
Statisticus Fritsander Lahr diende bij het ministerie van Volksgezondheid van Hugo de Jonge een Wob-verzoek in om informatie over de Ct-waarden van de PCR-test boven water te krijgen. De Ct-waarde is een maat voor het aantal cycli dat nodig is om het genetische materiaal waar te nemen. Bijna negen maanden later kreeg hij een reactie op zijn Wob-verzoek.
Lahr kreeg een brief waarin staat: “De door u gevraagde informatie is niet aanwezig. Dat betekent dat ik uw verzoek om informatie afwijs op grond van artikel 3 van de Wob.” Het ministerie meldt wel: “Het optimale aantal vermeerderingscycli ligt voor het overgrote aantal testen tussen de 40 en 45 cycli. Indien na dit aantal cycli van 40-45 geen signaal is waargenomen, dan wordt de uitslag als negatief bepaald.”
Het ministerie meldt dat het optimale aantal cycli 40-45 is, terwijl de meeste onderzoeken anders aangeven, stelt Lahr.
Bijna negen maanden had het ministerie van VWS nodig om mijn WOB verzoek naar de Ct-waarden van de PCR testen af te wijzen omdat …….
ze de informatie niet heeft!?
Wel melden ze dat het optimale aantal cycli 40 – 45 is, terwijl de meeste onderzoeken anders aangeven. pic.twitter.com/rb6QMAvaDI
— Fritsander Lahr (@fritsander) June 22, 2021
Veelzeggend
“Dit is veelzeggend,” schrijft FVD-voorman Thierry Baudet in een reactie op Twitter. “Positieve uitslagen heten na meer dan 28 cycli reeds valspositief en bewijzen geen besmettelijkheid.” Hij gebruikt ook de hashtag ‘PCR-hoax’.
De PCR-test is makkelijk te manipuleren en onbetrouwbaar. Er zijn al veel artikelen over geschreven door experts, medisch journalisten en andere onderzoekers. Bij een Ct-waarde van 35 of hoger zegt de uitslag eigenlijk niets.
Fauci: het is zinloos om meer dan 35 cycli te draaien
Dr. Kary Mullis, die de Nobelprijs won omdat hij het PCR-proces heeft uitgevonden, zei: “Met PCR kun je – als je het goed doet – vrijwel alles in het lichaam vinden.” Over het aantal cycli zei hij: “Als je meer dan 40 cycli nodig hebt, is er iets goed mis met je PCR.”
Zelfs dr. Anthony Fauci, de Amerikaanse Van Dissel, heeft openlijk toegegeven dat je bij meer dan 35 cycli geen levend virus, maar ‘dode nucleotiden’ detecteert.
Dat de PCR test nutteloos is en niks zegt, was een jaar geleden al bekend. De massa wil het niet weten en houdt vast aan de comfortabele leugen. Liever dat dan te ontwaken met de pijnlijke waarheid.
Officiële stukken van het Ministerie van VWS die ik al een half jaar geleden na maanden bellen en schrijven kreeg maakten nog melding van 36 tot 40 Cycli….dat hebben ze dus blijkbaar inmiddels opgeschroefd tot 40 tot 45….dat betekent dus NOG MÉÉR POSITIEVEN VOOR DE STATISTIEKEN….
Ze gebruiken ook maar één marker i.p.v. 3. Dit is standje ‘altijd prijs’. Zo heeft Fauci ook een Aidsepidemie opgehyped om zodoende medicijnen te verkopen aan mensen die dat niet nodig hadden.
Kary Mullis stierf begin augustus 2019, vier maanden voor de uitbraak van SARS-CoV-2, aan ‘pneumonia’ ?!