Statisticus Fritsander Lahr diende bij het ministerie van Volksgezondheid van Hugo de Jonge een Wob-verzoek in om informatie over de Ct-waarden van de PCR-test boven water te krijgen. De Ct-waarde is een maat voor het aantal cycli dat nodig is om het genetische materiaal waar te nemen. Bijna negen maanden later kreeg hij een reactie op zijn Wob-verzoek.
Lahr kreeg een brief waarin staat: “De door u gevraagde informatie is niet aanwezig. Dat betekent dat ik uw verzoek om informatie afwijs op grond van artikel 3 van de Wob.” Het ministerie meldt wel: “Het optimale aantal vermeerderingscycli ligt voor het overgrote aantal testen tussen de 40 en 45 cycli. Indien na dit aantal cycli van 40-45 geen signaal is waargenomen, dan wordt de uitslag als negatief bepaald.”
Het ministerie meldt dat het optimale aantal cycli 40-45 is, terwijl de meeste onderzoeken anders aangeven, stelt Lahr.
Bijna negen maanden had het ministerie van VWS nodig om mijn WOB verzoek naar de Ct-waarden van de PCR testen af te wijzen omdat …….
ze de informatie niet heeft!?
Wel melden ze dat het optimale aantal cycli 40 – 45 is, terwijl de meeste onderzoeken anders aangeven. pic.twitter.com/rb6QMAvaDI
— Fritsander Lahr (@fritsander) June 22, 2021
Veelzeggend
“Dit is veelzeggend,” schrijft FVD-voorman Thierry Baudet in een reactie op Twitter. “Positieve uitslagen heten na meer dan 28 cycli reeds valspositief en bewijzen geen besmettelijkheid.” Hij gebruikt ook de hashtag ‘PCR-hoax’.
De PCR-test is makkelijk te manipuleren en onbetrouwbaar. Er zijn al veel artikelen over geschreven door experts, medisch journalisten en andere onderzoekers. Bij een Ct-waarde van 35 of hoger zegt de uitslag eigenlijk niets.
Fauci: het is zinloos om meer dan 35 cycli te draaien
Dr. Kary Mullis, die de Nobelprijs won omdat hij het PCR-proces heeft uitgevonden, zei: “Met PCR kun je – als je het goed doet – vrijwel alles in het lichaam vinden.” Over het aantal cycli zei hij: “Als je meer dan 40 cycli nodig hebt, is er iets goed mis met je PCR.”
Zelfs dr. Anthony Fauci, de Amerikaanse Van Dissel, heeft openlijk toegegeven dat je bij meer dan 35 cycli geen levend virus, maar ‘dode nucleotiden’ detecteert.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Kijk: Zo ziet het eruit als de overheid en MSM samenwerken om mensen te brainwashen
Kijk: Professor barst in tranen uit als hij vertelt over het kwaad dat gevaccineerden is aangedaan
De wereld staat in brand: wat is er aan de hand?
Premier Rutte is de posterboy van de Nieuwe Wereldorde. Waarom dit geen complot meer is
Council on Foreign Relations, Trilaterale Commissie en Atlantic Council
‘De overheid heeft weer een slagveld in gedachten voor ons’
Wetenschappers kunnen het signaal dat ze zojuist hebben opgevangen van buiten ons sterrenstelsel niet verklaren
Geen bewijs dat kapers vliegtuigen hebben gecrasht op 9/11. Experts laten van zich horen
Hoe je het beste kunt aarden