor haar nieuwe baantje..Smerige VOLKSVERRADER IS HET!

Jack
Jack
7 maanden geleden

Politiek is oplichterij en theater.
Het bestaat alleen maar om het gepeupel aan het lijntje te houden, zodat ze denken dat ze iets in te brengen hebben…

Julia
Julia
7 maanden geleden

Agema wat gaan we hier aan doen? Drugshandelaren, plofkrakers en geweldplegers zijn ‘op grote schaal’ actief in de zorgsector. Zonder opleiding behandelen ze kwetsbare patiënten, zoals mensen met dementie of een zware verstandelijke beperking. Terwijl de criminelen hun zakken vullen, brengen ze patiënten in gevaarlijke en vernederende situaties, waarschuwt de politie in een intern rapport.
De politie maakt zich ernstige zorgen over een ‘schrikbarende toename’ van zware criminelen die zonder diploma werkzaam zijn in de zorg.
Met valse papieren staan ze aan het bed van kwetsbare ouderen, jongeren met problemen en mensen met een zware verstandelijke beperking.
De criminelen verdienen goud geld en er zijn signalen dat zij kwetsbare cliënten uitbuiten door hen in te zetten voor criminele klussen. Ook wordt het werk in de zorg als een alibi gebruikt.
De gezondheid en veiligheid van cliënten lijdt hieronder. Zij krijgen verkeerde zorg, worden verwaarloosd, gepest en getreiterd.
Ze werken met valse diploma’s en strijken regelmatig bedragen van 12.000 euro per maand op. ‘Het gaat om zware criminelen die aan het bed staan van de meest kwetsbaren in de samenleving en zonder opleiding risicovolle handelingen verrichten’, waarschuwt de politie Midden Nederland in het rapport Criminelen in de zorg, een grote zorg, dat in handen is van de onderzoeksredactie van RTL Nieuws. Het rapport geeft een landelijk beeld van ontluisterende praktijken.
Bijklussende criminelen bemoeien zich zonder kennis van zaken met injecties en medicijnen, blijkt uit afgeluisterde gesprekken door de politie. Dat leidt tot gevaarlijke situaties. Zo reageren de zorgcriminelen verkeerd in noodsituaties, blijkt uit het rapport. ‘Bovendien communiceren criminelen onderling zeer neerbuigend, zonder enige empathie en soms zelfs grappend over hun werk en hun cliënten.’
Het is werkelijk te ziek en te krankzinnig voor woorden dat aan deze criminele praktijken door de politiek geen enkele aandacht is. Hoezo wordt zorg onbetaalbaar. Ze moeten zich kapot schamen in Den Haag en hou maar op met andere landen te veroordelen over misdaad tegen de menselijkheid.

Marianna
Marianna
7 maanden geleden

met of zonder de PVV , stond dit al op de agenda..

het enige waar we iets aan hebben is dat de hele bevolking het gaat zien.

nu, dat gaat pas gebeuren als ze zelf aan de beurt zijn.

zie de “dappere”schrijvers en artiesten, die nu in Den Haag staan om te demonstreren tegen de BTW verhoging op boeken en kaartjes voor hun optredens.

gevalletje eigen belang.

we hebben ze niet eerder gezien, om de aandacht te vestigen op het schandalige pandemie optreden van onze overheid, integendeel, meneer Wieringa vond het helemaal terecht dat de wet werd overtreden om de misdaden neer te zetten.

trump2024
trump2024
7 maanden geleden

PVV moest alles inleveren, nu ze alleen op asiel (partieel) vast houden.

Wilders is stil, en kan niks.

Wie deelt de dekens uit? De troll van NSC, meneer functie elders.
Zonder hem zal het kabinet vallen helaas, en ze willen allemaal absoluut niet dat links terug komt, dus vergooien ze alles maar.

Nogmaals, schoof is er alleen omdat er niemand anders was, hij is geen baas of bepaalt alles, dat doen de kamers.

BBB blijft alleen bestaan omdat ze de eerste kamer domineren, en ze moeten meewerken met van dingen afstand nemen, anders zoals gezegd zal links (groenlinks/PVDA) de eerste kamer overnemen na verkiezingen en dat wilt niemand.

Dus al zou de BBB tegenwerken zal de partij kapot gaan en de zetels verdeeld worden binnen NSC PVV en VVD, en er kamer verkiezingen komen.. dat willen ze al helemaal niet.
Want de eerste kamer domineert al in centrum rechts… door BBB.

En wat heb je nodig om er bijna zeker voor te zijn dat een voorstel kan doorkomen??? de eerste kamer.

Baudet wilt van de eerste kamer af alleen vanwege dat die erg dwars kunnen liggen..
Links wilt van de bbb af in de eerste kamer, dus als er een kans is om BBB kapot te maken grijpen ze de kans.

Stel er komen kamer verkiezingen en links zou winnen in de eerste kamer, dan zal later het kabinet ook kapot gaan, en zal links terugkomen.
Dus doen ze van alles afstand om het nog even zo te houden.

Dit komt neer op kiezers bedrog, maar dat is het niet.
Iedereen weet dat dit kon gebeuren.

Als wilders nu meer stemmen had, had die zelf kunnen regeren en geloof me maar dat het dan wel zo zou zijn gegaan als wij allemaal dachten.

Al zou nederland nu afzien van partijen, en het systeem overnemen van Amerika, links rechts

Dus verkiezingen tussen 2 partijen ipv 22 nu in Nederland en zelfs meer.. wat heb je eraan?
Versplinterde onzin.

Kijk alleen al met FVD, versplinterd in 3 partijen wat precies hetzelfde zeggen, alleen gaat de een verder dan de andere…

Baudet moet zorgen voor een systeem van niet meer dan 6 partijen.

Een onrealistisch voorbeeld:

Dan krijg je FVD, PVV, VVD, GL/PVDA, SP, NSC
Gelijk aan rechts en gelijk aan links.

Marco
Marco
7 maanden geleden

Erik Boomsma zei het al in 2021 tegen mij nadat ik hem een compliment gaf over zijn excellente video presentatie ‘THE CURE’ Hij had heel erg veel moeite gedaan om de werkelijke gegevens van bijwerkingen en doden uit de Database systemen te halen van VEARS, EUDRAVIGLIANCE. Nu komt het. Hij heeft deze toen naar ALLE kamerleden gestuurd. En wat denk je?
GEEN enkele response! Nada, helemaal niets.. Daar word je echt sprakeloos van mensen..

alleevazal
alleevazal
7 maanden geleden

Door de gemaakte onmogelijkheid wat dan ook te starten in nominaal NL dat door EU is uitgewoond, ZONDER een digid en daarmee het overhandigen van alle persoonlijke info aan alle handelaren met wie expliciet geen overeenkomst is toegestaan,
Leid ik een persoonlijke schade van 18 miljard triljard,
en het niet bestaan van de Nederland Onafhankelijk Partij.
Daders staan ondermeer op de linkdin.

Pieternella
Pieternella
7 maanden geleden

Vandaag ook een brief in de bus gedaan bij een bedrijf met “sommatie om te betalen” op de voorkant.

Back to top button
135
0
We lezen graag je reactie!x