Binnenland

Verontwaardiging over inmenging D66 in kritiekloze NPO-docu over Kaag: ‘Waar was de boete?’

Help anderen door deze info met jouw kennissen op je social media te delen!

Er circuleert een nieuwsbericht uit 2021 op social media over de invloed die D66 had op een NPO-documentaire over Sigrid Kaag. Het campagneteam van D66 heeft gevraagd een aantal fragmenten in de documentaire aan te passen, bleek uit documenten van een Wob-procedure.

Dergelijke bemoeienis van D66 werd eerder nog door het kabinet ontkend. Toenmalig minister Slob van Media schreef dat D66 ‘geen betrokkenheid bij of invloed heeft gehad op de documentaire’ na Kamervragen van de PVV.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/10/nfn-donatie-2.png

Ook overlegden het ministerie van Kaag, de documentairemakers en omroep VPRO over het moment van uitzenden van de documentaire: vlak voor de verkiezingen.

Wie had dat nou verwacht?

Tweede Kamerlid Derk Jan Eppink (JA21) laat weten dat hij de inmenging van D66 in de docu kritiseerde. Ook zegt hij dat D66-Kamerlid Sjoerdsma dit ontkende en hem ongepast bejegende.

“Goh, wie had dat nou verwacht?” schrijft fractievoorzitter van Forum voor Democratie in de gemeente Helmond Theo Heller.

Oud-Statenlid Chris van den Bos voegt toe: “Dat wordt gewoon glas, plas, was. Dit systeem werkt allang niet meer.” Hij spreekt van een ‘D66-crisis’.

Holle frase

“Waar was toen de boete? Waarom zit de VPRO nog wel in het publieke bestel?” vraagt voormalig Statenlid Eelco van Hoecke.

Bewindvoerder Martinus Arend twittert: “Heeft de VPRO eigenlijk sancties gehad, nadat ze met een kritiekloze avondvullende Kaag-film als start van de D66-campagne de Tweede Kamerverkiezingen beïnvloedden?”

“Kaag is een product van de media. Zo’n nietszeggende VN-ambtenare zou zonder uitgekiende marketing en maandenlange media-aandacht nooit 24 zetels bij elkaar hebben weten te schrapen. Massaal zijn ze erin getuind. Dat ‘nieuwe leiderschap’ bleek een holle frase, een farce,” aldus Arend.

Interessant

Vind je dit interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 138 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

77 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Marco
Marco
2 jaren geleden

Zelfs met die uitgekiende marketing en maandenlange media-aandacht campagne wist ze nog geen 24 zetels bij elkaar te schrapen, daar waren ook nog eens frauduleuze verkiezingen voor nodig. Die muts stond om 8 uur al op de tafel te dansen. Dat had ze ook net zo goed 9 uur in de ochtend kunnen doen.

H.J.
H.J.
2 jaren geleden

De NPO is D’66.
Even rot en even slecht.

Margie
Margie
2 jaren geleden

Arend…. Je hebt gelijk. 👍👍👍👍👍👍 D66……. De grootste tumor die ik ooit heb gezien. Daar ga je dood aan. Laat die reptielen in VREDESNAAM oprotten. En die vieze Kaag. …laat ik het maar niet zeggen wat ze daar mee moeten doen.

Inhetmeer
Inhetmeer
2 jaren geleden

Toen dat verwende advocatenjoch….die lulbach op zondag …..zijn intrede deed bij de vpro, heb ik niets meer van de vpro bekeken.
De zoveelste mediahoer deed zijn intrede.
Bwerkh!

bezorgde burger
bezorgde burger
2 jaren geleden

Wederom bewijs, geen democraten 66 maar fascisten 66.

Meine
Meine
2 jaren geleden

Ook die 24 zetels geloof ik niet, Kaag heeft een vriendje bij de kiesraad..

Ciss
Ciss
2 jaren geleden

VPRO Misschien een leuke donatie ontvangen..?

Wapke
Wapke
2 jaren geleden

Wat een nare smoel heeft die vrouw ook , k ben normaal nooit zo om maar ff te oordelen , maar dit exemplaar !🤯

Kabonkel
Kabonkel
2 jaren geleden

De andere krant heeft weer een goed artikel over de NPO geplaatst.
https://www.deanderekrant.nl/nieuws/publieke-omroep-duldt-geen-dissidenten-2023-04-28

Boris
Boris
2 jaren geleden

KKK – Kakelend Kreng Kaag
KKK – weg ermee, net als die enge club van vroeger

nog meer KKK:
Kaag Kuiken Koopmans Kant Kröger Koekkoek

Ze zeggen de heer in het verkeer is een dame, wel deze dames in de politiek zijn een drama.

Bergkamp kamervoorzitter
Jetten D66
Kaag D66
Kuiken PvdA
Koopmans Professor
Agnes Kant Lareb
Sophie Hermans VVD
Van der Wal minister
In ’t veld Europarlementarier
Baarsma bankier
Suzanne Kröger Groen Links kamerlid
NPO-voorzitter Frederieke Leeflang.
Micky Adriaansens VVD minister
D66-Kamerlid Wieke Paulusma
D66-Kamerlid Marijke van Beukering
Kamerlid Anne Kuik (CDA).
Minister Hanke Bruins Slot (CDA)
Alexandra van Huffelen (D66) staatsecretaris
VVD-Kamerlid Judith Tielen
Giselle van Cann, hoofdredacteur NOS
Marieke Koekkoek (Volt) 2e kamer lid
Mirjam Bikker CU leider
Mei Li Vos PvdA 1e kamer fractie voorzitter
Rutgers Directrice Marieke van der Plas (toepasselijke naam als je over je plasser wilt praten!)
VVD minister op Justitie, naam niet uit te spreken zonder te oefenen
Annemieke Nijhof directeur van het instituut deltares
GroenLinks Tweede Kamerlid Laura Bromet
VVD minister Liesje Schreinemacher van Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking

En OK, een man, ook met een K: Maarten Keulemans van de Volkskrant

Zo dat is zo wat er de laaste tijd als bestuurder is voorbij gekomen

OPZOUTEN, allemaal!

Lidy
Lidy
2 jaren geleden

In die tijd was er ook n promotie voor Kaag op de radio, die ik onderweg hoorde. De arrogantie was direct te horen. Niet oké .

Mens
Mens
2 jaren geleden

Zo nieuw is dat leiderschap idd niet. Het is meer ouderwets…

WALTER
WALTER
2 jaren geleden

tuurlijk krijgt de vpro geen boete en wordt niet uit het bestel geflikkerd meten met twee maten staat hoog in het vaandel

Overlever van toen..
Overlever van toen..
2 jaren geleden

Geachte heer Arend d666 heeft met “verkiezing” absoluut geen zetels binnen gehaald!
Die zetels zijn hun door manipulatie toegekend!
Comp.software was toch ge-manipu-instaleerd door een 666 er!

Ezeltje prik je
Ezeltje prik je
2 jaren geleden

Massaal klagen bij de “ombudsman” van de NPO. Die meet met 2 maten. De NPO is heel doorzichtig een instrument van de ‘zittende macht’.

Hugo
Hugo
2 jaren geleden

Niet alleen de VPRO en de NPO, maar zeker ook Dictators66 zij zijn allemaal onderdeel van een criminele organisatie. Dus wie gaat dat schorie morie aanpakken. Ik heb het na 3 verloren jaren wel gehad met Rutte en zijn WEF decipelen van VVD, CDA, D66, CU, PVDA, GL en Soros partij VOLT.

lkj
lkj
2 jaren geleden

Tot een paar jaren geleden ging het redelijk goed met dit land totdat iemand op TV zei: ” Ik die het….”

Anne
Anne
2 jaren geleden

Laat ze blaten, hun einde is nabij, een val zo diep, dat ze er nooit meer uit tevoorschijn zullen komen…..

Thoughtful
Thoughtful
2 jaren geleden

“Dat ‘nieuwe leiderschap’ bleek een holle frase, een farce,” aldus Arend.”
Heel Nederland, de politiek en die ” kon.familie ” is een farce!

ToeAanEenBiertje!
ToeAanEenBiertje!
2 jaren geleden

Wat kijkt dat monster toch altijd zelfvoldaan uit dr domme ogen he!🤢👎

Anja
Anja
2 jaren geleden

Ze zijn wel een beetje laat met reageren lijkt me zo, want dat artikel op RTL nieuws is van juni 2021… en de laatste aanpassing ook. Goed om het weer eens onder de aandacht te brengen, want geeft maar weer eens aan dat al die guppies in Den Haag liggen te maffen. Die leugens over dat er geen invloed zou zijn geweest hadden toch moeten leiden naar een motie van wantrouwen. In 2021 wel te verstaan…

Jantje1
Jantje1
2 jaren geleden

Dit is ongehoord nieuws dat om een boete vraagt. Kaag is een k.wijf. Dat kan je interpreteren als kwaliteits wife (wife=vrouw in het Engels) en dat dus zeker niet, kutwijf, klotewijf (je kan beter spotten met haar vleeswaren) of kaagwijf. De grofste belediging van k.wijf van deze 4 is dus de laatste namelijk kaagwijf. Ze zouden de Kaagbaan op Schiphol om die reden van naam moeten veranderen.

Joop
Joop
2 jaren geleden

Kaag is een nazi heks met haar compleet incompetent D666 satanische pedofielen justitie en de rest van de trekpoppen Rutte en co slob de fantast .

salvar
salvar
2 jaren geleden

was slob niet van de cu?

Hans
Hans
2 jaren geleden

Nieuwe leiderschap? Waarschijnlijk wordt hier bedoeld: ‘misleiderschap’. Want daarvan hebben we de afgelopen twee jaar veel voorbeelden gezien!

Grens
Grens
2 jaren geleden

Kaag is een product van K.Swab.

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
2 jaren geleden

De bezem absoluut door de NPO maar niet vergeten ook door de commerciële zenders.

Rinus
Rinus
2 jaren geleden

24 zetels bij elkaar gefraudeerd bedoelen ze vast

Ans
Ans
2 jaren geleden

Kakelende Kech!

Jantje1
Jantje1
2 jaren geleden
Onbekendent
Onbekendent
2 jaren geleden

Ik heb die docu niet gezien, maar het lijkt me een goed startpunt om te beginnen bij; toen sigrid werd geboren als jongetje, een ‘meisje’ werd en later criminele zaken doet bij een afdeling van de grootste criminele groep op aarde, de elitaire maffia, lucifer aanbidders.

Tom Poes.
Tom Poes.
2 jaren geleden

Dit is geen meten, met 2 maten, maar wel met 100 maten. Bah!

Gosse
Gosse
2 jaren geleden

Ontmasker deze gluiperds en leg hun werkelijke agenda maar bloot. Bijvoorbeeld het als een bruikbare idioot volgen van een psychopatische idioot in Davos, die de economie van Nederland en van Europa in de afgrond stort.

Marijke
Marijke
2 jaren geleden

Vat die Kaag in de kraag en nooit meer loslaten!
Het Grootste Demon van D666.

AIDLNZSDWAHW.
AIDLNZSDWAHW.
2 jaren geleden

Sigrid Kaag:

Vrouw Holle/Holle vrouw…

Echoput incluis!!!

Joop Visser
Joop Visser
2 jaren geleden

Binnenkort komt er een wetsvoorstel om de WOO af te schaffen. Reden: verwardt het publiek maar.

Charlotte
Charlotte
2 jaren geleden

Een terroriste liefje op financiën! Trucjes van manlief geleerd! Omkatten en verduisteren, dat is wat ze doet zolang ze op die post zit! De kaasschaaf hanteren want er moet bezuinigd worden! Zal nog wel even duren voordat ze oprotten! Een gruwel is het!..🙈🤷

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
2 jaren geleden

DIT gaat natuurlijk volledig tegen de “journalistieke code” van de NPO in
want TE WEINIG AFSTAND TOT DE POLITIEK.
Dat was toch HET argument ?

Dus mogen we er van uitgaan dat de NPO de vpro een fikse boete zal opleggen natuurlijk.
Of zullen ze WEER eens met twee maten gaan meten daar bij de NPO ?
Hebben ze eigenlijk OOIT iets anders gedaan daar bij de NPO ?

Wat zijn dat toch voor mensen daar bij de NPO ?
😉

Herman
Herman
2 jaren geleden

Dat nieuwe leiderschap is gewoon dictatuur in plaats van democratie. Heel D66 ademt dat.

Marrob BE
Marrob BE
2 jaren geleden

Als Kaag het niet doet, dan doet Tjeerd de Groot het wel.
Slopen D66 en dan nog van binnenuit.
Paternotte en Sjoerdsma, de witteboorden criminelen, helpen de club nog
verder de afgrond in.
Vreemd hé, dat Nederland het eindelijk massaal doorheeft.
De hele coalitie gaat er aan en hoe langer ze blijven zitten, hoe meer pek en veren.

Peter
Peter
2 jaren geleden

Net zoals ze er bij BBB ingetuind zijn.

Anne
Anne
2 jaren geleden

Kaag zit diep in de ideologie van het WEF. Ze heeft iedere twee weken gesprekken met deze “ praatclub “…. Daarnaast worden er bedragen van 650.000 euro overgemaakt van onze belastingcenten. Voor wie dit even wil bekijken zie café Weltschmerz, aflevering met Pepijn van Houwelingen.

Sardo
Sardo
2 jaren geleden

Die koet moet ban het toneel af en wel asap

nico
nico
2 jaren geleden

NPO66.

Julia
Julia
2 jaren geleden

Dat wijf dat een groot gat in haar vuile handen heeft beseft nog niet dat zij de oorzaak is van de grote tekorten waarvoor de Nederlandse betaalslaaf nog meer de strop om de nek wordt gelegd.. https://www.nu.nl/binnenland/6261344/kabinet-verwacht-dit-jaar-fors-meer-asielzoekers-dan-tijdens-crisis-in-2015.html
Nu brullen https://www.nu.nl/politiek/6261393/overheidsbegroting-piept-en-kraakt-kabinet-spreekt-van-forse-tegenvallers.html Forse tegenvallers niemand heeft gevraagd om miljarden aan de Oekraïne te besteden, niemand heeft gevraagd om de massale invasie van Asielzoekers, niemand heeft gevraagd om de doorgeslagen vernietigende klimaathysterie waar miljarden mee gemoeid zijn. Wat te denken eens te beginnen met het koninklijk huis de miljoenen aan banden te leggen en belasting te gaan heffen, wat te bedenken om eens flink te bezuinigen op overtollige ambtenaren, comissies, wat te denken de algehele politieke Tweede Kamer eens te halveren kortom er is genoeg geld binnen te harken en vooral wat te denken een declaratie verbod voor politici en ambtenaren, wat te denken eens de vliegtuigen waar continu mee gevlogen wordt door juist de regering en de rest van de nietsnutten aan de ketting te leggen, wat te denken om de verwarming eens lager te zetten en de verlichting te dimmen in de gebouwen van de zogenoemde overheid. Daar kunnen miljarden mee gespaard worden maar blijf nu eens met de graaivingers af van de al reeds zwaar belaste betaalslaven en vooral van de kwetsbaren zoals ouderen onder ons. Begin bij u zelf goed voorbeeld doet goed volgen. Welke idioot heeft het ooit in zijn hersenen gehaald om dit wijf de post van Minister van Financién toe te bedelen een wijf dat al bekend stond omdat zij zelfs geld uitdeelde aan terroristische Palestijnse organisaties.

Amigo
Amigo
2 jaren geleden

Vroeger gebeurden dit soort dingen ook, alleen maakte niemand er zich druk om omdat haast iedereen het financieel redelijk tot goed had. Maar wanneer de armoede toeneemt, dan zi je dat mensen klageriger worden. En terecht. Maar dan zie je ook dat politici brutaler worden. Onterecht.

Julia
Julia
2 jaren geleden

Ja ja ja u kunt wel allemaal willen discussiëren over het roekeloze loslaten van de begrotingsdiscipline en het gevaar van nog verder oplopende inflatie, maar het belangrijkste nieuws van afgelopen Prinsjesdag is natuurlijk dat Sigrid Kaag EEN NIEUW KOFFERTJE WIL. Dat moet bovendien een erg bijzonder koffertje worden, want zie maar eens iets te vinden dat duurzamer is dan 58 jaar (en niet 75 jaar, trap er niet in mensen, pas op voor desinformatie) hetzelfde koffertje gebruiken. Maar goed, dan weet het gepeupel ook weer wat het betekent als de regentenklasse het woord ‘duurzaam’ in de mond neemt: helemaal niks, maar het kost wel meer belastinggeld. Weet u trouwens wat pas echt duurzaam zou zijn? Dit kabinet naar de vuilstort brengen omdat het kapot is.

schaapje
schaapje
2 jaren geleden

Kaag een holle Kaat een Fraude Muts

Johan
Johan
2 jaren geleden

zelfreflectie is ver te zoeken bij de NPO. Dat maakt hen een religie en dat kan dus niet. Maar goed…. ik ben een wappie 😀

Ken
Ken
2 jaren geleden

En maar liegen en bedriegen.
Hoe krijgen we dat tuig weg?

Pieternella
Pieternella
2 jaren geleden

Maar een kenmerk van een dictator is toch dat je geen kritiek op iemand mag hebben? Wat zien we hier?

aar om men in engeland
aar om men in engeland
2 jaren geleden

Kaag en haar man behoorden tot de inner cirkel van die aan aidslijdende terrorist arrafat Zij heeft in die rijd zich nog nooit opgeworpen voor al die palestijnse kinderen die door die aidslijder misbruikt zijn en al dan niet besmet zijn geraakt met aids .Net als hier met dat me too schandaal bij d66 .Verder behoorden zij en haar man bij de top van arrafat zijn regering ,die na overlijden van arrafat zijn overlijden om en nabij een maand stil hielden om in die tijd de centen te verdelen .U weet wel de vele miljarden bestemd voor de palestijnen om een betere levensomstandigheid te verkrijgen .Nu inmidels blijkt dat velen van de toenmalige mederegeerders ,die ook nu nog in de top van de palestijnse regering zitten .MILJARDAIR ZIJN EN SOMMIGE ZELFS MEERDERE MALEN ,MILLIONAIR ZIJN ER OOK VELEN GEEN EEN IS ER ARMER VAN GEWORDEN .Dus ook kaagje en haar man hebben meegedeeld in de geldpot van arrafat en nu heeft zij een ministerpost ij kabinet rutte 4 na daar voor bij buitenlandse zaken duverse groeperingen in het middenoosten ruim bedeeld met vele miljoenen .ach ja vrienden van haar man natuurlijk ..Maar dan haar verhaaltje omtrend het voorkomen van escalatie tussen de palestijnen en libanon .De libanesen willen totaal niets weten van de palestijnen en zeker niet met een ex lid van arrafat zijn kliek .

Back to top button
77
0
We lezen graag je reactie!x