De Canadese kerngeleerde Stanton T. Friedman is bekend van het onderzoek naar het Roswellincident. In 1978 had hij een ontmoeting met oud-majoor Jesse Marcel, die in 1947 betrokken was bij de berging van de resten van wat de luchtmacht een weerballon noemde.
Marcel verklaarde in 1978 tegenover Friedman dat het geen weerballon geweest was, maar toch een buitenaards ruimtevaartuig. Friedman vond in Roswell nog tientallen andere getuigen, onder wie zelfs een generaal, die de lezing van Marcel bevestigden.
Friedman schreef er een boek over, The Roswell Incident, waarna nog veel meer getuigen zich meldden en er nog tientallen boeken verschenen. De kerngeleerde besloot dat er een doofpotoperatie ‘van kosmische Watergate-proporties’ had plaatsgevonden.
Project Blue Book
Hij is ervan overtuigd dat de Amerikaanse autoriteiten destijds bewust het hele voorval onder het tapijt hadden geprobeerd te vegen, om onrust onder de bevolking te voorkomen.
In een lezing op het MUFON Symposium 2015, die nu gratis op YouTube kan worden bekeken, gaat de wetenschapper in op de resultaten van grote studies zoals Project Blue Book, geheime UFO-stukken en foto’s van UFO’s die volgens wetenschappers authentiek zijn.
Witte Huis
Hij noemt ook een aantal redenen waarom aliens de aarde bezoeken zonder in de voortuin van het Witte Huis te landen en waarom overheden bewijs achterhouden.
In zijn boek Flying Saucers and Science: A Scientist Investigates the Mysteries of UFOs stelt Friedman dat UFO’s uit relatief nabijgelegen zonnestelsels afkomstig zijn.
[UFOTV]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Een patiënt van huisarts Bart van Tienen overleed na Moderna-vaccin: ‘We moeten stoppen’
Marion Koopmans krijgt bakken kritiek na tweet: ‘Ga wat anders doen mevrouw, in het landsbelang’
“Oekraïense luchtverkeersleiding stuurde rampvlucht MH17 over conflictgebied”
Terreur in Europa is bewuste strategie van de CIA. Zie hier waarom we bang worden gemaakt voor moslims
Topambtenaar die gruwelijke kinderporno verspreidde zendt schokgolf door Nederland: ‘Ik ben echt verbijsterd’
Boze boeren stellen ultimatum aan BoerBurgerBeweging (BBB): ‘Anders wordt het oorlog’
Toeslagenouder haalt uit naar Rutte vanwege ‘staatsontvoeringen’: ‘Van meer dan 3000 kinderen is handjevol thuis’
Verborgen tombe ontdekt door wetenschappers die onderzoek doen naar enorme stad onder piramides van Gizeh
De burger moet bloeden voor 0,0003 graden afkoeling. Is het kabinet nu hélemaal gek geworden?