Volgens Alexander Soros, de zoon van miljardair George Soros, is oud-president Donald Trump verantwoordelijk voor het wantrouwen tegen instituties in de Verenigde Staten.
De Verenigde Staten hebben checks en balances en één man, Donald Trump, heeft dat allemaal weggenomen, zei Soros stamelend tijdens een paneldiscussie op het World Economic Forum in Davos.
“In Davos is Donald Trump al president,” vervolgde Soros. “Dat is alleen maar goed, want de heersende opvatting in Davos is altijd onjuist.”
NEW – Alex Soros in Davos: “One man, Donald Trump, literally came in and just took that, took that, took that all away. Ehm, you know so, ehm, you know so, ehm, you know.”pic.twitter.com/r0kW3aCqT5
— Disclose.tv (@disclosetv) January 19, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Veel kritiek
Volgens Soros junior zijn er twee mogelijkheden: Trump belandt in de bak of komt aan de macht. “Hij gaat niet naar één of ander strand om met pensioen te gaan,” zei hij. Op sociale media kreeg hij na de sessie veel kritiek over zich heen.
Het World Economic Forum zette de discussie rond 02.00 uur op YouTube, om de video vervolgens op privé te zetten, tot verbazing van velen.
Beroerte
Eerder had vader George moeite met het voorlezen van een speech bij de Technische Universiteit München. Het leek alsof de miljardair vastliep.
“Het smelten van de Groenlandse ijskap beïnvloedt… elk gebied… Of… leidt tot zeven meter zeespiegelstijging,” sprak Soros hakkelend.
“Soros lijkt een beroerte te krijgen terwijl hij een WEF-script voorleest over het ‘smelten van de Groenlandse ijskap’ en andere klimaatonzin,” reageerde journalist Patrick Henningsen.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Van Meijeren clasht hard met BBB-voorvrouw Van der Plas: ‘Hierdoor gaan de boeren straks ten onder!’
Volgens het World Economic Forum zijn er ‘rationele’ redenen om je kind te chippen
Van Robert Maxwell tot Epstein: het verborgen netwerk achter wetenschappelijke publicaties
Professor Cahill waarschuwt globalisten: ‘Het spel is voorbij’
UFO-crash in Toengoeska (video)
VIDEO: Waarom je het recht hebt om te weten wat er in je voedsel zit
EU blokkeert bankrekeningen van journalist met twee pasgeboren baby’s vanwege “Russische desinformatie”
Vaccinatie is één van de meest bedrieglijke uitvindingen ooit. Immunoloog trekt aan de bel
GroenLinks-coryfee Paul Rosenmöller gespot in VIP-lounge vliegveld Aruba: ‘Alles wat ze bedenken is altijd voor een ander’