Duizenden wetenschappers zeggen in feite dat door de mens uitgestoten CO2 net zoveel te maken heeft met klimaatverandering als een ooievaar met de geboortes van kinderen, schrijft Jan Jacobs voor de website Doorbraak.be.
Een Finse studie waarin wetenschappers stellen dat er vrijwel geen bewijs is dat de mens verantwoordelijk is voor klimaatverandering, deed recentelijk flink wat stof opwaaien.
Opvallend is daarbij dat één van de auteurs van de studie, Jyrki Kauppinen, een expert reviewer van het VN-klimaatpanel IPCC is.
90 Italiaanse wetenschappers
Kauppinen en zijn collega Peka Malmi zeggen dat laaghangende wolken de voornaamste oorzaak zijn van klimaatverandering.
De door mensen veroorzaakte global warming bestaat dus eigenlijk alleen in de virtuele wereld van de computermodellen, aldus Jacobs.
Daarnaast meldden zich 90 Italiaanse wetenschappers, die stelden dat klimaatverandering door menselijk toedoen ‘een onbewezen hypothese’ is en er geen catastrofe op ons afkomt.
Pure propaganda
Verder zei de Japanse klimaatwetenschapper Mototaka Nakamura dat het allemaal ‘pure propaganda is op basis van verzonnen gegevens’.
Hierover heb je waarschijnlijk niets gelezen in de mainstream media.
Zonder filter of tegenspraak
De New York Times publiceerde afgelopen jaar dan weer wel 800 alarmistische artikelen over klimaatverandering.
“De gevestigde progressieve pers & co zullen gewoon verder doen zoals ze bezig zijn, en dat is klimaatalarmisme zonder filter of tegenspraak op het publiek loslaten,” concludeert Jacobs.
Vaticaanse hoofdastronoom gelooft in UFO’s en aliens
Minister Van der Wal dreigt: Als het landbouwakkoord er niet komt, ‘gaan we als kabinet zelf besluiten nemen’
Global warming: het grootste complot ooit tegen de belastingbetaler
‘Genocide’ in Koersk: ‘Oekraïense soldaten hebben mijn zwangere vrouw gedood, hele dorpen zijn uitgemoord’
Derde Wereldoorlog bedoeld om ‘vaccinatiemoorden’ onder het tapijt te vegen?
NAVO-chef Rutte: we moeten bereid zijn om financiële offers te brengen (en hier moet het geld vandaan komen)
Bizar ‘satanisch’ kunstwerk gespot op het WEF in Davos
Klimaatactivist filosofeert bij de NPO hardop over geweld, en krijgt nog applaus ook
Bilderberg: een real life Da Vinci Code