Great ResetMens en Dier

Wybren van Haga stopt als partijleider en onthult wat we de komende jaren kunnen verwachten in Nederland

Help ons door deze informatie met je kennissen op je socials te delen!

Wybren van Haga stapt op als partijleider en lijsttrekker van Belang van Nederland. De partij kreeg bij de Tweede Kamerverkiezingen geen zetels.

“De kiezer heeft gekozen en dat is de werkelijkheid.” Wat gaat er de komende jaren volgens Van Haaga gebeuren? “De belastingen zullen omhoog gaan om oorlogen te financieren die niet de onze zijn, klimaatverandering te bestrijden met 30.000 windmolens in de Noordzee en de beste boeren ter wereld van hun land te jagen vanwege een verzonnen stikstofprobleem.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---
Metafoor

“We krijgen een CBDC, we schaffen cash geld af, de erf- en schenkbelasting zal worden verhoogd, we komen straks in een digitale gevangenis te zitten en als je wilt emigreren, gaan we nog een stukje exittaks betalen ook,” vervolgt hij.

Het ondernemersklimaat zal verder verslechteren, voorziet Van Haga. “Per jaar vertrekken inmiddels 200.000 ondernemers naar het buitenland, maar in de afgelopen vier jaar zijn er 30.000 rijksambtenaren bij gekomen. Mensen die waarde creëren en belasting betalen vertrekken en er komen steeds meer kostenposten in Den Haag bij.”

Nederland koos voor hogere belastingen, een nog slechter ondernemersklimaat en voor een belofte die daags na de verkiezingen al een metafoor was, aldus het oud-Kamerlid.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

5 78 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

95 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Ellis
Ellis
6 maanden geleden

Je had NOOIT weg moeten gaan bij FVD en zelf een partij op moeten richten. Al die ego’s…..
Je had bij FVD moeten blijven dan was dat een grote partij geworden. SAMEN STERK !!
Al die splinterpartijtjes….zou verboden moeten worden !

Annette
Annette
6 maanden geleden

Ik begrijp héél goed, dat Wybren van Haga de handschoen in de ring gooit. Dat zou ik, in zijn geval, OOK gedaan hebben.

Waar ik het pertinent NIET mee eens ben, is zijn redenatie, dat de KIEZER gekozen heeft.

Na ALLES, wat er zoal de afgelopen 13 dagen inmiddels boven water is gekomen, lijkt mij dat veel te kort door de bocht.

Mijn man en ik hebben, inmiddels alweer jaren geleden, toen Wybren nog bij Forum voor Democratie was, specifiek op hem gestemd. En wij waren zeker de enigen niet.

Wat zijn persoonlijke redenen ook geweest moge zijn: Ik vind het nog altijd héél jammer, dat hij FvD heeft verlaten. En zie wat het hem dus uiteindelijk NIET gebracht heeft.

ALLES wat hij hier benoemd, van cbdc’s, hogere belastingen en noem het allemaal maar op: JA, dat zijn zéker de plannen. Maar ze kunnen natuurlijk wel veel plannen bedenken, maar om ze daadwerkelijk te kunnen uitvoeren, hebben ze wél onze nadrukkelijke medewerking nodig.

Als ik alleen maar even naar mijn man en mijzelf kijk PLUS onze vele vrienden en vriendinnen, dan konden die plannen nog wel eens héél moeilijk uit te voeren zijn.

Weten jullie, wat mijn lieve zus altijd zegt: Als er gezegd wordt: Wij zijn van plan om dit of dat te doen? Dan zegt mijn zus altijd steevast: Ze moesten eens weten wat IK van plan ben.

Niemand van ons kan in de toekomst kijken, maar als ik zie hoe het momenteel in de EU gaat, dan is er in ieder geval van saamhorigheid geen sprake meer.
Polen, Tsjechië en Hongarije liggen hartstikke dwars en steken behoorlijke spaken in het grote EU-wiel.

Er wordt al zachtjes aan gespeculeerd, dat de EU zijn langste tijd heeft gehad.

Wat mij betreft, kan het niet snel genoeg gaan.

Overlever van toen..
Overlever van toen..
6 maanden geleden

Dit is een enorme leugen die je hier stelt van Haga!
Je weet namelijk verrekte goed dat het volk niets te kiezen heeft en dat iedere NEP-verkiezing gemanipuleerd wordt zodat de door het opperhoofd verkozen puppets het volk gaan bestieren, uitmelken en onderdrukken!
Kom op, wees een vent en vertel het volk wat er werkelijk speelt en wie de touwtjes stevig in handen heeft!
Wat je nu weer doe is het volk alvast weer voorbereiden zodat zij nog meer wennen aan de aloude dictatuur!!!

Robert
Robert
6 maanden geleden

Hij heeft geen ongelijk

Snappie nr 1
Snappie nr 1
6 maanden geleden

Heel jammer ! Wybren was/is echt een strijder voor ons land !!

BAVIAAN
BAVIAAN
6 maanden geleden

Nederlanders zijn gewoon een zwak volk.

Ikke
Ikke
6 maanden geleden

200.000 stemmers (ondernemers) minder. Ik heb (ondernemer) mijn best gedaan. Dus de doelgroep van bvnl vertrekt in grote getale, ook ik zie steeds meer opstakels en dus drang om te vertrekken. Al ben ik in mijn vak van de uitstervende. Maar ga ook kijken buiten de EU voor een nieuw leven

Bezorgde burger 1
Bezorgde burger 1
6 maanden geleden

Dank je wel van Haga voor je lange strijd en inzet tegen de ongerechtigheid, ook al zag je niet altijd waar precies het venijn zat.

Jammer dat je partij niet genoeg zetels behaalde bij de verkiezingen, want ik had het professor Dr. Theo Schetters graag gegund om nog meer onwaarheden te ontmaskeren in de slaapkamer.

Maar t volk of misschien liever gezegd de globalisten hebben gekozen. Want is er daadwerkelijk fraude gepleegd??

We weten het niet zeker, maar 1 ding is zeker, met deze uitkomst van de verkiezingen steven we regelrecht de afgrond in.

Nederland zal nog meer kapot gemaakt worden. Ook hier waar ik woon vertrekken bedrijven naar bv veel goedkopere landen zoals Hongarije of Polen.

Dit alles is doelbewust gecreëerd, wij zien het met lede ogen ontwikkelen. Want alles is voorzegd in het woord van God : de Bijbel.

We gaan naar zeer moeilijke tijden. Daarom blijf ik het zeggen: er is maar 1 veilig onderkomen en dat is de Here Jezus. Hij die stierf om jouw te redden van de dood en het verderf.

Sluit je aan bij Hem en je zult bemerken dat je beschermt en hersteld wordt van tegenslagen en aanvallen van de duisternis.

Want duisternis vlucht voor het licht van de wereld : de Here Jezus.

Johannes 8:12: “Ik ben het Licht der wereld; wie Mij volgt, zal beslist niet in de duisternis wandelen, maar zal het licht van het leven hebben.”

Johannes 9:5: “Wanneer Ik in de wereld ben, ben Ik het Licht van de Wereld.”

Handelingen 26:18: Dit vers refereert aan het oproepen om zich te bekeren van de duisternis tot het licht.

Dutch warrior
Dutch warrior
6 maanden geleden

Tsja Wybten, Nederland is blind, verdeeld en gehersenspoeld. Er is geen eer meer te behalen, mensen zullen hier ook nooit opstaan.Ik ben ook snel weg, maar ga geen cent betalen aan Nederland. Dan komen ze het maar halen!!! En trouwens, als de cbdc is ingevoerd kan dat toch niet meer. Dat systeem bestaat alleen in het satanisme westen

Emma
Emma
6 maanden geleden

Ontzettend spijtig dat hij vertrekt. Heeft van Haga echt niet genoeg stemmen gekregen of eruit gefraudeerd bij de telling?
Is gewoon een vraag.

Michiel
Michiel
6 maanden geleden

Jammer dat hij stopt. Ik heb bij de verkiezingen op Theo Schetters gestemd. Het merendeel van het volk is onbekend met BvNL. Ik las ergens op internet de hoeveelheid campagnegeld per zetel. Nederland is daarin niet anders dan de VS.

Hans
Hans
6 maanden geleden

Wybren heeft natuurlijk volkomen gelijk. Het ziet er niet best uit voor Nederland en voor de Nederlanders in de komende jaren en het is heel erg jammer dat hij zijn politieke boodschap niet over kan brengen aan het kiezersvolk en hij geen stemmenkanon is gebleken. Tijd voor een leiderschapswissel dus en het is te hopen dat hij daarvoor een jong, fris iemand vindt die goed overkomt bij de kiezers.
“Le roi est mort, vive le roi”, ook in de politiek!

Dat vind ik ..... ....
Dat vind ik ..... ....
6 maanden geleden

Wiebren je was een topper !! En dat je geen stemmen hebt gekregen is natuurlijk niet de waarheid maar ligt puur aan de corruptie van dit land . Alsof half Nederland hersendood zou zijn ,gezien het aantal stemmen op D66 .Dat geloof je toch zeker zelf niet . Maar het volk moet opstaan en dat lijkt maar niet te gebeuren . Ik begrijp je beslissing .Jij en het Forum zijn de enige twee partijen die echt het beste voor hebben met Nederland en z n bevolking ,maar daar gaan ze nog wel achter komen . Het ga je goed !!!

Conny
Conny
6 maanden geleden

En dit gaat allemaal gebeuren.wie snapt het nog?

Harry
Harry
6 maanden geleden

We verwelkomen je weer graag bij FvD Wybren!

Mart
Mart
6 maanden geleden

We moeten nog wat verder zakken, ik denk zelfs een Cuban missile crisis, dat de fiat dollar verdwijnt en mensen ontwaken door het feit dat ze op het verkeerde paard hebben gewed is niet genoeg, we gaan tot het putje, don’t worry, de Geuzen worden wel opgegraven

Bowa
Bowa
6 maanden geleden

Een van de woning problemen komen voort uit het verplicht stellen dat mensen met een uitkering niet mogen samenwonen. O jawel zullen ze zeggen, maar als ik een uitkering heb, en wil samen wonen met nog iemand met uitkering, worden die 2 uitkeringen samen geteld en verminderd tot wel 4a500 euro per maand per persoon. Dus wil jij je volledige uitkering moet je alleen wonen.
De beste boeren van de wereld worden de nek omgedaan door die onzinnige klimaat doelen. De beste boeren weten wat het beste is voor hun land de omliggende natuur en zorgen zo voor het lekkere eten dat wij de laatste 50 jaar hebben kunnen eten. Deze boeren moeten alle klimaat doel papier gekneuter de vuilnishoop opsodemieteren, en weer gewoon boer zijn. En voor mij is de eu dood.

dick
dick
6 maanden geleden

als je verliest is alles negatief
hij had bij fvd moeten blijven

Pistolen Paultje
Pistolen Paultje
6 maanden geleden

Jammer! Hij was goed wakker en ik vond zijn debatten en moties altijd goed onderbouwd. Voor veel mensen een grote steun tijdens de coronaperiode. Hij had bij de FvD moeten blijven.

1984
1984
6 maanden geleden

Ben toen je nog samen met Thierry was bij jullie geweest. Symphatiek en kundige man die het goede voor heeft met NL. Erg jammer ook dat jullie wegen uit elkaar gingen want jij had een goede invloed.

Heb deze keer toch niet op jou gestemd omdat ik voorzag dat mijn stem dan in de massa zou verdwijnen. Erg jammer dit. Al het goede voor Wybren! (Die wrsch. ook wel uit NL vertrekt)

Fisk foar weet
Fisk foar weet
6 maanden geleden

Nederland heeft 2 problemen. Overbevolking en de politiek. Binnen het huidige politieke systeem wordt er niets opgelost. Stemmen heeft geen zin.

Sophie
Sophie
6 maanden geleden

van Haga zal zeker gelijk hebben maar deze reactie typeert de man!
Gaan schoppen, nu zijn beweging niet scoort.
van Haga kon zich in het verleden al niet vinden in div. partijen en is duidelijk niet geschikt voor de politiek.

Hugo
Hugo
6 maanden geleden

Jammer, ik denk dat BVNL en met name Wybren van Haga ons zat gewaarschuwd heeft, helaas kijken mensen liever naar de joktafels op de leugenachtige NPO dan dat ze er doorheen prikken. Politiek is liegen en bedriegen, waarschijnlijk vinden de mensen dat prima..

Frans
Frans
6 maanden geleden

Kiezer heeft NIET gekozen… vraag me toch af weet van HAGA dit niet…

Eva Jans
Eva Jans
6 maanden geleden

Van Haga heeft helemaal gelijk natuurlijk, dat weten de vaste lezers van deze site maar al te goed. Ik weet dat velen zeggen dat er geen enkele partij is die niet gecontroleerd wordt door de cabal, maar voor mij hebben Van Haga en Forum voor Democratie het voordeel van de twijfel. Voor wat betreft Wilders: duidelijk controlled opposition. Als je dat nog niet ziet, dan houd maar op.

Ik weet dat er nogal eens een discussie woedt inzake wel of niet stemmen. Voor beide opties is wat te zeggen. Niet stemmen, want je speelt dan mee in een systeem dat allang failliet is. Je moet dit systeem niet steunen maar negeren. Wel stemmen, want reken maar dat de aanhangers van Rob Easyjetten en consorten dat wel doen. Ergo: als je niet stemt dan gaan de WEF lakeien wel heel gemakkelijk winnen en maakt het gezond verstand van Van Haga en Forum al helemaal geen kans meer.

Forum heeft mijn stem gekregen omdat ze zulke kanjers hebben die dwars tegen de cabal ingaan en omdat ze het lef hebben om sadistisch ritueel kindermisbruik te benoemen. Ze weten dat de cabal/het satanisme regeert en durven de knuppel in het hoenderhok te gooien. Ik had graag gezien dat Van Haga en Forum samen meer dan 75 zetels zouden hebben, maar helaas. Natuurlijk wist ik ook wel dat er te weinig wakkeren zijn, maar wie weet wordt dat ooit anders. Als het dan maar al niet te laat is.

Erik
Erik
6 maanden geleden

Ah, weer een orakel die het even onder de aandacht brengt, iets wat een mens met gezondverstand, al jaaaarenlang aanzag komen..
En,wybren ?
Gaan we als volkvertegenwoordiger er dan ook nog een keer wat aandoen ?
Nee ?
Dan hoor je gewoon bij de verkeerde mensen, dahaag

paul
paul
6 maanden geleden

Dominion zwaait de scepter

Over de Nederlandse verkiezingen

Daarmee is de keuze

Niet aan de Burger

Maar…….

Imexpartner
Imexpartner
6 maanden geleden

Verkiezingen zijn bedrog. Ineens zo’n verschuiving van PVV naar D(emonen) 666 KAN NIET.
200000 ondernemers eruit, even zove zwarte, alleenstaande mannen met andere normen en waarden erin. Ik houd mijn hart vast, maar houd er vertrouwen in dat het uiteindelijk goedkomt.

Wybren bedankt en het ga je goed 🩵!

Ton
Ton
6 maanden geleden

De MSM had al maanden geleden besloten de elite partijen te pushen en de anderen geen kans te geven. 1,8 Miljoen ontvangen van D.66 zegt genoeg.Zie de honderden uitzendingen van knunneltje Jetten.

1984
1984
6 maanden geleden

Dat is niet onbegrijpelijk. Men is bang / voorziet dat hun uitgebrachte stem in het niets verdwijnt en dus zinloos was. En dus stemmen we elders. In mijn geval werd het FvD

Jan Struisvogel
Jan Struisvogel
6 maanden geleden

Toch jammer dat dit niet als signaalpartij kon doorgaan.
Ik wens hem nog veel succes.
Lijkt mij dat er wel een partij kan zijn voor gerechtelijke uitspraken. Gewoon het uitzoekwerk. Zonder politieke partij heb je ook een stem in Nederland.

Charlotte
Charlotte
6 maanden geleden

Dat ze voor dat D66 gekozen hebben vind ik onbegrijpelijk!… Rampen ellende dat wordt het!..🙈😖👿💯

Aalt
Aalt
6 maanden geleden

Je had bij de FVD moeten blijven, en geen eenmansfractie moeten beginnen.

wolfje168
wolfje168
6 maanden geleden

Je mag als politicus alles zeggen als je maar op tijd weet te zwijgen. Van Haga is daar een schoolvoorbeeld van.

Realist
Realist
6 maanden geleden

Blah blah blah blah blah… Hou toch op zeg!

Maria
Maria
6 maanden geleden

Dit is geen democratie wij kunnen stemmen maar de elite zetten hun clown

Veen Maas
Veen Maas
6 maanden geleden

Het is zo bloedirritant want het volk krijgt weer overal de schuld van, terwijl het de fucking media is die de verkiezingen heeft bepaald…..en de verkiezingen door de elite zijn gekocht en bepaald. Het volk leeft in de illusie om een keuze te hebben en dat is dus feitelijk niet zo…en dat weet Van Haga dondersgoed in plaats van zo,n zwakke reactie op de proppen te komen.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
6 maanden geleden

Hij werd neergezet als een huisjesmelker in de gekochte media. Hij trapte in de val dat FVD een anti semitische partij zou zijn en stapte op. Dat was een grote fout. Toen hij nog bij FVD was kreeg hij mijn stem. Daarna niet meer. Iedereen die doordenkt en kennis van zaken heeft weet intussen dat antisemitisme een kreet is om mensen te beschadigen en onderdeel is van de Mossad deceptie om zionistische misdaden en etnic cleansing uit de wind te houden. De gemiddelde mond kap drager van toen en abonnement houder van het prik gebeuren pikt dat natuurlijk op als waar.

Peter
Peter
6 maanden geleden

Wybren, het is hier NEE -derland. Zoals in: NEE, dat ga ik niet doen. Wij het Nederlandse volk hebben Rob Jetten helemaal niet gekozen. Er is helemaal geen sprake van kiezen. Er wordt steeds dezelfde pap opgediend en wij hebben die maar door te slikken. Wat niet wil zeggen dat we dat ook gaan doen! Meteen al stellen dat “dit nu eenmaal gaat komen” is juist kracht geven aan de agenda. Nee, ik ga niet naar de zelfscanner in de supermarkt. Nee, ik ga niet door die QR poortjes op het NS station. En hoe meer ze gaan invoeren, hoe meer ik afstand neem van die wereld. Nee is Nee.

Poekie
Poekie
6 maanden geleden

Ik denk dat er voor ons gekozen is, de bevolking heeft niets te zeggen.
Verkiezingen zijn voor de show.

Dick
Dick
6 maanden geleden

Helaas klopt het . We hebben zelfmoord gepleegd.

Dick
Dick
6 maanden geleden

Ipsos, exitpolls is gelieerd aan de wef. Nederlanders hebben niets te zeggen.

Jantina
Jantina
6 maanden geleden

Er zullen veel mensen sterven door ziekte , honger , stress en ongelukkig zijn !

Draak
Draak
6 maanden geleden

Kijk ‘m zielig doen. Van Haga weet zo langzamerhand donders goed wat er werkelijk aan de hand is. Het nederlandse volk heeft niet gesproken, hij is gewoon afgedankt door de heersende macht. Te kritisch, kwam te dicht bij de waarheid. Dus ook geen mooie baan elders.

De EU en de NAVO gaan het niet gaan redden in hun huidige vorm. Hoe zit het met al die andere schimmige machtswellustige instanties?
Nog toekomstplannen meneer? Van de VVD naar de FvD naar een BV Nederland naar? Voorlopig is het vege lijf redden en bijkomen van de frustratie het belangrijkste lijkt mij. Een visionair als Pim Fortuyn was helaas eenmalig.

Gene
Gene
6 maanden geleden

Tja de Nederlanders hebben daar dus volop zelf voor gekozen en ze zullen de hel krijgen die ze verdienen. Idem zo voor de andere West Europese landen en volkeren. Oost Europa zal zich afkeren van West Europa omdat zij al eens door deze linkse hel zijn gegaan!

Jill
Jill
6 maanden geleden

Je bent niet weggestemd. Wat je ook stemt, je krijgt altijd een groenlinks bestuur. Geen enkele groene partij heeft ooit een verkiezing gewonnen, en dag in dag uit krijgen we die klimaatonzin door onze strot geduwd! Verkiezingen maken niets uit, het is THEATER.

Ex. Marinier
Ex. Marinier
6 maanden geleden

Je had toch ook niets anders kunnen verwachten als hier de duivel dit land bestuurd.

Jelle
Jelle
6 maanden geleden

Als een partij te klein is, en regering deelname lijkt uitgesloten, dan ga je daar niet op stemmen. Heb sympathie voor Wybren, maar zoals hier al meer stellen, er zijn gewoon veel teveel splinterpartijen. Was bij fvd gebleven, en van daaruit je inzetten. Daar had het volk nu meer aan gehad…

Duinsnip
Duinsnip
6 maanden geleden

Vluchten heeft geen enkele zin.

Openb.13
1 Toen zag ik uit de zee een beest komen. Het had zeven koppen en tien horens. Op elke hoorn was een kroon. Op zijn koppen stonden namen die God beledigen.
2 Het beest leek op een luipaard, maar zijn poten leken op die van een beer en zijn bek leek op de bek van een leeuw. En de draak gaf aan dat beest zijn kracht, zijn troon en veel macht.
3 Ik zag dat één van zijn koppen dodelijk gewond was, maar de dodelijke wond genas. Daarom bewonderde de hele wereld het beest.
4 En ze aanbaden de draak die aan het beest zoveel macht had gegeven. En ze aanbaden het beest en zeiden: “Wie is er zó geweldig als dit beest? Wie is er machtiger dan hij?”
5 Het beest kon ook spreken. Het stond aldoor op te scheppen en zei beledigende dingen over God. Dat deed het 42 maanden lang (3½ jaar).
6 Al die tijd beledigde het beest God, Gods tempel en iedereen die in de hemel woont.
7 Ook streed het beest tegen de gelovigen. Het kreeg de macht om hen te overwinnen.

Het kreeg de macht over alle volken en stammen en landen en talen.!!!!!!!!!!!!!!

8 En alle mensen op aarde zullen het beest aanbidden. Alleen de mensen die staan opgeschreven in het Boek van het Leven doen daar niet aan mee. Het Boek van het Leven is het boek van het Lam dat is geslacht vanaf het begin van de wereld.
9 Als je oren hebt, moet je ook goed luisteren.
10 Mensen die anderen gevangen nemen, zullen zelf gevangen genomen worden. Mensen die geweld gebruiken, zullen zelf door geweld gedood worden. Hierin worden het geloof en het geduld van de gelovigen op de proef gesteld.
11 Toen zag ik uit de aarde een ander beest komen. Het had net als het Lam twee horens op zijn kop, maar het sprak als de draak.
12 Het nam alle macht van het eerste beest over. Het tweede beest zorgde ervoor dat alle mensen het eerste beest (dus het beest met de dodelijk wond die weer genezen was) gingen aanbidden.
13 En het deed grote wonderen. Het liet zelfs vuur uit de hemel komen voor de mensen.
14 Omdat het tweede beest zoveel macht had gekregen van het eerste beest en zulke wonderen kon doen, gehoorzaamden de mensen hem. Toen zei het tweede beest tegen de mensen dat ze een beeld moesten maken van het eerste beest (dus van het beest dat de dodelijke zwaardwond had gehad, maar was blijven leven). Dat deden ze en ze aanbaden dat beeld.
15 En het tweede beest kreeg de macht om dat beeld levend te maken. Daardoor kon het beeld van het beest ook spreken. En het doodde alle mensen die het beeld niet wilden aanbidden.
16 Het beest had iedereen in zijn macht: machtige en gewone mensen, rijke en arme mensen, vrije mensen en slaven. Het dwong iedereen om een merkteken op zijn rechterhand of op zijn voorhoofd te dragen.
17 Alleen mensen die dat merkteken hadden, konden iets kopen of verkopen. Het merkteken was de naam van het beest, of het getal dat zijn naam voorstelt.
18 Dit is verstandig om te doen: reken het getal van het beest uit. Want met het getal wordt een mens bedoeld, en zijn getal is 666.

Jezus redt.
Lukas 21
33 De hemel en de aarde zullen ophouden te bestaan, maar mijn woorden zullen altijd blijven.
34 Jullie moeten die dag elk moment verwachten. Laat je niet afleiden door altijd maar te feesten, of door je steeds zorgen te maken over de dagelijkse dingen. Want dan overkomt die dag jullie onverwachts, als een val die plotseling dichtklapt.
35 Want die dag zal plotseling komen voor alle bewoners van de aarde.
36 Let goed op. Bid dat jullie zullen mogen ontkomen aan alles wat er nog gaat gebeuren en dat jullie bij de Mensenzoon zullen mogen komen.”

Ex. Marinier
Ex. Marinier
6 maanden geleden

Wel eens van manipulatie gehoord en verkiezingsfraude?
Dat is hier in dit meest criminele land op deze planeet aan de orde van de dag.
Zonder dat de makke schapen het in de gaten hebben, worden wij dag in dag uit op een hele geraffineerde manier bedrogen en belogen.
Een zeer bedreven partij hierin is D666.

Vlo
Vlo
6 maanden geleden

Ook dit geloof ik niet

Make Life a Ride
Make Life a Ride
6 maanden geleden

Geen medelijden met deze man. Eet nog lang niet droog brood. Aasde weer op een inkomen van Den Haag.

Liek
Liek
6 maanden geleden

Wat hier gezegt word klopt, je mag je hardverdiende geld gaan inleveren voor meer EU (digi ID|CBDC) oorglog, klimaathoax en nog weer woke

Jack Schlangen
Jack Schlangen
6 maanden geleden

Hoe het ook zijt. Wybren heeft velen de ogen geopend door o.a. belangrijke documenten (proberen) boven water te krijgen. Ook zijn debatten hadden altijd veel inhoud. Respect Wybren, het ga je goed en misschien sluit je je opnieuw aan bij het FvD, wie weet.

Albert
Albert
6 maanden geleden

De kiezer heeft niet gekozen, verkiezingen zijn gemanipuleerd. Als je dat nu nog niet door hebt…
Net als mensen die nog recht verwachten van dit ” rechtsysteem”….
Wanneer worden jullie wakker?

Marcow
Marcow
6 maanden geleden

Hi heeft gelijk.
Waarom nog doorgaan voor dit schapenvolk.

Dit volk krijgt wat het verdiend.

En door blaten svp.

Jack
Jack
6 maanden geleden

Het klopt wat ie zegt, echter heeft ook hij bij de VVD gezeten.
En later toen ie bij FVD zat vond ie dat Baudet te ver ging met z’n beweringen.
En nu doet ie precies dezelfde beweringen….

Sja politici, je hebt er helemaal niets aan.

sophiebach
sophiebach
6 maanden geleden

Klinkt als een flinke verschuiving in Den Haag. Als een partijleider opstapt, ontstaat er altijd wat onrust, maar ook ruimte voor nieuwe gezichten en ideeën. Wat we de komende jaren in Nederland kunnen verwachten, hangt nu vooral af van hoe partijen zich herpositioneren en welke thema’s echt gaan spelen, zoals wonen, zorg en economie.

Patrick
Patrick
6 maanden geleden

Van haga moet niet dom lullen, Nederland heeft nergens voor gekozen. Het wordt ons de nek afgeschoven, als onze stem ook maar iets zou betekenen dan lieten ze ons simpelweg niet eens stemmen.
Democratie in Nederland is een farce..

Marian
Marian
6 maanden geleden

Het komt goed, de deep state heeft verloren.

Back to top button
95
0
We lezen graag je reactie!x