Zaterdag is in Nieuw-Zeeland massaal gestemd voor een regeringswissel. De zittende premier Chris Hipkins, die Jacinda Ardern opvolgde, heeft zijn verlies toegegeven.
De partij van de conservatieve Christopher Luxon heeft ongeveer 40 procent van de stemmen gehaald, gelijk aan 50 zetels. Het parlement telt in totaal 120 zetels.
“In Nieuw-Zeeland heeft de kiezer gesproken. Het resultaat is een vernietigend oordeel over het coronaterreurbewind van het politieke WEF-‘liefje’ Jacinda Ardern van Timmermans, Klaver en andere totalitaire politieke dwazen op de Omtzigtlijst,” stelt schrijver en docent Hans Siepel.
Ongrondwettelijk verklaard
“Dat geeft weer hoop in bange dagen. Ook de andere WEF-vriend-‘dictator’ Trudeau van het links-liberale groene deugfront verkeert in zwaar politiek weer. De Canadezen kotsen hem uit en de hoge raad aldaar heeft zijn groene dictaatplannen gister ongrondwettelijk verklaard,” voegt hij toe.
Huisarts Frank Peeters reageert: “Zware verkiezingsnederlaag in Nieuw-Zeeland voor de partij van Jacinda Ardern die voornamelijk herinnerd zal worden voor haar uitspraak: ‘Wij blijven uw enige bron van waarheid’.”
Zware verkiezingsnederlaag in Nieuw-Zeeland voor de partij van Jacinda Ardern die voornamelijk herinnerd zal worden voor haar uitspraak:
“We will continue to be your single source of truth”
— Frank Peeters (@FrankPeeters4) October 14, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Slecht beleid zal nooit zegevieren
“Slecht beleid, in de stijl waarvoor George Orwell ooit gewaarschuwd heeft, zal nooit zegevieren. De overheid is er voor de bevolking. En niet voor zichzelf. Stem wijs, ook in Nederland,” zegt auteur en spreker Hans van Tellingen (BVNL).
Hij denkt dat de ‘neocommunistische plannetjes’ van het WEF niet zullen slagen.
VIDEO: Franse politicus onthult waarom de crisis in Syrië begon
Kijk: Grafiek van de oversterfte in Finland loopt bijna kaarsrecht omhoog
Onderzoekers: “Aanval op hulpkonvooi in Syrië was goed voorbereide hoax”
Dit is waarom artsen zich grote zorgen maken over de experimentele coronavaccins
EU-commissarissen krijgen half miljoen voor vier maanden werk
‘Monomane’ minister De Jonge onder vuur om interview met NU.nl: ‘Dit is een nieuw dieptepunt’
Vijf dwalingen uit de geschiedenisles rechtgezet (video)
Fleur Agema over zorgakkoord: ‘Het is bedrog. Dit wordt een ramp. Geloof ze niet’
Genezen met geluid: werkt het echt?