CoronaMens en Dier

Het begint nu wel erg op te vallen dat sporters zomaar neerstorten of wegens hartklachten moeten stoppen

Help mee door dit met jouw kennissen op je social media te delen!

Zondag werd de wedstrijd tussen AZ en NEC gestaakt nadat spits Bas Dost op het veld in elkaar was gezakt. Hij lag schuddend op het speelveld. Spelers van beide clubs schermden de 34-jarige Dost met een groot doek af. Hij werd met een brancard van het veld gedragen.

Op 30 september werd doelman Etienne Vaessen van RKC gereanimeerd in de slotfase van het duel met Ajax. Ook die wedstrijd werd gestaakt.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

De wedstrijd tussen PSV en Ajax werd bij gelijke stand tijdelijk stilgelegd vanwege een reanimatie op de tribune.

Aannemelijke medische verklaring

Ook in de wielersport doen dergelijke incidenten zich de laatste tijd met enige regelmaat voor. Vorige week werd bekend dat wielrenner Mark Groeneveld (20) is overleden nadat hij in elkaar was gezakt door een hartaanval.

Recentelijk beëindigden Nathan van Hooydonck, Wesley Kreder, Sonny Colbrelli, Sep Vanmarcke, Romain Sicard, Heinrich Haussler, Jan Polanc en Niklas Eg hun wielercarrières voortijdig. Allemaal wegens hartproblemen.

Het begint nu wel erg op te vallen dat sporters neerstorten of wegens hartklachten moeten stoppen.

“Heeft iemand een aannemelijke medische verklaring waarom zoveel atleten de laatste tijd zomaar neerstorten, of wegens hartklachten – wielrenners – moeten stoppen?” vraagt Telegraaf-journalist Wierd Duk.

Doe eens een gokje

Er komen veel sarcastische reacties binnen. Neuroloog Jan Bonte: “Lopen te veel achter de bal aan. Of fietsen te hard. Dat deden ze vroeger niet.”

“Goh, wat breng je dat voorzichtig. Doe eens een gokje,” aldus advocaat Bart Maes. “Ben benieuwd hoe de MSM zich hieruit gaan redden,” voegt huisarts Els van Veen toe.

Medisch adviseur Wendy Mittemeijer schrijft: “Vraag het aan CBS of Global Health Hub Nederland. Zij zijn expert op het gebied van negatieve effecten van klimaatverandering op gezondheid. Of vraag het aan de gecensureerde en ontslagen zorgprofessionals en wetenschappers, misschien hebben die nog alternatieve verklaringen.”

Nooit zo vaak

“Volgens mij moet dit ongeveer sinds het voorjaar 2021 zijn begonnen. Recent vier wielrenners, best veel voetballers, ook onder de amateurs. In het buitenland ook veel sporters. Kjeld Nuis ook destijds. Ik pieker me suf,” reageert data-analist Cees van den Bos.

“We kunnen het toch echt wel met elkaar eens zijn dat sportevenementen voor Cojona en de prikken nooit zo vaak werden onderbroken, door toeschouwers die out gaan, als na de ‘pandemie’?” merkt Robert Jensen op.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.8 172 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je deze info belangrijk?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

172 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Mikkie
Mikkie
1 jaar geleden

Dat komt door het klimaat…teveel stikstof..of..eh..te weinig nu…ik weet het niet meer…🙈

André Breems
André Breems
1 jaar geleden

De ziekte van plots.

Jip
Jip
1 jaar geleden

Waarom vragen we het niet aan de verantwoordelijke politici achter het beleid van de afgelopen drie jaar.

” ” ” Zij hebben immers overal verstand van. ” ” “

Tonny
Tonny
1 jaar geleden

Geen medelijden mee, ze kozen er zelf voor om het prikje te nemen, dus achteraf niet janken als je er iets van krijgt.

gert
gert
1 jaar geleden

vraag het aan rutte of kuipers die kunnen goed liegen en wat blijven heel veel mensen dom

Geurtje
Geurtje
1 jaar geleden

Ach de meeste Nederlanders wimpelen dit toch af als zijnde complottheorie. Ze slapen rustig verder. Totdat….!!

Jeroen
Jeroen
1 jaar geleden

“Once you’ve eliminated all the impossible, whatever remains, however improbable, must be the truth.” (Sherlock Holmes).

We hebben al talloze verklaringen gehad waar dit door zou kunnen komen, maar tot nu toe sneden geen van hen hout, daar het of dingen waren die al decennia lang speelden, soms zelfs al eeuwen of zo oud zijn als de mensheid zelf en nooit eerder tot dit hebben geleid en nu opeens wel. Sommige dingen waren zelfs helemaal onzin (“Study shows: Being sarcastic increases the chance to heart failures” om maar een van de belachelijkste te noemen).

Maar die zekere prikjes, daar hebben we iets wat eerder niet speelden en waar al veel onderbouwde houtsnijdende onderbouwing mee is gekomen, maar nee, dat kan het toch niet zijn. Tsja, het is mss “improbable”, maar het lijkt er steeds meer op dat het wel “the truth” is daar al het andere onder “the impossible” valt.

En om dan maar een ander citaat erbij te halen (vergeef me als ik het niet helemaal letterlijk citeer, want ik doe dit even uit het hoofd): “Everybody younger than 70 years who takes the jab WILL die between five and ten years”. Iets van die strekking zei Dolores Cahill en het begint er steeds meer op te lijken dat ze gelijk gaat krijgen en de grote golf zou dan moeten komen vanaf 2026 en ongeveer gaan eindingen in 2031. Enkele dierbaren van mij hebben die prik genomen (respecteerden gelukkig wel dat ik het NIET deed) en ik maak me wel zorgen over hun gezondheid.

Hoeveel langer kan men dit nog onder het tapijt schijven en hoe veel langer kan men nog het dogma ophouden dat de “Wappies” alleen maar onzinverhalen aan het ophangen waren? Maar als ik iets eigenlijk mijn hele leven al wist, maar vooral de afgelopen tijd nog maar weerl pijnlijk bevestigd zie is dat dogma’s heilig zijn en men aan niets meer een hekel heeft aan vrijdenkers die daar doorheen prikken.

“You have to understand, most of these people are not ready to be unplugged, and some of them have become so inured, so hopelessly reliant on the system, that they will fight, to protect it!” (Morpheus).

Kabonkel
Kabonkel
1 jaar geleden

Tja als je nu nog dit soort feiten probeert te debunken dan heb je geen plaat voor je kop maar een hele houtzagerij.
Nu snap ik waarom het altijd zo druk is in het sprookjesbos van de Efteling!

Jos
Jos
1 jaar geleden

Niets aan de hand, door lopen. Geen cijfers, geen berichten op MSM/NOS, geen parlementaire enquête, geen tribunalen. Er komen steeds meer argumenten aan het licht om e.a. vooral niet uit te zoeken.
De doofpot en een tapijt zijn de oplossing.

Sjefke
Sjefke
1 jaar geleden

De spuitjes zorgen er in ieder geval voor dat je overlijdt voor je Corona krijgt!

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
1 jaar geleden

Onvoorspelbaar dat dit zo door gaat zonder het te onderzoeken door mensen die er weet van hebben?

Hugo
Hugo
1 jaar geleden

Tijd dat iedereen die zich schuldig hebben gemaakt aan die corona dwang met die dwang gif injecties opgepakt gaan worden, en voor minstens 20 jaren opgesloten gaan worden inclusief de RAT Rutte die denkt weg te komen als SG van de oorloghitsers club genaamd de NAVO. En gelijk de Rothschilds, de Rockefellers, Gates, Soros en al die zogenaamde goede doelen foundation clubs van alles onteigenen wat zij bijelkaar gestolen hebben, en aan de wereldbevolking terug geven.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

Het genocide plan word met de dag meer zichtbaar!

Marcel
Marcel
1 jaar geleden

Waarschijnlijk allemaal slachtoffer geworden van intensief tuinieren.

wim
wim
1 jaar geleden

Tribunes vol met supporters die tot nu toe passief blijven toekijken.

Thoughtful
Thoughtful
1 jaar geleden

Dat lijken me DE evenementen om voorbereid met spandoeken op de tribune te gaan zitten en wanneer zich zoiets voordoet, meteen uitrollen met teksten als “Iemand nog een prikje?” of “ligt aan het klimaat hoor!” of “iemand nog een frikandel?” of “bedankt hugo”.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

Stop de mensenhandel dat ze voetbal durven te noemen. Geld is geld een mens is mens en handel is handel! Het gaat om het principe een voetballer is geen puppy maar tocht worden ze verkocht als zo!

Wil
Wil
1 jaar geleden

Dit zijn de gevallen die ze niet kunnen wegmoffelen, in de praktijk zijn er veel meer.

Stenley
Stenley
1 jaar geleden

Nu al?

Edward
Edward
1 jaar geleden

Je deed het voor oma!

Wakker worden!!!
Wakker worden!!!
1 jaar geleden

Tweede video: Publiek staat te klappen. Maar je klapt toch als je iets mooi vindt of geslaagd of dat je er mee instemt?!? Het geeft mij geen gevoel van solidariteit, maar dat je het OK vindt dat er mensen zomaar neerstorten tijdens een sportevent…..

Daan
Daan
1 jaar geleden

Geen medelijden mee, wie niet horen wil moet maar voelen, en de media zal hier nooit over praten, moet in de Coronapot(doofpot)

Fransdo
Fransdo
1 jaar geleden

Natuurlijk gaan de Main Stream Media niet reageren. Als ik een paar jaar lang de prikken had gepromoot en nu ziet wat de gevolgen van mijn promotie zijn dan zou ik ook over gaan tot de orde van de dag en liever schrijven over kookprogramma’s want ze weten drommels goed wat ze inmiddels op hun geweten hebben.

Ilse
Ilse
1 jaar geleden

Oud doelman tijdens fitness op 48 jarige leeftijd plotseling overleden agv een hartstilstand. Leefde als een sportman, gezond, gebruikte geen alcohol en geen tabak. Laat een vrouw en 3 kleine kinderen achter. Ra ra, klimaatslachtoffer?????

Petra
Petra
1 jaar geleden

Iedereen weet inmiddels dat het door de gifprikken komt, maar de meerderheid zit nog steeds in de ontkennende fase omdat het gif ook in hun eigen lichaam zit.

Dat toegeven is moeilijk. Velen zullen eerder in de kist liggen dan dat ze hun fout toegeven.

Loek
Loek
1 jaar geleden

Sinds 2021 gaat de climate change nog sneller dan verwacht

K. Onmacht
K. Onmacht
1 jaar geleden

En dit is nog maar het topje van de ijsberg. Amateursporters zullen veelal de krant niet halen. De msm, de journalistiek in dienst van… blijft met vragen zitten en lopen met een grote boog om de roze olifant in de kamer.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

Het moet weer geplaatst worden!

De echte .

Nederlandse artseneed – KNMG

Ik zweer/beloof dat ik de geneeskunst zo goed als ik kan zal uitoefenen ten dienste van mijn medemens. Ik zal zorgen voor zieken, gezondheid bevorderen en lijden verlichten. Ik stel het belang van de patiënt voorop en eerbiedig zijn opvattingen.

———————————————————————-
Aangepaste eed die past bij huidige zorgverleners!

Nederlandse artseneed – KNMG
Ik zweer/beloof dat ik de PORTEMONEE zo goed als ik kan zal VULLEN ten dienste van mijn medemens. Ik zal zorgen voor RIJKDOM, DAT MIJN gezondheid ZAL bevorderen en MIJN lijden DOET verlichten. Ik stel het belang van MIJN BROEKZAK voorop en eerbiedig zijn RESULTATEN .

Helga
Helga
1 jaar geleden

Daar ligt niemand wakker van, de olifant in de kamer wordt nog steeds niet gezien, laat staan dat er over gepraat wordt.

Gunnar
Gunnar
1 jaar geleden

Komt door klimate change en voor 100% niet door het wondervaccine want dit is voor 100% veilig dit is ons verteld door zowel de staat, de experts gekozen door de staat en de “pers” die miljoenen propaganda geld sorry ik bedoel steun krijgen en die liegen nooit.

Sizu_Sun
Sizu_Sun
1 jaar geleden

Net als bij Matthew Perry, ondanks de natuurlijke doo mag er in het nieuws bij staan dat hij drugs gebruikt heeft in zijn leven, er zijn medicijnen gevonden en hij had gezondheidsklachten… Maar de covid/prik noemen is respectloos!!!!!

gaafland
gaafland
1 jaar geleden

De grassprieten waren te lang(komt door klimaat verandering en teveel CO2), dan moet je je meer inspannen met rennen en ja, dan krijg je hartstilstand.
logisch toch?

Poesie maaauw
Poesie maaauw
1 jaar geleden

🤪🤔

Jeff
Jeff
1 jaar geleden

Laat mij dan maar de sukkel zijn; ik adem tenminste nog.

Snappie007
Snappie007
1 jaar geleden

2 Weken geleden, 1 speler van de tegenpartij op het voetbalveld ook in elkaar gezakt, gereanimeerd door de Ambulance.
Maar ach, is een complot right…

Johan
Johan
1 jaar geleden

Probleem is met alle artikelen…het blijft alles “onder ons”wanneer gaat de msm er zich mee bezig houden?.en meestal steeds dezelfde min of meer bekende mensen die deze uitspraken doen op nine for news.hoe goed ook en hoe goed bedoeld,het lukt niet om in die andere bubbel te komen.Als mensen bepaalde onafhankelijke sites willen bezoeken staat er vaak iets over complot of antisemitisch of zo en dat is dan het einde van zoeken.menigeen heb ik deze cabaltruc uitgelegd…

Vrijheid is ver te zoeken
Vrijheid is ver te zoeken
1 jaar geleden

Tsja, te hoge concentratie “stik”stof ingeademd. Rotklimaat, foei.

Freemind
Freemind
1 jaar geleden

Hoop dat Rutte aangepakt kan worden voordat hij naar de Navo vertrekt.

salvar
salvar
1 jaar geleden

wat erin de gifspuit zit willen nu over de wereldbevolking uitstrooien (sproeien) , dus zo meteen vallen niet alleen de sporters om maar hele bevolkingsgroepen.

sprookje nee het is al aangevraagd zodat ze iedereen kunnen bereiken met het gif.

dus wat we nu meemaken valt zo meteen in het niet.

de moordenaars slapen niet alleen de bevolking.

Dree
Dree
1 jaar geleden

Je ziet als van de Vaart zegt bij Studio voetbal dat er wel erg veel topsporters omvallen, dat Sjoerd ( presentator) direct ongemakkelijk van onderwerp verandert. Er is bij NPO overduidelijk ingefluisterd dat dit niet besproken mag worden. Alle clubs die zeggen dit verschrikkelijk te vinden werken mee aan deze doofpot van boosterschade. Hypocrisie op topniveau!!
Topsporters doen alles om hun passie te bewerkstelligen. Iedereen weet dat de hartklachten van jonge super fitte sporters van de vaccins komen. Dus dat zogenaamde medeleven is pure poppenkast!!!

ALF
ALF
1 jaar geleden

Ik las in de reacties van de samenvatting op YouTube een hele hoop reacties die wijzen naar de vaccinatie.

Triest
Triest
1 jaar geleden

Sterker er is menig allang overleden, bij de eerste ronde zonder enig onderzoek.

Het leugentijdperk
Het leugentijdperk
1 jaar geleden

Ziekte van plots, turbo kanker, hersendood en dropping like flies, het kan allerlei oorzaken hebben, maar nooit veroorzaakt door de heilig verklaarde spuit. De spuit heeft een heiligen status en daar mag zeker niets negatiefs over worden gezegd, deze heeft in allerlei gelederen zelfs een hogere status gekregen dan Allah, God, Yahweh, Boeddha en vervangen.

Ben benieuwd welke zgn. ‘heldere en verlichte denkers’ in mijn omgeving dit heilige tover-jullie-allemaal-voor-eeuwig-weg middel weer nemen. Enigzins jammer, kan mijn omgeving niet meer vragen of ze er weer voor gaan, want heb zwakbegaafd & vals NL (familie, vrienden, buren, kennissen) er allemaal uit gebonjourd. Wat een zegen, wat een rust en harmonie is er voor teruggekomen, had 25 jaar eerder moeten gebeuren.

Je laten afspuiten, door schoonmaker Bep, Karin of Truus of één of andere afgewaaide student, richting de eeuwige jachtvelden en luisteren naar de dringende ‘objectieve adviezen’ van ome dokter die heerlijk farmaceutisch is voorgeprogrammeerd en het doet voor de centjes; ik zeg “doen!”.

eazu
eazu
1 jaar geleden

Doe eens lief voor elkaar ook als mensen 1 fout hebben gemaakt

Eddie
Eddie
1 jaar geleden

Etienne Vaessen moet misschien hier niet genoemd, daar was sprake van een botsing. Maar het wordt nu toch tijd dat de blinden ook gaan zien…

René
René
1 jaar geleden

Typisch ABV (alles behalve vaccinatieschade)

Jac
Jac
1 jaar geleden

Enige nuance. Die keeper van rkc dat was een botsing met brobbey!
Als je dan wat schrijft check het dan ook.

Ley Ley
Ley Ley
1 jaar geleden

Als ik de reacties op fb lees, dan zouden wij overal wat achter zoeken. En wat een haat die sommige mensen naar ons hebben. Maar dat zou hun eigen dommigheid wel zijn.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 jaar geleden

Methoden gebruikt in de gekochte media voor mind f*cking de lezer, kijker en luisteraar.

  • Niet over reppen en hopen dat het overwaait.
  • Een ander onderwerp dat er niets mee te maken heeft naar voren trekken.
  • Belachelijk maken en karakter moord van mensen die dicht bij de waarheid komen.
  • Gekochte en nep wetenschappelijke artikelen in de weekend bijlage.
  • Melding doen op pagina 7 links beneden van onwelgevallige waarheden of een melding in journaal van 10 seconden en dan snel overstappen op groter item met 180 graden verschil.
  • overkill aan gewenst gedachtengoed waardoor niet gewenste ondersneeuwt.
Stop
Stop
1 jaar geleden

7-01-2021 HP De Tijd krant: Het coronavaccin is NIET zonder risico’s !

12 April 2021 West nieuws: Bijna tweehonderd Nederlanders overleden na coronavaccinatie.
De meeste overleden na een vaccinatie met Pfizer.
In Noordwijkerhout overleed maandag een man nadat hij was gevaccineerd tegen corona.

Zie RTL nieuws 14 Juli 2021 Flauwvallen na coronavaccinatie: “Werd wakker op EHBO bed” !

NCRV krant 26 Januari 2022: Incidenten en recente hartproblemen baren voetballers overmatig zorgen !!

Zie Rijksinstituut voor Volksgezondheid 4-10-2023
Na vaccinatie met Pfizer kan in “zeldzame”? gevallen een ontsteking van de hartspier [ myocarditis ] of een ontsteking van het hartzakje [ pericarditis ] ontstaan !
Deze gevallen van myocarditis en pericarditis worden vooral gezien bij jongens en jongere mannen tussen de 12 en 40 jaar !!

Waar blijf je nu met jullie uitspraken Rutte en Hugo de Jonge e.a. “met het vaccin is veilig” ???
DIT IS DUS NIET WAAR !!

Kijk maar eens hoeveel filmpjes er zijn van heel veel mensen die zijn omgevallen, neergevallen, b.v. in de tv wereld, sportwereld etc. mensen die sterven aan hartaanval etc.
De schrijnende gevallen, gezondheidsproblemen, die dagelijks om je heen gebeuren.

Allemaal na “vaccins en boosters” !!! En het blijft voortdurend aan de gang.
De regering had allang onderzoeken moeten doen !

Niemand is op de hoogte wat de uitwerkingen van de vaccins op lange termijn doen.

Je ziet dagelijks wat er nog steeds overal gebeurd !!

VERSCHRIKKELIJK !!!!!!!

Kans
Kans
1 jaar geleden

Volgens mij is het de ziekte van wegkijkers, U weet wel, de 80% die zich hebben laten faccineren, die niets zien en het nergens over willen hebben !!
deze mensen zorgen ervoor dat de waarheid niet boven tafel gaat komen, zum kotzen jaaaaaha 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤖🤢🤢🤢🤢

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 jaar geleden

Je vergeet stikstof. Volgens Rob Jetten liggen de vogeltjes al met de pootjes omhoog. Hij spreekt over een verstikkende deken. Dit niveau zit vandaag in het kabinet.

Anita
Anita
1 jaar geleden

Mijnhart gaat uit naar alle sporters die dit kan overkomen.Mogen ze allen de werking van het lichaamseigen immuunstelsel tot in de puntjes leren kennen zodat ze dit kunnen voorkomen.

bezorgde burger
bezorgde burger
1 jaar geleden

Klimaatverandering. Logisch toch. 1 + 1 = 3 toch?

roro 237
roro 237
1 jaar geleden

Komt door Putin en de Russen!

roro 237
roro 237
1 jaar geleden

Zij hebben hun boosters vergeten!

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
1 jaar geleden

Volgens de VVD zit het allemaal tussen de oren

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 jaar geleden

Overal is er personeel tekort. Het zal toch niet…….?

Johan Duinkerken
Johan Duinkerken
1 jaar geleden

Medelijden met mensen die met leugens in een situatie zijn gelokt waarbij ze de rest van hun leven last van hebben. Ook met degenen die militant waren naar de “wappies”. Het zijn de degenen die willens en wetens deze rotzooi gemaakt hebben en verspreid die aangepakt moeten worden. Dat wordt veel moeilijker als iedereen zich uit elkaar laat spelen door deze criminelen.

Betaal contant!
Betaal contant!
1 jaar geleden

En dan gaat iedereen klappen?

Dat ze maar gaan klappen voor een corona spuit onderzoek, nee, dan zijn ze stil.

Edwin
Edwin
1 jaar geleden

In welk universum is het een goed plan om een niet getest vaccine te nemen? Even los van de vraag of die inderdaad de oorzaak is, wat het boerenverstand geneigd is als plausibel aan te nemen. Overigens zijn onze lichamen zo ontworpen dat als er acute angst is en er min of meer bewust gekozen wordt om die leidend te maken in je handelen het eerste dat uitgeschakeld wordt… roffel… komt ie…. Je boerenverstand is. Een collectieve angstpsychose maakt meer kapot dan je lief is. Naast megalomane narcistische politici. Helaas zullen we ook met dit trauma moeten zien te leven. Het is allemaal bedoelt om je uit te nodigen een bewustzijnsgroeispurt te maken. Je kunt er een beter mens van worden of krankzinnig van worden. Wat kies je?

Ramon
Ramon
1 jaar geleden

Sudden Death Syndrome

Brigit
Brigit
1 jaar geleden

De (on)mensen die de injectie- troep hebben lopen pushen zullen verantwoording af moeten gaan leggen. Zij zijn schuldig aan massamoord. Onwetendheid is geen excuus.

Lotus
Lotus
1 jaar geleden

Ex-prof voetballer Kevin Gage had zich hier ook over uitgelaten op sociaal media in 2021; hij zei dat hij lang genoeg op zijn tong heeft gebeten en gezwegen uit respect voor één van hun eigen. Maar hij zag berichten van vijf andere spelers die ingestort of overleden zijn in een paar dagen tijd na die van hen en klaarblijkelijk waren er 108 FIFA geregistreerde profvoetballers die in dat jaar in 6 maanden tijd overleden zijn.
(Een toename van 500%) en ongeveer 200 zijn ingestort. What the f..k is going on? In mijn 19 jaar als profvoetballer en daarna 20 jaar kijken en commentaar geven, heeft hij nooit enige speler zien instorten, flauwvallen enz. noch live noch gedurende trainingswedstrijden en sessies waar hij aan deelnam. Er is iets niet goed..feitelijk gebeurd er iets dat heel erg verkeerd is. 😟😔Negeer het en blijf je kop in het zand steken als je wenst maar het verdwijnt niet, aldus Gage.

Dutch warrior
Dutch warrior
1 jaar geleden

En geen speler die zijn mond open trekt. De weerspiegeling van de samenleving. Als men allemaal de bek open trok dan was dit al lang gestopt. Ze zwijgen en dat zie ik dan als vrijbrief geadresseerdaan de satanischesekte, dus zijn ze allemaal verantwoordelijk voor het gewond raken en de dood van hun collega sporters

Pieternella
Pieternella
1 jaar geleden

Zware inspanning in combinatie met de steekjes kan geen goede combinatie zijn en dan kan dit ook nog uitgesteld plaatsvinden, dus na afloop van de inspanning.

Lulu
Lulu
1 jaar geleden

Een ding is zeker, de spuitjes doen goed hun werk.

Speelman .lj
Speelman .lj
1 jaar geleden

En maar blijven ontkennen die lul van een Kuipers .

Tom Poes.
Tom Poes.
1 jaar geleden

Ziehier hoe goed deze vaccins werken…je valt vanzelf om. Toch heb ik mededogen met het slachtoffer/de slachtoffers. Belazerd door de vileine politiek, en de farmaceutische industrie.

Crelis
Crelis
1 jaar geleden

Vlgs mij zit poetin hier achter .

Ger
Ger
1 jaar geleden

En hoeveel gewone mensen zijn er gestorven met hartklachten en hersenbloedingen Niemand die het weet want het mag niet goed onderzocht worden Het zou eens door de vaccinatie komen. Het zijn allemaal moordenaars en we laten het gewoon door gaan. Bank voor hun baan of andere negatieve gevolgen.

Awake
Awake
1 jaar geleden

Zonlicht is te sterk

Louis
Louis
1 jaar geleden

ja dat weer he, en dan geen Gas genoeg, met je koude voeten op de bank,
tja dat krijg je dit… maar gelukkig kuipers zoek het uit voor u,
oh, nee toch niet…
doorlopen mensjes.

Leo the lion
Leo the lion
1 jaar geleden

De gezondheidzorg doet dit af met het is gewoon een toeval? uh wat een toeval ? er zijn nog nooit zo veel sporters neer gegaan? de gezondheidzorg reageert daarop weer uh ja daarom heet het en kregen zij een toeval ?? maar gaat er dan geen lichtje branden Mr /Mv van de gezondheidzorg dat het door MRNA vaccines komt, gezondheidzorg weer ja dat kan maar kan ook een toeval zijn ????😬😬😬😬😬😬 !!!!!!¡😤😤😤😤

A3aan
A3aan
1 jaar geleden

Je kunt héél véél zaken de schuld geven maar Covid/Corona…. Neuuuuuu.

Audrey
Audrey
1 jaar geleden

Nog steeds leggen mensen die link niet dat het wel eens kan komen door het vaccin.

muscles
muscles
1 jaar geleden

Op de site van de FDA stond in 2020 een keurige opsomming van alle ziektes en aandoeningen die je kon krijgen bij de prik. Ook stond in het rijtje: DE DOOD.

Nou, hoe duidelijk wil je het hebben.

John Doe
John Doe
1 jaar geleden

Zodra ik lees dat er weer 1 omgevallen is op het veld, met de fiets, tijdens hardlopen…tja.
Ik heb veel mensen gewaarschuwd voor de prikjes en nu mag men het voelen, ik schenk er geen aandacht meer aan.
Ik heb nog steeds 3 a 5 prikjes op de plank liggen, die mag men van mij gratis hebben. Baat het niet, dan schaadt het niet….toch?

Gerr
Gerr
1 jaar geleden

Denk dat het de belastingen zijn 21%op de meeste goederen en de gas prijs

Joop Visser
Joop Visser
1 jaar geleden

Al die sporters zijn vergeten hun booster te halen. Dan krijg je dit. Pfizer, mijn bankrekening is…..

Hennie de Buurman
Hennie de Buurman
1 jaar geleden

Die keeper was een trap op zijn hoofd, die mag er buiten gelaten worden. De rest is idd opvallend.

Sarcoff
Sarcoff
1 jaar geleden

Zou het aan de stiekem aan voedsel toegevoegde insecten kunnen liggen?

Ivo
Ivo
1 jaar geleden

Nieuwe doodsoorzaak: “plots” overleden

peter
peter
1 jaar geleden

en nog maar een frikandel nemen

AussieMatt
AussieMatt
1 jaar geleden

De langzame democide

Ingrid
Ingrid
1 jaar geleden

Ik ben het grotendeels eens met het artikel, behalve het item van de RKC keeper, die werd nl. hard getroffen door Brobbey op het hoofd waardoor zijn letsel ontstaan is, dit is niet ergens aan te linken! voor de rest heel veel ziekte van plots verhalen inderdaad!

C.J van der Nagel
C.J van der Nagel
1 jaar geleden

heeft die muts van der der lyen (Ruttes baas) haar sms met pfeizer al openbaar gemaakt, dit gaat ook het over jou belasting centen. Gratis bestaat niet als je wat van de Overheid krijgt.

Sjo
Sjo
1 jaar geleden

Vaessen kreeg een schop tegen zijn hoofd volgens mij. Maar verder zijn er nu veel te veel gevallen van sporters die overlijden of moeten stoppen door hartproblemen. Dit is er altijd al geweest in de sportwereld maar de getallen die nu naar buiten komen vind ik zorgwekkend. Heb je hele leven keihard getraind om je sport op hoog niveau te kunnen beoefenen en dan kan zo’n vaccinatie een desastreus einde aan je leven brengen of aan je sportcarrière. En als sporter had je toch eigenlijk bijna geen keuze om de vaccinatie niet te nemen. Heel triest

Back to top button
172
0
We lezen graag je reactie!x