Australië ‘ontdekt’ ivermectine als wondermiddel tegen corona. Het middel mocht niet worden voorgeschreven tijdens de vaccinatiecampagne, terwijl het al decennia succesvol wordt gebruikt.
Nu is het verbod opgeheven. In september 2021 verbood de Australische toezichthouder TGA huisartsen om ivermectine voor te schrijven. Sinds vandaag mogen ze ivermectine weer off-label voorschrijven.
Staatsvirologen zoals Marc Van Ranst lachten mensen uit dat het ‘enkel goed was voor schurft’. “Wat een klucht, wat een bedrog, wat een uitlachpolitiek,” zegt psycholoog Steve Van Herreweghe.
Artsen die dit nog durfden voor te schrijven, kregen torenhoge boetes, werden verraden via kliklijnen en ook raakten ze hun licentie kwijt, merkt hij op.
Dus had er nooit gevaccineerd mogen worden
Van Herreweghe wijst erop dat de wereldwijde vaccinatiecampagne vóór corona al deel uitmaakte van de gepimpte SDG-doelen van de VN, NAVO, WHO en het WEF. Het is allemaal onderdeel van een plan om mensen te ‘nudgen’, te ‘laten wennen’ aan restricties, codes, digital surveillance, kortom: controle, stelt hij.
Europarlementariër Marcel de Graaff (FVD) voegt toe: “Artsen werden vervolgd in Nederland als ze ivermectine voorschreven. Accounts werden gecensureerd. Het bleek al die tijd een medicijn tegen corona en dus had er nooit gevaccineerd mogen worden.”
“De zoveelste complottheorie die waarheid bleek,” aldus De Graaff.
Australië ‘ontdekt’ Ivermectine als wondermiddel tegen Coronavirus. Ivermectine werd verboden om voor te schrijven naar aanloop vd vaccinatiecampagne, terwijl het al decennia therapeutisch succesvol werd gebruikt. Staatsvirologen zoals Van Ranst lachten mensen uit dat het “enkel… pic.twitter.com/nOwtEKsOKl
— Steve Van Herreweghe (@SteviesQuotes) May 31, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Minister Agema over de ‘NAVO-verplichtingen’: briefing is GEHEIM en Rutte heeft Nederland eraan gecommitteerd
Democratie bestaat niet: dit is de reden waarom stemmen geen nut heeft
Bruls ‘in beeld’ als lijsttrekker: ‘Het CDA heft zich vrijwillig op’
5 tips om ‘de stille moordenaar’ te slim af te zijn
Geautomatiseerde bangmakerij: waarom code geel voorpaginanieuws is
“Oorlogen in Midden-Oosten worden uitgevochten om positie dollar te ondersteunen”
Feike Sijbesma trad vlak voor rol als coronagezant toe tot toezichtsraad WEF: ‘Er is geen belangenverstrengeling’
Stop de Europese elite! SP zet Frans Timmermans in veelbesproken verkiezingsfilmpje te kijk als machtswellusteling
Pepijn van Houwelingen ontmaskert Eurobarometer als propaganda, maar kabinet weigert actie te ondernemen